• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po IVF. Pridajte sa

7. apríla 2010 
adri aj ja sombola v 16TT a potom teraz to je taka akcia v ginfine
pozrimoje foto to bolo v 16TT
5. mar 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lela78: já nejsem odborník, ale asi ohhs máš, ale jen ten první stupeň - i když kdo ví, jak to rozlišují, ale já mám ty vaj. taky zvětšené, mělo by se to upravit samo, holt to ale asi bude dlouho trvat...
5. mar 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na tretiu, Vilko je dnes cely den doma, tak mi tu beha za zadkom...sa nevie dockat chuda... :sweat_smile: :sunglasses:
5. mar 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri, my pojdeme este raz tusim v 28 tt :wink: teraz len aby sme skontrolovali, ci je ok a ci ma vsetko co ma mat :wink:
5. mar 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj pipi bude zdravucky alebo zdravucka :slight_smile:
5. mar 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak uz sme domka, babatko je kraaasne, normalne nas to tam dojalo :sweat_smile: :grinning: zatial nevieme, co to bude, ale vraj asi chlapciatko, no ale 100% né to bude pri najblizsom utz, v 20tt, potom zacnem nakupovat bledomodre :grinning: :grinning:
5. mar 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis pipi dalsi chalan no super moc sa tesim :grinning:
5. mar 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi aky je krasny to je super cooooooooooooooooooooooo? super pocit ked si ho videla ze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. mar 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka ja sa tiež už neviem dočkať čo to bude, som objednaná v gynfive 20.3. Až potom chcem ísť nakupovať, vlastne aj musím, lebo pánboh vie, dokedy vydržím neskončiť v nemocnici s mojim brušiskom. ponukla sa aj partnerova mama, že však ona nakupi-no to určite!!! :angry: Ja si chcem nakupovať sama!!! Keď budeme vedieť čo to je, pojdeme do rakuska-aj postielky tam pozrieme a tak. Včera som si bola kupiť nohavičky, lebo potrebujem také nízke, aby mi brucho netlačili a kupila som žlté papučky ešte jedny, lebo som mala len jedny kupene ešte na začiatku. :grinning: Idem kuk na ten tvoj krásny zázrak. :grinning:
6. mar 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, ten je naozaj krasny..... a vyzera to na chlapca....... :grinning: , a tie testy super, ze ti dopadli OK...uz mozes nakupovat :slight_smile:

kada, vcer som volala s kamoskou , co isla na matersku, ze cele doobeda pretelefonovala s uradmi ohladne toho, co si treba vybavit....hovorila, ze katastrofa......ale ze napise nejaky manual, aby sme to mali lahsie....

lumi, uz sa k dokine nebudem vracat....od maja si beriem dovolenku, mam este cely mesiac, potom par dni PN a idem na matersku do 32tt.....
6. mar 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre dracik tak to spis :slight_smile:
lumi preco by si mala ist do nemocky?
6. mar 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada no neviem, ked čakám dve a už teraz som na pn až dokonca. Mám také brušisko, že niekedy sa kníšem ako kačka a musím stále polihovať. Dnes napr. sa cítim výborne. je to striedavo. Proste je to môj pocit, že budem mať vo vyššom štádiu tehu velmi zaťaženú maternicu a strččia ma do nemocnice-čo by som bola nerada. :confounded:
6. mar 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky vraj ked si hladkám bruško vyvolávam si tvrdnutie bruška a možnosť potratu? To mi tu povedala jedna kočka. Nechce sa mi veriť tomu.
6. mar 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi ale to len ked si na zaciatku tehu si nesmies masirovat brucho mozes si vyvolat kontrakcie
ja som o tom tiez pocula aj doki mi to povedala tak si ho moc nehladkaj len sem tam :dizzy_face:
6. mar 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada tak to som fakt nevedela... a to už mám niečo za sebou ako mamina. :grinning:
6. mar 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi, ja som v 29tt a ked som bola naposledy na poradni, mimovolne som si pohladkala brusko a hned sestricka aj lekar mi povedali, ze si ho nesmiem hladkat, presne kvoli tomu tvrdnutiu co pises (ja s tym mam problemy uz dlho). ona vraj maternica reaguje na to hladkanie stahmi a moze vyvolat tvrdnutie, alebo aj kontrakcie.
6. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana dík, už si na to dám pozor. :slight_smile:
6. mar 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule kde ste :slight_smile:
6. mar 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJKY HOLKY,TAK VÁS ZDRAVÍM UŽ Z DOMOVA..bYLA JSEM SKORO 14 DNÍ V NEMOCNICI-MELA JSME KONTRAKCE,ŠPINILA JSEM-ZPUSOBILA TO NEJAKA INFEKCE.JSEM DOMA NA PROPUSTKU.FAKT JSME SE BALA ŽE RODÍM :frowning2: I NA MONITORU JSEM MELA KONTRAKCE-ALE NAŠTĚSTÍ TO USTALO..OPATRUJTE SI PUPÍKY A ŠETŘETE SE..
6. mar 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, po dnešní návštěvě u doktora hlásím, že to u mně vypadá na dvojčátka :wink:
6. mar 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada, tu soooom......
ceruti ahojky...davaj si proism ta na seba pozor....porodit mozes najskor v 35tt :grinning:
fialinka, takze 2 ciatka, ktory tt si?
6. mar 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dračik: jestli dobře počítám, tak teprve 4+6... nebo 5+0 :slight_smile:
6. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiallinka - gratulujem :dizzy_face: tak , že som sa nemýlila, keď som tipovala na str99 ,že budú dve :grinning: :grinning: xixi
6. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fialinka tak gratulujem ceruti davaj si pozor nech sa nic zle netane :slight_smile:
6. mar 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, som na nervy :frowning2: akurat mi volali z GF, ze sice vysledky vcera boli v pohode, ale celkove vysledky AFP pocitac vyhodnotil ako pozitivne :rolling_eyes: tak ma caka amnio, ten zakrok mi tak nevadi, ja som s tym ratala, len sa straaasne bojim, aby babo bolo v poriadku... :frowning2: :frowning2: jezisi, asi sa zblaznim... :rolling_eyes:
6. mar 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mam za to, ze som sa vcera tak vytesovala...asi predcasne :pensive: :rolling_eyes:
6. mar 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipik, ved sa pozri na tvoje drobatko, vobec nevyzera akokeby mu nieco bolo....je to len plany poplach uvidis.... a co ti vyslo zle? moja naj kamoska z vysky bola na amnoi pred 2 mesiacami, jej vysiel zle pomer DS....ale bolo to OK.....nebojkaj......inak nechapem ako mohli byt vysledky vcera v pohode a dnes nie?????
6. mar 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera este nemal celkove vysledky, len jednotlive hodnoty, tie boli v norme, ale oni to potom hodia do pocitaca a tam im to vyhodi vysledok len neg. alebo poz. A moje vyslo pozitivne, tak len dufam, ze sarapatu tam robi to druhe dvojca a toto je zdravucke, lebo inak ma asi porazi...fakt neviem, co spravim, no na amnio idem urcite v 18tt.priamo v GF
6. mar 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, nebojkaj, bude zdrave ako buk, ked ti drabek povedal, ze ti vyjdu pozitivne kvoli dvojcatu a nie kvoli babatku tak asi vedel co hovori...ja som citala strasne vela prispevkov ohladne amnio a okrem kadusky som nenasla nikoho, komu by sa pozitivne testy odzrkadlili aj na amnio vysledku.....
pipi, mne vysli len tesnotka 1:460 , hranica odkedy posielaju na amnio je 1:300.....keby som cakala len jedno babo, isla by som urcite....pri tomto pomere....

pipi, neboj, neboj, neboj, bude to v poriadku
6. mar 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bojim bojim, ale nic ine mi nezostava, len ist a cakat na vysledok...kiez by bol v poriadku...snad aj do kostola zacnem chodit :sweat_smile:
6. mar 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok