Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
20. júl 2009

dobre ranko clostilky.. ako ste vikendovali?
ja som mala zas na anvsteve tetu migrenu v nedelu :(

jaspina
20. júl 2009

Hezké ráno!
Amis můžu se na něco zeptat? U Clostilek ve snažilkách je teď ráno zatím mrtvo.. Já beru Clostil 3-5DC a Utroš 16-26DC - vím, že je z nich únava, ale je to tak, že je ta únava přetrvává i mezi tím, kdy neberu nic? Jsem teď 11DC a prakticky pořád jsem hrozně unavená, slabá a ráno kolikrát nemůžu vůbec vstát.. Myslíš,že to může být z těch léků? Dík Lenka

amisa
autor
20. júl 2009

jaspina..neviem je to individualne niekto je unaveny a niekto nemoze spat, niekto am navaly tepla a niekto nic. Neviem ci unava pretrvava i medzi tim. Ja som brala len Clostil..bez utrosu.. ten ma zmohol, ale za par dni to preslo. JA somvela priznakov okrem miernej nespavosti a zadrziavaniu vody a mierneho akne nemala.

jaspina
20. júl 2009

Amis - i tak dík 😉

puclik77
20. júl 2009

ahojte tehulky, aky bol vikend? Ja som bola vcera na zubnej pohotovosti, ale tusim to trosku zabralo. Este to bude asi na dlho, kym mi to prejde uplne. Akurat si v praci mrazim mokru utierku aby som si to mohla dat na zub.
To je strasne, mat zapalene dasno. A bez analgetik a liekov.
Amiska vidim, ze aj teba sa nechce migrena vzdat...... joooj uz aby sme boli tak tahulky, ze okrem velkeho bruska nam nebude voooooobec nic 🙂

amisa
autor
20. júl 2009

puclik booze este stale? juujj ..no nejake sme pokazene

puclik77
20. júl 2009

nooo asi sa cele telo sustredi na babatko, ochranu a vyzivu a take nepodstatne ako si zuby, alebo tvoja migrena su bokom... ☹ uz som schudla 2kg, co nemozem ani poriadne jest.

amisa
autor
20. júl 2009

no neboj je to normlane ze schudnes.. drzim palceky. Ja uz mam v sebe paralen a nejak sa drzim ale zajtra berem dovolenku dam sa kustik dokopy.

puclik77
20. júl 2009

amiska, tak mi drz palce, lebo ma dnes zubar s antibiotikami ked mi to neprejde ☹ Boze, dufam ze ich nebudem musiet brat!!!
Najhorsie je, ze mi dnes povedal, ze mi aj tak bude musiet s tym dasnom nieco urobit, aby zabranil opakovanym zapalom. Takze uvidime ako to dopadne!

mannerka
20. júl 2009

ahojte baby 🙂
vidim, ze tu riesite nie najprijemnejsie veci, jedna migrenu, druha zubky ☹
Teeda to su take veci, co sa ani ovplyvnit nedaju 😒 No dufam, ze vam coskoro prejdu.
Ja mam pre istotu hnacky 😒 Nechapem vobec z coho...

Ale trosku pozitivne napisem, od soboty citim kopanceky drobceka 😵 Uz ziadne bublinkovanie, normalne stuchy, ze aha tu som a musim sa trosku otocit 😀
Je to tak raz- dva krat za den 4-5 kopancekov, je to totalne zvlastny pocit, taky super 🙂 Aj manzel to citil, ked dal rychlo ruku na brusko, bol uplne vyteseny 🙂

Inak v stredu idem na poradnu, tak som zvedava ci sme ok 😉

jaspi, ja som bola tiez z clostilu unavena, ale vascinou po dobrati to po par dnoch preslo...

jaspina
21. júl 2009

Tak jsem byla na folikulometrii a není to dobré 😢 Folíky byly, ale všechny drobné - max 10mm. Stalo se vám to taky? Pak se asi zvedá dávka že? Nebo jste všechny reagovaly hned dobře?

jane86
21. júl 2009

Děvčata ahoj. Potřebuji radu. Kdy mi test ukáže že jsem těhu? Až těsně před MS nebo dřív? Jana

amisa
autor
22. júl 2009

jane86 hmm ako komu.. niekomu az par dni po planovanej MS a niekomu ako mne aj tri dni pred MS. Na toto neexistuje jednoznacna odpoved vsetko zavisi od toho ako tvoje telo produkuje hormony HcG niekomu nabiehaju pomaly niekomu rychlo.

jzizala
22. júl 2009

ahojky ,tak dneska se asi pěkně ohřejeme 😒
jane jak říká amisa, někomu před ms někomu až pár dní po. Kdy to máš dostat ? Já dělala test tři dny po plán. ms.
amis a co tvoje migréna už je to lepší??
a puclík co dělají zoubky ?

tatranka111
22. júl 2009

ahojte.....asi to sem nepatrí, ale takto rano tu ešte skoro nikto nieje
snažíme sa o babo......predošlé 2 cykly boli asi anovulačné (s istotou neviem kedže som nemerala v rovnaký čas)
v 11 dc ma z ničoho nič rozboleli kríže tak ako pred ms potom to prešlo ale kríže pobolievali iba tršička, no včera to
bol 16 dc to prišlo zase.....nenormalna bolest ako pred ms tiež ma pobolievajú vaječníky
Chcem sa opytat či nahodou neviete o čo može íst........nemože to byt cysta?

jzizala
22. júl 2009

jaspina 10 mm je myslím opravdu málo jestli si to dobře pamatuju. Kolik jsi brala tabletek ?? Každá reaguje jinak,tak ti třeba zabere až vyšší dávka

jzizala
22. júl 2009

tatranka takhle mě bolela ovulka 🙂 to jak rostou folíky tak to ve vaječnících tak různě píchá a dloube

tatranka111
22. júl 2009

jizala
dakujem za radu...........po tych dvoch anovulakoch by to bolo super.......no pred tym som ovu vobec nijako nepocitovala, poznala som ju iba podla hlienu

jzizala
22. júl 2009

není vůbec za co.Bereš clostil jak dlouho ??

tatranka111
22. júl 2009

jzizala
prave že neberiem ale doktor mi ho už spomínal tak prepokladám že mi ho od buducej ms nasadí
takže by som aj celkom rada vedela či pomaha? podarilo sa niektorej s clostilom otehotniet?

jzizala
22. júl 2009

aha já myslela ,že už ho máš, tak třeba ho ani nebudeš potřebovat a zadaří se tenhle měsíc bez léků.Je nás tady docela hodně těhulek, podívej se k amise do albumu,tam je tabulka 🙂

amisa
autor
22. júl 2009

tatranka ja som mala taku Ovulku tiez ze sm myslela ze sa mi odmontuje vajecnik..supitom lupitom hod si paralen a sexikovat..

amisa
autor
22. júl 2009

jzizala..no dakujem za opytanie vcera bol dobre..uvidime co dnes ked som uz zas v robote a pozeram do kompu cely den a ty ako? Necitis este nejake motiliky?

jzizala
22. júl 2009

tak to je dobře, ať ti to v práci dneska uteče !!!
Mě se s koncem 3 měsíce udělalo úplně výborně, nevolnosti zmizeli a začalo mi zase chutnat, už mám taky 3 kila nahoře 🙂 ale byla jsem dost hubená tak to zatím neva 🙂 Ty už jsi taky něco přibrala ?

jaspina
22. júl 2009

Jizizala - já ho brala jen 3-5DC 1x, takže 3 tablety celkem.. Folíky musí být tuším minimálně 16mm? No snad mi to zvedne a pomůže to..

jzizala
22. júl 2009

myslím že 18mm,ale nejsem si na 100% jistá 🙂

jaspina
22. júl 2009

Tak to byly ještě menší než jsem si myslela.. ☹ Ach jo!

amisa
autor
22. júl 2009

jzizala..no to mas dobre..ja som najprv schudla potom cos pribrala a znovu schudla.. ale drzim sa tak jedno dve kila nad vahou pred clostilom. Ja velmi chuda niesom taka babska postava 🙂 ale tucna tiez nie 🙂. Vsimam, ale ze brusko mi dobieha pomaly prsia a to je co povedat 🙂
Necitis este motiliky? Ja stale nic..len crievka.

jzizala
22. júl 2009

já přesně vážně nevím ,snad si to pamatuju že to mělo být 18mm ,ale já na měření folíků nakonec nemusela vůbec,tak abych ti nelhala. Přesně to budou vědět třeba holky na Léčbě clostilbeg. Ale když ti zvedne dávku tak třeba vyrostou víc.

amisa, dvě kila jsou už dobré je vidět že miminko roste 🙂 Na mě už je to taky docela vidět, i v práci už to poznali. Jak říkám byla jsem dost hubená kde nic tu nic a najednou mám dooost vystouplé břicho.
jen tedˇ mám problém si přeložit ty motiliky, nevím co to je česky 🙂 Myslíš bublinky?? 🙂

amisa
autor
22. júl 2009

aj bublinky to volaju