Tehuľky od Clostilbegytu. Pridajte sa

amisa
19. máj 2009

Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 Otvaram novu temu lebo sa nam po liečbe množia aj tehulky 🙂 kto sa este prida? 😀

amisa
autor
10. apr 2010

ved jasne inak by si ta nechali do porodu v nemocnici ;)

jane86
11. apr 2010

Amis měla jsi taky v těhotenství takový bělavý výtok?
Asi se moc sleduju , ale nějak se o toho našeho klučíka bojim,.....

amisa
autor
11. apr 2010

mala a dost vela, neboj maximalne su to kvasinky, kym nesvrbia tak je to ok. Velmi ti drzime vsetci palceky neboj vy to zvladnete, este aby si neprenasala ako ja 🙂 ;)
Inak ako sa mas?

jane86
11. apr 2010

Ne nesvrbí. Pořád mě bolí břicho,ale spíš si myslim, že se moc hlídám a sleduju ....Jinak pořád zvracím 😢
Jinak jsem obědnala kočárek a nějaké věci. Už se na honzíka moc těšíme. A co ty jak se máš?

amisa
autor
11. apr 2010

Aky kociarik hod foftcku nech pokukame ake faro bude Honzik mat 🙂 Stale vracias...fuuuha no to je nemile. Inak ani sa ti necudujem ze sa stale pozorujes, ved ti je zle placenta nieje na idealnom mieste a si v druhej polke tehotenstva.
Mi sa mame dobre, dnes bol pozriet moj otec malu a pokocikovat, apson som si upratala kupelne a kuchynu. Ale najradsej by som bola spala. Vecer sme totiz boli dlho hore, Veronika bola nejaka nervozna a potom sa pred polnocou tak dokakala ze sme museli prezliekat a bolo jej uz lepsie o polnoci konecne zaspala, doobeda mi spinkala na balkone tak som v pokoji navarila a napiekla. Ja musim ist na nakupy mam problem ze moje 80F do nicoho nevpracem alebo vyzeram ako dojnica, musim pokupit nejake volnejsie tricka a aj nejaku bundicku. Bambulka Veronika nas tesi svojim uz aj spoluhlaskami a chmatmi po hrackach (uz vie aj cielene chytat) a kraasnym pasenim konikov

jane86
11. apr 2010

Amis já jen doufám, že s tou placentou nebude nic zlého. To bych asi nepřežila. Moc moc se bojím, ale snad by mě doktorka nepustila tak v klidu domu kdyby něco.....
To je dobře, že ty i Verunka jste spokojené.....Dnes už jdu spát. Zatím papa

amisa
autor
12. apr 2010

jane wste par tyzdnikov a ste za vodou :0)

jane86
12. apr 2010

Dnes jsem s doktorkou mluvila a říkala, že se nemám bát, že se to srovná. Že za měsíc může už vše být OK. Tak budu věřit a dávat na sebe pozor

amisa
autor
13. apr 2010

vidis super 🙂 tak ench peken brusko rastie, miteraz akurat bojujeme s nechtikmi ako och odstrihnut a neprist pritom o prsteky 🙂

monikus
13. apr 2010

AHOJTE HOLKY,JÁ JSEM DOSTALA OD SVÉHO GYNEKOLOGA KLOSTILBEGYT A VYŠLO NÁM TO NA POPRVÉ ČEKÁME ZA 3.MĚSÍCE HOLČIČKU...TAK VŠEM DRŽÍM PALEČKY 🙂

amisa
autor
13. apr 2010

krasne gratulujem a ako sa bude volat?

jane86
13. apr 2010

amis tak pozor ať holčičce nějaký ten prstíček zbyde 😀 😀

amisa
autor
14. apr 2010

ostali vsetky a dokonca cele, strihla tatino
;0)

amisa
autor
16. apr 2010

dala som nejake nove fotocky 🙂 kde ste vsetky?

puclik77
16. apr 2010

ahojte babule, dlho som tu nebola, lebo akosi nebol cas. Stale kolotoc okolo nasej princeznej a ked spinka, tak sa snazim volaco doma porobit, alebo sme vonku..... Malicka si vyzaduje stale viac a viac pozornosti, zacina reagovat na hracky, prve snahy nahodne volaco chytit a tak sa zabavame, ze ju sledujeme. Mam pocit ze sa kazdy den nauci nieco nove 🙂 Dnes sme zmontovali kolotoc nad postielku, tak sa vytesovala, ze co sa jej to toci nad hlavickou a co jej to hra....no zabavu mala nielen Tianka ale aj my 😀 Inak sme uspesne po sestonedeli, takze uz zacinaju prve navstevy xixi.... Cize zase budem v jednom kole. Vcera sme boli v "Rajchu" a kupili sme malej take male papucky "Najky" no taka herecka je z nech ze az xixixi 😀 😀 😀 Este ma k tomu taku bundicku, vyzera ako maly raper xixi
jane gratulujem k chlapcekovi!!!!! Tatino ma urcite radost, ze? A neboj, vsetko bude v poriadku, ved uz mas polovicu za sebou!!! 😉

jzizala
17. apr 2010

Ahojky 🙂 holky, puclíku fakt je toho hodně, občas si tak říkám,že snad už ani nevím jaké to bylo sednout si v klidu s knížkou a nic nemuset. Pořád v jednom kole.Ale jsem za to moc ráda a užívám si to , malá je úžasný zlatíčko a neumím si to už bez ní představit.Tatínek je z ní úplně vedle 🙂 No a koukám že jste pěkně malou vyparádili,takový dospělácký oblečení 🙂 vyfotˇ to jsem zvědavá jak v tom vypadá 🙂

jinak amis ,koukala jsem na fotečky a ta tvoje malá je kouzelná a řekla bych ,že celá maminka 😲

a jane taky gratulace ke kloučkovi, alespoň další chlap 🙂 protože v mém okolí se tedˇ narodily jen samé holčičky nebo se ještě narodí. No prostě jich asi bude nedostatek a o kluky bude rvačka ,až ty naše cácorky vyrostou 😀 tak hlavně atˇje vše v pořádku!

taky mám nové fotečky

jane86
17. apr 2010

Ahoj holky, já teď nějak neztíhám, pořád mi je špatně, do toho škola a ještě ke všemu mi blbne internet a nemám na to nerva 😖 , když to pořád vypadává......
Jinak v pátek jsem byla ještě na ultrazvuku, protože minule neviděla srdíčko, protože se moc hýbal, ale vše je v pořádku, jen ta placenta na zadní stěně - a stejně nevím co to přesně je..., ale doufá, že bude vše v pořádku..
holky krásné fotečky..mooooc 🙂

jzizala
18. apr 2010

Čauky Jane, tak to je moc dobře že je mimi zdravé. A asi to bude pěknej čiperka ,když se tak mlel a nebylo vidět ani srdíčko 🙂 ale teda myslím,že placenta na zadní stěně je v pořádku, taky jsem jí měla tak a v pohodě . Horší by bylo kdybys jí měla moc nízko ,to pak musejí víc sledovat . Víš,jako že by překrývala ten otvor ,kudy pak půjde prcek na svět .Jestli jsem to dobře napsala 🙂

amisa
autor
18. apr 2010

jej nejak sa to tu rozbehlo 🙂

amisa
autor
18. apr 2010

jzizala kraaasne mala je :0 uzasna ..a akeho ma jezka na hlave
jane to tvoje chlapetko bude asi riadny divoch 🙂

jane86
18. apr 2010

Jzizala v papírech mám napsáno placenta na zadní stěně,a le máme zakázaný sex a dlouhé tůry takže je asi trochu nízko, ale myslím si , že né moc. Ale Mudr. říkala, že se to stává a že by se to mělo srovnat, prý za měsíc můžu přijít a už to třeba bude v pořádku.
jojo holky chlapeček bude asi živý po tatínkovi 😀

jzizala
18. apr 2010

díky , no má trošku hodně vlásků ,asi budeme mít brzo culíky 🙂

aha jane tak se to snad ještě srovná a posune se potvůrka 🙂 to je lepší, že bude klučík trochu šídlo. Kluci musí být 😀 aspoň budete vědět ,že ho máte 🙂

no nic já jdu asi na chvilku spát ,babička si vzala malou na procházku ,tak mám volno 🙂

amisa
autor
20. apr 2010

dievcata aky ste mali vikend?

jzizala
20. apr 2010

u nás dobrý, docela klidný a po dlouhé době bez návštev.Takový odpočívací 🙂 a co ty ? Holky budete dávat očkovat proti pnemokokům ?

amisa
autor
20. apr 2010

ahoj jzizala, ano nechame. Ockovanie mame 6.5. . Mi nejak vela navstev nemame, tak primerane. Svokra teraz kocikuje tak som si precitala na balkone pri slniecku care a keksiku kusok z knizky, na chvilku sa vystriem a potom upracem kupelne.

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzimia
28. apr 2010

Dievcata, ospravedlnujem sa, ze vam sem leziem,ale mam prosbu - ak niektorej z vas zostal Clostil, hoci aj nacate balenie - odkupim. Prosim ozvite sa mi do IP. Dakujem.

amisa
autor
29. apr 2010

zuzima hmm no ja nemam.
Baby nejak ste stichli

puclik77
1. máj 2010

ahojte baby, tak sa zase po dlhej odmlke hlasim. Mame sa super, prijimame prve navstevy 😉 a vytesujeme sa vsetci traja jeden z druheho 🙂 V pondelok ideme druhykrat do poradne, tak som velmi zvedava ci sme pribrali a kolko. Inak aj ja idem svojej gynekologicke, ale to som dufam v poriadku, lebo nemam ziadne tazkosti (klop, klop)
Dnes vecer sme boli s malou na prechadzke, bolo super teplucko, vobec nefukal vietor, co je v Stupave vzacnost, tak sme si uzili super prechadzku. Malicka spinkala ako dudok, takze super 🙂 Inak je fakt uplne dobrucka, kazdu noc spinka cca 6-8hodin. Az sa bojim, ci jej to vynechanie papania potom vobec nechyba. Ale asi nie, ved inak by sa zobudila, no nie?
vy sa mate ako, co nove, ake pokroky robia vase deticky? (amis, jzizala, jane-co mimisek v brusku?)

jzizala
3. máj 2010

ahoj holky, no to koukám.Puclík už má 2 měs.mimi Amis 3 měs. to straašně letí,však to ani není možné ,že jsme byly všechny nedávno ještě těhule 🙂 a in Jane to už brzo uteče...
Puclíku to je určitě v pohodě,kdyby měla hlad tak se vzbudí jedna dvě ,tak je dobře,že pěkně spinká .Natali spala takhle taky od začátku a min. týden už jsme měli rekord.Spala od´19.30 do 6.30 takže celou noc.
😀
no jinak máme po prvním očkování hexa+synflorix ,první večer byla teplota ,ale zaspala to a ráno už bylo dobře. A taky chodíme na hrátky s miminky, to je takové mini cvičení pro děti u nás v mama centru. Je to docela fajn a hlavně malé se to líbí.

jak jste prožily 1 máj ? 🙂