• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po IVF. Pridajte sa

7. apríla 2010 
pipi, tebe to teda leti, 16tt.....zdravucky su dufam, aj ked nic nie je na 100% ...ale nebudem sa s tymi negativami zaoberat :slight_smile: , do pasu hodim, idem este rychlo nieco dorobit a sup rychlo domov surovat :grinning:
3. mar 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neleti mi to o nic rychlejsie ako tebe zlatinko :grinning: :grinning: :grinning:
o chvilku rodime... :sunglasses:
3. mar 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky - tak ja budem mať morfologický UTZ 28.03 - len neviem vlastne kde , lebo som len zavolala , na číslo , čo mi nadiktovala sestrička a objednala sa- musím sa doki opýtať kam som sa vlastne objednala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. mar 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuuuj dracik tak supis budeme mat pipikov :grinning: velmi sa tesim
tak vidis vsetko je ok ja som ti to hovorila
baby zajtra na mna myslite dem na cukrovku dufam ze bude vsetko ok a po obede idem na 4D
tak dufam ze je vsetko v poriadku ja sa budem strachovat az do porodu
ked pridem domov tak uz budem kludna aj s drávym babatkom
3. mar 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kuk moje nove foto teda brucho a to nemam dvojicky :grinning:
3. mar 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada tak drzim zajtra palceky a ty drz v stredu mne, my ideme v stredu :wink:
3. mar 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada, kraaasne bruseno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik pipka neboj budem na teba mysliet neboj vsetko bude v poriadku :slight_smile:
3. mar 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dráčik..blahoželám k chalanom :grinning: :grinning: :grinning:
kada..nádherne brušinko...juj..krásne :dizzy_face:
4. mar 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak baby uz som tu cukor bol v norme tak dufam ze dalsie vysledky budu ok
ahoj adri
4. mar 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kada...ja mám cukor vysoký...budem musieť chodiť celé tehu na kontroly...
4. mar 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky......
kadusa,super ze je cukor OK....ja sa bojim toho cukru ako slak...lebo rano mi je furt na grcanie a neviem ako zvladnem cestu do nemocky, vypit tu zbrndu a potom cakat tak 2 hodky .....

kam ides na 4d do gynfivu? ktory lekar ti to nude robit?
4. mar 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada, teda tebe riadne narasto brusino :slight_smile: ty si riadna mamina :slight_smile:
baby, mne vsetko rastie len tie didi furt nie, ja som z toho nestastna :unamused:
4. mar 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dracik..takže dvaja chaloši...ešte raz blahoželám..ja idem v pondelok na 4D, tak dúfam,že tam je pipina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri , dik...potom mi budete davat rady :grinning:
4. mar 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik idem do ginfinu a bude ma robit sestricka buniakova ci ako sa vola :slight_smile:
mam tam byt o 13.15 tak som zvedava
no dracik tie didi ti asi uz nenarastu :slight_smile: a ta zbrnda bola v pohode bol to rozpusteny cukor vo vode
strasne sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!!!Dakujem dievcata za pekne slova a prajem len stastne dni.....Miri mne jeden uplne staci...Baby kedy sa vam brusko zagulatilo...kedy to bolo na vas vidiet?
4. mar 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika az teraz :grinning: :grinning: :grinning: a to som v siestom mesiaci :grinning: pozri foto
4. mar 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada, musia narast, boze tak som sa tesila, ze aspon ked budem tehu mi narastu :angry:
kika, ja som mala brucho od zaciatku velke :slight_smile: , kamoska je napr. v 5 mesiaci a brucho ziadne...ale ja som po IVKu a ona prirodzene...
4. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky

To na ten cukor musí ísť každý? lebo ja do seba presladenú vodu nedostanem :zipper_mouth: ...kamoška si brala so sebou citrón -hovorila , že tak je to potom ok . Ja dokonca ani antacidá v tekutej podobe do seba nedokážem dostať . :confused:
čo sa stane, ak to nepôjde? existujú aj nejaké iné testy na ten cukor?
4. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kada....pekne babo,pekne brusko.
4. mar 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja najdrahší včera prvý krát cítil pohyby oboch čertíkov - tešil sa ako malé dieťa :grinning:
4. mar 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem kika na ten cukor chodi kazdy to sa zisti ci mas cukrovku alebo nie a da sa to vydrzat pre babo a pre svoje zdravie to zvladnes juj mirica to je super aj moj sa tesil ked to citil
4. mar 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vpiatok som bola pre vysledky z amnia, vsetko je v poriadku a bude to chlapcek. Tak mozem nakupovat :grinning:
4. mar 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne si prisla ako sa mas to som rada ze je to v poriadku tento rok sa budu
rodit sami chalani jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci daj do albumu foto bruska
4. mar 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. Mam na vas otazočku, do kedy ste a ako brali duphaston? myslým ako často. Ja ešte vždy beriem 2x2. Ale kamoška už uívala vmenšom množstve v tomto období. Dikes.
4. mar 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisko, zasa dalsi chalan :grinning: , luci, tak super gratulujem...aj ja sa chystam konecne nieco kupit.....
luci, vidim, ze chcete MAtuska, aj nas druhy bude asi MAtus.....aj ked drahy chce mateja.....
4. mar 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kada, nemam fotku, ale som presne ako ty :grinning: Este aj take paskate tricko mam :grinning:
Dracik, aj tak budu "Maťkovia".Jam mam tolko veci, ze by som kludne mohla mat trojicky :slight_smile: Uz predtym som nakupovala :wink: a vsetko bledomodré, aj ked som velmi chcela dievca..ale teraz sa vytesujem, aky bude ten maly fesak :slight_smile:
4. mar 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada, tak super, ze vysledky su ok.
Boooze tusim mate pravdu s tymi chalanmi, som zvedava, co uvidim zajtra na 3D ja...asi pipika :sweat_smile: :grinning:
4. mar 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok