Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
18. nov 2009

puclik..asi vyzer to tak, buduci piatok idme k dokimu. Skusim sa nejak sam preliecit a nakupim neco v lekarni od florgynu. Ale to je asi aj timi hormonalnymi zmenami, chutami sladkymi a ktovie cim este, som zvedava co na to povie.
puclik s tim fucanim ja to mam aj tu a tosom nevyliezla ani na kamzik..staci mi po schodochna prve ci druhe poschodie. Kolko mas kg plus teraz? Nehodis nejaku fotku?
Dobre si zacvic uvidis bude ti lepsie omnoho, budete funiet spolu s koleginkou 🙂

puclik77
18. nov 2009

amiska sladkym to bude asi urcite!!! Lebo sladke podporuje kyslost organizmu a kvasinky sladke a kysle zboznuju 😠 Skus ten florgyn - cipky aj mydlo! Uvidis ze to bude lepsie. Vcera som sa vazila a mam +6,5kg ale to som sa cely vikend prezierala, takze predpokladam ze to este klesne, ked zase zacnem jest normalne, nie pazravo. Viem ze fotky slubujem uz 2mesiace, ale ked sa neviem k tomu prinutit to scanovat, ukladat a davat do albumu. Ale slubujem ze do porodu to urcite stihnem 😉 Mame fotku nasej malej z piatka, mala naspulenu pusinku, hore nosik a rucicky zopnute ako keby sa modlila xixi. No zlatucka bola! Akurat ma v mojom brusku diskoteku xixi. Vobec sa jej nechce spinkat a kopka ma okolo celeho bruska, potvorka mala 🙂

puclik77
19. nov 2009

dobre ranecko tehulky/skoro tehulky 🙂 Ako sa dnes mame?

amisa
autor
19. nov 2009

ahoj 🙂
po dnesnom spanku 5 hodin som dospela k zaveru ze si vyberam dovolenku od zajtra a od 29.11. nastupim na tu skorsiu matersku..
Nemate niektora problem zo spankom? co odporucate?

amisa
autor
19. nov 2009

puclik florgin idem dnes kupit..dobrem este maldion (dnes uz je lepsie).. Inak 6,5 kg je super malo na tvoje tt. A tie fotky by si uz vazne mohla dodat aspn kym porodim 😀 .

puclik77
19. nov 2009

amis, takze vazne ides uz tehulkovat doma? A co sa deje so spankom? Nemozes spat? Ja som inak vcera bola strasne zlomena, bolest toho chrbta sa uz nedal vydrzat. Ani sa vystriet, ani sa zohnut...malicka sa mi tam asi vzpriecila, takze to bolo narocne. Uz sa tesim dnes ake mi porodna asistentka poradi cviky. Dufam ze budes na konikovi aj ked uz budes doma. A kedy sa inak moze ist na skorsiu matersku? Mozes si to vybrat kedy chces, alebo to musi napisat lekar?
Fotecky sa posnazim dat do albumu, slubujem 😉 A budu tam skor, kym budes mat princeznicku doma 😉

janana
19. nov 2009

Ahoj holky!
Tak mě se spí zatím dobře 😀 Ale vím o čem mluvíte, ještě si to tak nějak pamatuju z prvního těhu. Nejhorší je poslední měsíc. To sem myslela, že už snad nepřežiju.
Jiank nepamatujete si, kdy ste byli poprvé na UTZ a jestli už bylo něco vidět? Pořád mám stršnej strach, aby bylo vše Ok a miminko se vyvíjelo, tak jak má. Do pondělí to snad nevydržím. teď semi ty dny nějak vlečou.

puclik77
19. nov 2009

jani, ja si to pamatam uplne presne. V 6tt bola vidiet gestacna bublinka a v 8tt uz bola vidiet zubrienka a srdiecko uz bilo ako zvon. Ty si teraz v kolkom tyzdni?

amisa
autor
19. nov 2009

puclik no lekar mi minule navrhol dva terminy bud 29.11. alebo 13.12. a este mam aj 6 dni dovolenky..takze asi tak. Manzel by bol rad keby som uz bola doma. bude to vlastne len 8 tyzdnov pred a plus dovolenka.. zda sa mi to divne ale citim sa normalne previnilo. Ale zas tie dva tyzdne viac no to zas taky zazrak nieje, ale je mi to divne 🙂
Spat? no mala spi a ja som hore..pozeram TV ci kukam na hodiny..a manzel si veselo buva 😖 neviete ci mozem medovku si navarit? mlieko s medom nemozem lebo neznasam laktozu.
Puclik mala sa ti spriecila? heheheh poznam ..skus ju tak jemne napolohovat suchanim jemnym ci lahnutim si na jeden bok, mozno ze sa necha presvedcit, alebo bude este viac protestovat.. no mame mi to ale vymyselnice 🙂
Jasne doma je komp zapnuty stale..mazel IT spec. pracuje z domu vetsinou. Budem okupovat apson par krat za den jeho komp 🙂.
jananato nas este len caka.. boze moj ..ako sa to da zvladnut? inaks tim cakanim na prve sono hej to sa aj mne straaasne vlieklo.

amisa
autor
19. nov 2009

😀 este k srdiecku mi sme boli na sone rpvy krat 7tt+0 a srdiecko bilo ako zvon zubriene nasej

puclik77
19. nov 2009

amiska mne este doki nevedela upresnit termin a nastup na MD, lebo nemala po ruke kalendar na 2010 😀 Tak dufam ze na buduce 🙂 To mas super, ze mas manzela doma, ked ostanes doma aj ty, aspon sa bude o teba starat a obskakovat, no nie? Moj drahy zase robi na smeny, cize tiez mozno budeme potom spolu doma, aj ked viem, ze moj doma moc neobsedi, takze mu bude asi horiet za prdelkou xixi No ved uvidime 😉 Ja sa uz tiez tesim na MD, este ze mi to tak vyslo, ze aj sviatky a to budem doma tiez. Cize moj posledny prac.den by mal byt 22.12. Este mesiaaaaaaaaaaac. Ja zatial mozem spat v pohode, len dlho trva kym sa ulozim. Neviem ci mozes medovku, skus sa opytat v lekarni. tam ti urcite budu vediet povedat.
No inak mozno sa aj do porodu este stihneme stretnut, ked si uz tak dlho piseme 🙂

amisa
autor
19. nov 2009

puclik nech si uz a sviatky doma 🙂 inak dufam ze dovtedy dame stretko kym porodime 🙂

janana
19. nov 2009

puslik77 - až půjdu na UTZ, tak bych měla být 5+3 nebo tak nějak.

JIank já s prvním byla doma - šla jsem hned od čtvrtého měsíce na rizikový, protože šéf v práci nějak nedokázal pochopit, že nebudu jako těhu, ještě ke všemu jsem měla problémy, dělat od rána do noci.

puclik77
19. nov 2009

amis ja mam dubravku po ceste domov, niekedy tam chodim na lacny lukoil tankovat, takze sa mozeme stretnut napr aj ked pojdem z prace 😉
jana podla mna v 5+3 este nebude vidiet srdiecko, ale bublinka uz urcite. A mozno aj bude srdiecko, ved uvidis. moja sefka je bezdetna, takze vobec nevie ako to je sediet tehu cely den, stresovat sa a vsetko stihat... ale tiez som si povedala, ked bude tazko, tak proste pojdem na PN a hotovo. Pre mna je teraz dieta priorita, nie praca.

amisa
autor
19. nov 2009

Jasne puclik je tam nova dobra kaviaren RED cafe v kulturaku tak mozme skocit aspon na nealkoholicky drink 🙂
Neprida sa este niekto z BA?

janana dufam ze bublinka uz bude na spravnom mieste 🙂

a dobre hovoris puclik. Zbavme sa vycitiek svedomia (sefov), ze si doprajeme kustik volna. Je to hlavne pre dobro nasich drobcekov.

puclik77
20. nov 2009

amis, takze uz si doma? aj ja chceeeeem 🙂 Neviem ci sa niekto z BA prida. Ja si pisem len tu a tu si ty a holky z CR, takze ak o niekom vies, pozvi na tehu meeting 😉 Niekedy buduci tyzden moze byt?

puclik77
20. nov 2009

inak vcera cvicenie a priprava super, cvicili sme len malicko, vobec som ani nebola zadychana 😉 idem zase o dva tyzdne. Nacvicovali sme aj dychanie, a ono to nie je az take jednoduche ako sa zda. V kazdej dobe porodnej sa ma dychat inak, aj kontrakcie sa predychavaju inak, no bolo to zaujimave. Kazdopadne sa to budem musiet naucit, lebo vcera mi to vobec neslo 😝

amisa
autor
20. nov 2009

puclik, a co tak pojdeme sami 🙂 4 baby 🙂
no veru hej to dychanie a cvicenie je take zvlastne.. a ze mame cvicit aj doma ale najprv si to musim zapametat.
Skusali ste uz aj zadrziavat dych? Hrozne, musim trenovat vobec mi to neslo.

janana a ty si z kade?

puclik77
20. nov 2009

nooo 4 baby je akurat, som zvedava, ci nam nase princeznicky budu do toho kopkat xixi. Vcera mi ukazovala ako mam zadrzat dych pri tlaceni a aj co sa stane s babatkom, ked budem zle tlacit. Tak som sa na to sustredila, ze som zacala normalne tlacit, tak ma hned zahamovala, ze ci tam chcem porodit xixi Uplne som uz bola z toho zmagorena 😀 Tiez by som mala doma trenovat, ale ako pises, musim si to hlavne zapamatat, aby som to doma netrenovala zlym sposobom 😉 A hlavne nadych nosom a vydych ustami, este aj to je dolezite a tiez som sa tam mylila 😉 Vysvetlila mi aj tehu knizku, co znamenaju tie sialene skratky a tak 🙂 Zase idem o 2tyzdne, uz sa celkom tesim. Inak pytala som sa na jej nazor - partner pri porode a uplne to zamietla. Ze pre chlapa je to traumaticky zazitok, ktory aj pre zenu nie je taky strasny, ako pre muza, ktory to ako "nestranny pozorovatel" sleduje.

janana
20. nov 2009

amisa - já jsem z Prahy - východ. mám to k Vám trošku z ruky 😀

puclik77
20. nov 2009

janana tak to je ozaj z ruky 🙂 Ale ked budes mat cestu do BA, tak daj vediet! 😉

amisa
autor
23. nov 2009

ahojte dievcata aky bol vikend? ja soms a obracala v kuchyni 🙂 v nedelu.

puclik77
23. nov 2009

ahojte tehulky,
ja som mala dobry vikend, az na to ze som v sobotu skoro odpadla v Kauflande. Asi zase nizky tlak alebo co, ale inak pohodicka klidecek. Vcera sme v kike kupili prebalovaci pult. Ale iba drevennu podlozku, ktoru dame na nasu komodu a makkucku podlozku na to drevo. Takze som sa vytesovala 🙂 Joooj uz aby sme toho nasho drobecka mali doma!

veronika297
23. nov 2009

Prajem pekný dník.
Chcela by som sa niečo spýtať.V piatok som bola na kontrole na štítnej a doktorka sa ma hned spýtala či som tehotná,lebo že mám v krvy dosť zvýšený prolaktín.Tak som jej povedala,že možné to je že beriem clostyl už štvrtý mesiac,ale zatial sa nám nepodarilo.Krv som mala branú na 20 den cyklu a preto sa mi zdalo že je to dost skoro aby to tam bolo také jasné.Inak nemám skoro žiadne príznaky všetko ako pred menzesom.

puclik77
23. nov 2009

veronika a aka je otazka? Nejako nechapem na co sa pytas 🙂

veronika297
23. nov 2009

no či je možné aby v krvy na 20 den cyklu zistili že som tehotná

puclik77
23. nov 2009

ahaaaa, nooo ja som bola na krvi az na cca 37Dc, 20DC sa mi zda ozaj skoro. Ale mozno ano, toto neviem....skus zavolat svojmu gyn a povedz co ti zistili, nech vies na co si.

veronika297
23. nov 2009

Ešte skúsim počkat do zajtra,lebo zatial mi vždy prišli krámy tak do 32 DC teraz som 31..Potom skúsim spravit test,lebo aj tak musím dat vediet doktorke ako to dopadlo,aby mi vedela upravit lieky..Ved aj mne sa to zdalo byt dost skoro aby to bolo už zvýšené skoro o 12%...No som zvedavá ako to dopadne..

puclik77
23. nov 2009

no tak drzim palce, aby si bola tehulka a hlavne daj vediet ako si dopadla!!!! konecne by nejaka clostylka pribudla.

veronika297
23. nov 2009

Jasné dám vediet 🙂 bola by som ten najštastnejší človek na svete...Už sa takto trápime 2 roky..Len clostylom sa liečim 4 mesiace.