Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

afrika
9. jún 2009

zajtra sa vám ozvem ako som dopadla

a1211
9. jún 2009

Afrika, budu ti držet na zítra palce, a teď už bereš kolikáte balení Clostylu?

afrika
9. jún 2009

toto bolo 3 balenie, ale minulý mesiac to bolo zbytočné, lebo som mala cystu. to sme vedeli, že určite neotehotniem.
clostyl je moc dobrý a účinný, len by bolo dobré aj nejaké iné sledovanie cyklu

mannerka
9. jún 2009

leni,
este som zabudla, mimi sa ma zatial dobre (klop-klop) 😉
mne uz prestalo byvat zle, sem tam ma to prepadne, ale vacsinu dni je to OK 🙂 Obcas picha v podbrusku, ale to je vraj v prvom tehu normalne. Buduci tyzden v utorok idem na utz, tak sa tesim na mimi 😵
No a ci to bude dievcatko alebo chlapcek si asi dame zistit, manzel je zvedavec 😀 😉

afrika,
ja som okrem clostilu brala aj take bylinne kvapky - Gynex, tak trosku verim, ze ucinna bola kombinacia clostil+gynex 🙂

lenka_bohousek
9. jún 2009

Man, děkuju a dýchám hooooooodně zhluboka a bacílků mám plnou pusu 😵
A taky děkuju za držení palečků 🙂

A je fajn, že už ti není špatně. A v úterý uvidíme tvé miminko na fotečce? Určitě ano, už se těším 🙂

a1211
9. jún 2009

mannerka já beru femigard, tak snad to bude mít taky účinek. A ty jsi měla před clostylem MS pravidelnou?

lenka_bohousek
9. jún 2009

Man, představ si, že Prdeček přišla o miminko. Dneska byla na kontrole a miminko se přestalo vyvíjet. Zítra jde na revizi. Je mi z toho hrozně, život je tak nespravedlivý 😢

amisa
autor
9. jún 2009

Ahoj Afrika a a1211 odporucam temu kde asi anjdete viac tipov na riesenie problemov..
V oddeleni snazilky : Liecba Clostylbegytom....a // pro vsechny zacinali sme tam vsetky skoro co sme tu..

afrika a12111 drzim vam palceky aby sa to podarilo ..lebo obcas je to s timi niektorimi doktormi na palicu.. spravaju sa k nam ako k telatam ktorim netreba nic vysvetlovat..

amisa
autor
9. jún 2009

Lenkaaaa prsssssk prsssskk prskkkkk

mannerka
9. jún 2009

booooze leni, to vazne? 😢
Az mi zimomriavky prebehli po tele, to je hrozna sprava ☹ som strasne smutna...to sa nemalo stat 😔

amisa
autor
9. jún 2009

leni prave som to citala.. az ma mraz presiel po chrbte.. preco prave ludia co velmi chcu.. a taky co ani nechcu ani nevedia ako rodia bez problemov.. nerozumiem tomu 😖

saxana2007
9. jún 2009

Ahoj, děkuji za odpověď byla bych ráda kdby nám to vyšlo hned první cyklus s clostylem. Brala jsem ho 5-9 DC a OVU jsme podle testu měla 17 DC a asi ještě 3 dny po jsem cítila v podbříšku takové píchání jako před MS. je toto normální?
Katuska15 gratuluji k dvojčátkům. mě doktor řekl že při braí clostilu je větší pravděpodobnost dvojčat? nevíte o tom něco? Sama jsem z dvojčat tak by mě to nevadilo 🙂

lenka_bohousek
9. jún 2009

Man, je to tak, bohužel. Já taky brečela, když jsem to četla 😢

Hýčkejte si vaše miminka, ať se jim nic nestane.

Prdečkovi přeju hlavně hodně síly do dalšího boje a taky ať to brzy přebolí, i když vím, že v srdíčku děťátko zůstane navždy. Ale věřím, že se najde příčina a odstraní se a brzy se bude těšit z nového děťátka 😵

Amisko, i tobě díky za bacílky. Dneska už jsem tolik nakažená, že to prostě už musí vyjít 😉

Krásnou dobrou noc vám přeju 🙂

mannerka
9. jún 2009

saxana,
je to pravda, pri brani clostilu je o nieco vacsia pravdepodobnost, ze budu dvojicky 😉 Ale je kopec bab, co otehotneli po clostile a cakaju / maju iba 1 mimi, neboj nic 🙂

luuca2
10. jún 2009

Dobré ráno.
Prdečku, slova útěchy asi moc nepomůžou. Ale ono to přebolí a budete bojovat dál.

luuca2
10. jún 2009

Tak já dneska razím na UTZ ojbednaná jsem na 9:15, dnes bych měla být podle min.UTZ 11+5. Snad bude všechno jak má být 😅 . Mám docela nervíka 😕
Až budu u PC písnu. Musím se jít podívat po krámech. Začíná mi rašit břuch 😀 , tak ať tam prcka moc netísním.

mannerka
10. jún 2009

ahoj luuca 😉
drzim palceky, nech utz dopadne na jednotku 🙂
Co sa tyka bruska, ani nehovor, mne nejako cez vikend narastlo 😕 Tak som bola vcera pozerat nejake tehu riflicky, lebo tie co mam, ma uz pekne tlacia ked sedim 😉

katuska15
10. jún 2009

Prdecek je mi to fakt strasne luto,a viem co teraz prezivas,lebo ja som uz 2 krat prisla o mimi,a tiez sa kazdy den modlim,aby sa moje deticky zdravo vyvijali a kazdu kontrolu u lekara trpnem ci bude vsetko v poriadku....Ale neboj,musis bojovat dalej,vsetky ti tu budeme drzat palceky,nech ti coskoro pribudaju znova tie tt...

katuska15
10. jún 2009

Luuca2 drzim palceky nech vsetko dobre dopadne na utz 😵

katuska15
10. jún 2009

Saxana ja tiez cakam dvojicky po clostile...a to som rada,ze su to len dve,lebo mi hrozili 3 😀 Ale dakujem panbozku,ze mi dal tieto dve, lebo ja si hovorim,ze je lepsie mat hned dve naraz ako nikdy v zivote a ziadne.... 😵

katuska15
10. jún 2009

Saxana pri clostile ti moze dozriet viac vajicok,ako mne dozreli 3 krasne a sli sme do toho,vies ako som trpla,aby sa vsetky tri neuhniezdili,ale vidis vyplatilo sa trosku risknut... 😵

amisa
autor
10. jún 2009

katuska a ty sa aklo citis ? uz je lepsie? 😉

katuska15
10. jún 2009

Nie Amis vobec mi nie je lepsie,kazdy den som nad zachodom,cely den jem len malinko aj to na 5 krat 😅 vobec mi nechuti jest a tie kila idu stale dolu... 😠 A ty ako?Uz si bola na tom sone???

amisa
autor
10. jún 2009

katuska nie az zajtra doobeda 9,25.. bojim sa po tom cos a stalo prdeckovy..
nevedia ti nieco dat na zaludok? asi nie..to je blbe..ale zas pozri ale apson nepriberies tolko ako vetsina z nas 🙂

mannerka
10. jún 2009

amisa,
drzim palceky aj tebe na sone, nech to zajtra vsetko dobre dopadne a uvidis malu chutnu fazulku 😉
a ten strach je normalny, ja mam tiez vzdy taku malu dusicku ked idem na utz...vselico sa stava 😔
Mna sono caka buduci utorok...

katuska,
ja som kdesi citala, ze pri velmi velkych nevolnostiach sa davaju nejake lieky - dava ich gynekolog.. ten tvoj ti nic nehovoril?

luuca2
10. jún 2009

Jsem tady. Děkuju, že jste na nás myslely 😀 .
UTZ dopadl podle mudry dobře. Měřila šíjové projasnění NT 0,9mm. Vše se zatím vyvýjí dobře. Od hlavičky po zadeček měříme 48 mm. Ale je to lenoch. Nehejbal se a když mudra štouchala do břucha tak já teda pohyb neviděla, ale prý na to reagovalo. Mám 2 fotečky 😀 , jednu grátis. Nějak nešlo pořádně vyfotit, jednou je tam celé mimi, ale není tam toho tolik vidět. No a ta druhá fotka je fakt bomba. Máme vyblejsknuté jen nóóžičky 😀 . Fakt se povedla. A podle UTZ z 12.5. bych měla být 11+5, ale z dnešního UTZ vylezlo 12+1 a termín porodu ne na původního 23.12. ale na 22.12. což vůbec nic neznamená 😉
Objednávala jsem se na další genetiku 9.7., kde mi budou brát krev na vývojové vady a 15.7. jdu ke svému DR na kontrolu a další UTZ.
Jinak výsledky z té první krve vše v pohodě. Akorát se musím ještě optat na toxoplazmozu, jestli ji dělali z téhle krve nebo ne.
Jsem fakt šťastná jak blecha 😵

saxana2007
10. jún 2009

Ahoj holky,
katuska15 d+kuji za info. jen jsem se chtěl ještě zeptat podle čeho se pozná kolik ti dozrálo vajíček? Já jsem dnes 24 DC a občas během dne cítím takové píchání v pravém podbřšku. Nevíte čím to je?
A ještě se chci zeptat 17.6. jedu na dovolenou k moři, tak se chci zeptat jestli to nemůže popř uškodit plodu. kdyby mi to náhodou vyšlo hned po 1. cyklu s clostilem. A pokud to nevyjde tak mi mrcha dorazí na dovči 😒

mannerka
11. jún 2009

luuca,
no super spravicky 😵 Takze drobcek je spachtos najvacsi co? 😀 😉 A to len tak niekto nema iba nozicku odfotenu 😀 😀 😀 Das si tie fotecky aj do albumu? Ja som hrozne zvedava na tvoje malinke 😵
Ja idem na utz buduci tyzden utorok , tak dufam, ze tiez bude vsetko ok.
Tiez ma tam uz budu cakat nejake vysledky z krvi, ale teda vobec netusim na co mi robili testy 😅 , musim sa spytat. Dalsie testy mi budu robit 29.06. ked pojdem na poradnu 😉

saxana,
kolko folikov mas a ake su velke ti zistuje Dr na folikulometrii cez ultrazvuk. Chodievas na utz tak zhruba v strede cyklu?

A co sa tyka tej dovolenky, ako cestujete? letecky, alebo autom?
Ja som tiez bola na dovolenke, ked uz som bola dva tyzdne tehu, len som samozrejme o tom nevedela - my sme boli autom a tam som mala dostat MS, ale neprisla a doma som testla a zistila ako sa veci maju.

amisa
autor
11. jún 2009

ahojte baby.. hlasim jednu zubrienku 9mm 7+0tt s najkrjasim srdiecom na svete 🙂 a sme zdravy..foto sa mi neda naskenovat blbne mi skener sakra

luuca2
11. jún 2009

Amisa, gratuluju máte obříka 😀 .
Tak jsem se poprala s PC a mám taky album 😉