• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po IVF. Pridajte sa

7. apríla 2010 
adri- aj ja asi budem musieť sekciou :frowning2: - bojím sa strašne - myslíš , že môžem trvať na plnej narkóze? - ja mám hrôzu z tej spinálnej :frowning2:
10. mar 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem ísť práveže na spinálku...ale viem, že sa ťa to opýtajú--za spinálku sa dokonca platí
10. mar 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica, s tym kopanim do zaludka, to doverne poznam...aj mna babo co je navrchu rado do zaludka kope a vzdy ma ponapina :grinning: ..kolko tabletiek Magne uzivas denne?
10. mar 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Bájko,zase sedis u pocitace?mela by jsi lezet!doufam,ze nam budes fandit a u toho lezkatpozdjavuj mamku a hlavne Rozarku,papa(koupil jsem si ponozky)
10. mar 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik magne B6 mozes pouzivat tri krat denne ale ja si davam horcik jeden krat za den
miska koho si to myslela
10. mar 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dráčik- mne kázala 2 denne , beriem ich od začiatku roka - od vtedy čo som mala ten tematóm . vraj to aj trochu znižuje tlak ....uvidím v pondelok na sone , či sa nejako nepotočili , lebo doteraz boli vedľa seba a aj to vodorovne :confused:

adri- tak dúfam , že aj mne dajú na výber :slight_smile:
10. mar 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica jasne ze sa tocia oni nebudu stale v jednej polohe :slight_smile:
mirica na tvojom mieste by som si dala tu epiduralku je to lepsieaj kamosky si to pochvaluju babatka hned vidis
pocujes a niesi vobec ospala mozes telefonovat atd. ja si ju dam tiez :slight_smile:
doki povedal ze jasne zeidem cisarskym na objednavku :slight_smile: chcela som vyskusat normalne ale nevadi
10. mar 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada-ja mam hrozu z toho , že budem počuť čo so mnou robia, a že prestane účinkovať akurát keď do mňa budú rezať - vieš ja mám problém aj s umŕtvením zubov - 5-6 hore aj dole sa mi nedajú umŕtviť úplne :sweat_smile:
ale u mňa je to skôr s tou psychykou - :rolling_eyes:

no a bráško mal operáciu pruhu a takýmto umŕtvením a povedal , že nikdy viac - a to on znesie docela dosť :sweat_smile:
10. mar 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je nieco ine teraz sa budes tesit na babatka a trva to len desat minut to zvladnes aby si ich mohla
hned pomojkat je to krasny pocit ked ich vidis take spinave
10. mar 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada- to vieš - oni ti ich aj tak len ukážu - ale nedajú - no a ja mám -10 dioptrií - rodiť musím bez okuliarov (tie ostávajú v skrinke) tak že ja ich aj tak neuvidím :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica, ty si na tom podobne ako ja , ja mam 7 dioptrii, 35 r a dvojky, kombinacia ako visita pre cisarak....ale kamoska pri spinalke zaspala....a co som citala, akurat ze je neprijemne to, ze vies , ze sa v tebe vrtaju.......ani ja ich neuvidim, hehe aspon budem skulit....
10. mar 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica ty si teda ale ja si myslim aj mi povedali ze to az tak potom neboli ze niesi otapena a tak dalej
a cocky nemozes mat mozno ked pojdes epiduralkou tak mozes mat brile :grinning:
10. mar 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada - nenechajú ti nič - len papuče - a tie tiež odnesú , hneď ako ťa šupnú na stôl - je to tak : viem to , lebo keď sa narodil maťko -tak som mala ešte 2 hodky ležať na stole - ale ja som musela ísť príšerne cikať --žiadna sestrička tam nebola , tak som zliezla zo stola (papuče tam neboli) a bežala som na WC . Chytili ma tesne pred WC - nedovoli mi tam ísť , že sa mám vrátiť na stôl , že mi donesú misku :confounded: :confounded:

vieš u mňa je to zakorenené - rozumovo viem , že máš pravdu , ale ja sa poznám - som hysterická . Ja sa spolieham na to , že ani pri odbere mi nič nebolo - ani som nebola ospalá , len hrozne šťastná , že sa podaril odber , a príšerne som kecala - chúďatá babule , čo boli so mnou . Tie boli ospalé ,a ja som mlela a mlela - a to som bola na sále posledná :grinning: . potom prišla sestrička po 10 min od odberu a povedala " môžete sa obliecť " vyskočila som oblieklaa išla do čakárne - keď ma zbadala skoro odpadla - že to platilo tým dvom - ale mne nič nebolo ani hlava sa mi netočila :grinning:

dráčik- ja stále dúfam , že mi povolia normálny pôrod , aj že sa deťúrence otočia do správnej polohy - len je tam hrozne veľa toho snáď :frowning2: tak si myslím , že až také šťastie mať nebudem :confounded:
10. mar 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky... tak idem si k vam po radu....

som 10tt a na buduci tyzden budem 11 a idem ku gynekologicke na nejake kontrolne odbery... asi krvi... neviete ci to musim ist na lacno? lebo mne je teraz blivno ;) a na lacno tu cestu asi nezvladnem.. tak dufam, ze netreba na lacno :wink:

a potom 12tt - po Velkej noci som sa objednala na prenatalne vysetrenie, vraj k tomu tiez treba nejake vysledky krvi a co konkretne tam potom vysetruju ? som KE...

vopred dakujem
10. mar 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingulka jasne ze musis ist na lacno inac ked sa najes tak budes
mat zvyseny cukor tak to musis vydrzat :slight_smile:
v 12tt sa robia tiez testy ale to nemusis ist na lacno to mne vtedy povedali ze sa mozem najest
to su tie screening testy :slight_smile: to su tie prce AFP testy a potom ti budu robit aj ultrazvuk
tam sa meria sija
10. mar 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada ahoj! :grinning:
10. mar 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingulka ahoj, ty zijes?......ingul, vy mate v KE velke odbornika na prednatalnu diagnostiku dr.Dankovcik......pojdes k nemu?
k tej krvi....neviem, podla toho na co ti budu krv brat...ak na toxoplazmozu, HIV, sedimentaciu...tak asi nie, ale radsej si zavolaj.....
baby, pipi ma dnes konzultaciu?
11. mar 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeej tak dnes musime mysliet na pipi :slight_smile: :slight_smile: :-
ahoj lumi ty zijes ako sa mas napis neake pikosky
a ako dopadla v ceraj adrina na tom 3D ult.
11. mar 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt adri, bude dievcatko?
11. mar 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od vcera sa neozvala isla tam na 16.00 myslim :slight_smile:

adriiiiiiiiiiiiiiii ozvi sa :astonished: :astonished: :astonished:
11. mar 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

ja bonznem adrinu - nevie čo to je , lebo sa babuľka otočila zadočkom a ešte aj prekrížila nožičky (adri písala do spoločného termínu- ale ja som ju tam vypátrala :grinning: )
11. mar 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak bude mat novy termin pojde este raz
11. mar 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada- písala , že ide ešte raz po velkej noci :slight_smile:

ja som zvedavá na pondelok- či sa aj druhý chlapčúrik ukáže :slight_smile:
11. mar 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuj neboj mirica ukaze sa daj si odfotit aj pipika ja som si dala maly cervyk :grinning:
11. mar 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte baby...
mirica je žalobaba :grinning: :grinning: :grinning:
noo.,takže ste už informované, že nevieme čo to bude...xixi..o 2tt opať na 4D :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina boze nechce sa ti ukazat to ma byt prekvapko :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada- ja by som aj chcela foto -ale keď sú tam tak čudne uložené :frowning2: dúfam , že sa konečne otočili a bude aj foto novučké :grinning:

adri - čo , ja že som žalobaba? :cry: . a kto na nás zabudol ? :frowning2: ,a ja som večer čakala - až som musela hladať inde :rolling_eyes:

nemohla som predsa nechať babuľky v napätí , však máme byť v kľude a pohode :grinning: :grinning:
11. mar 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miri..pohoda..ja som domov dorazila až večer..už som zo všetkého unavená, v robote kopec nervov, doma daňové priznania a rozbombardovaný byt....vraj zajtra končia
11. mar 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám zajtra rorbombardujú byt :confounded: . Musím dnes pobaliť všetky veci Maťkovi a šupnúť ho mame ( teší sa hrozne - mama lepšie varí :grinning: ) . No a potom ešte všetko pobaliť -ble . som zvedavá , čo nám povedia susedia , lebo bráško može prísť pomôcť presúvať nábytok až po 23,00 - ja nemôžem - priateľ mi nechce dovoliť nosiť ani tašku s nákupom :confounded: - tak mám na dnes o zábavu postarané :confounded:
11. mar 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri - to ti verím , len som nedokázala udržať tajomstvo :grinning: ....u mňa je to rovnako , keď skončí audit , dostaneme nový program ..cca 2 mesiace budeme robiť súbežne na oboch :confounded: - a popritom budú prerábať budovu -hlavne tú časť , kde sedíme :rolling_eyes: ..potom dojde fin. kontrola z matky .... doma tiež brajgel ...keď sa z toho zrútim , pôjdem na materskú ja a nie priateľ :grinning: :grinning:
11. mar 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok