Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
3. dec 2007

lauritka..neuvažuj toľko...užívaj si..ak budem v KE dáme stretko a vyliečim ťa z tej paniky..xixi 😀 😀 😀

adrina
3. dec 2007

baby spíte..či ste zdrhli???? 😕 😕 😕

lucia121
autor
3. dec 2007

ja by som tiez chcela mat istotu, ze cakam zdrave dieta, teraz nepanikarime, len rozoberame vysetrenia, co nas cakaju.

lauritka
3. dec 2007

😀 dobre adri... ja len musim vediet, ci bude zdrave, pretoze ja by som s tym zit nemohla, neabsolvovala som vsetko preto, aby som sa potom nemohla tesit z miminka. 🙂

adrina
3. dec 2007

treba myslieť pozitívne..a všetko dobre dopadne... 😀 😀 😀

lauritka
3. dec 2007

ano , ale aj tak budem kludnejsia az po prvom trimestri a testoch ;)

adrina
3. dec 2007

lauri..nebojkaj..zdavé babatko máš... 😀 😀

denka28
3. dec 2007

adrina moje slova...

lauritka
3. dec 2007

😀 tfuj tfuj tfuj adri;)

adrina
3. dec 2007

ja ani neviem,čo všetko sa vyšetruje...a ani nechcem vedieť podrobnosti, proste pôjdem, vyšetria, všetko dobre dopadne...a hotovo..ináč ja mám také malinkaté ružovučké nike capačky pre moju princezničku... 😀 😀 😀

adrina
3. dec 2007

denka..ja už som sa od nich skoro tým stresom nakazila..xixi...ja som toľko nestresovala v prvom tehu..ako teraz pri treťom..xixi 😉

lauritka
3. dec 2007

adri a nepridas nejake fotecky ?? 😀

adrina
3. dec 2007

lauri..ty moj udržovač paniky... 😀 😀

adrina
3. dec 2007

lauri..ja už týždeň sa snažím nájsť foťák..xixi..máme veľký byt a veľiký neporiadok..xixi

lauritka
3. dec 2007

tak ho pohladaj a pridaj fotku bruska nech sa mzome porovnavat :D

denka28
3. dec 2007

adrina, tak to by si mala dodavat energiu tej nasej panikarke, nie ze este tu paniku chytit od nej, vsak ty si uz zacvicena tehulka 😉

lauritka
3. dec 2007

adri idem uz pomaly k tv sa ulozit, prajem pekny vecer a zajtra cauko.

adrina
3. dec 2007

pekný večer lauritka 😀 😀

adrina
3. dec 2007

denka..ja som apnikarila, či som tehu..od dnešného dňa si to idem krásne užívať... 😀 😀

adrina
3. dec 2007

idem aj ja off..idem sa vytešovať v polohe ležmo..papapapa 😉 😉 😉

kada
3. dec 2007

BABENKY ja idem na ten skrinning v pondelok ci ako sa to vola ale neplatim nic ja normalne pozeram ze vy zo platite tu v BA su dvaja odbornici co to robia uz teraz mi je zle

DRZTE MI PALCE

denka28
3. dec 2007

drzime palce kada, dobru noc maminy

kada
3. dec 2007

tak tehulky ja sa dnes s vami lucim dobru noc rano sa zapnem 😎 😀 😵

mirica
4. dec 2007

ahojky všetkým , ja dnes nebudem stíhať sa zapájať do diskusie, tak pekne píšte , aby som mala čo večer čítať - blbý audit 😖

lumah
4. dec 2007

dobré ránko!
adrina ty si si už dala týždne? A prečo 5?
mirica ako si rátaš tie týždne? Však od oplodnenia sú to niečo viac ako dva len.

lumah
4. dec 2007

lauritka ja som mala strach aj pri narodení mojej dcery, som jej kontrolovala prsty na nohách a rukách ši má všetky. 😀

adrina
4. dec 2007

lumah..k dátumu oplodnenia sa počítajú ešte 2týždne..prečo, to neviem..ale je to tak..asi na celá cyklus

renusa
4. dec 2007

dobré ránko tehuľky 😎
ako sa dnes máte?
ja som sa konečne dobre vyspala a idem sa odreagovať, potrebujem dať nechty do poriadku, lebo doteraz som nemala čas ani náladu 😠

adrina
4. dec 2007

čau renuša 😉

renusa
4. dec 2007

a baby čo mi poradíte, mám si kúpiť ešte nejaký iný testík, lebo môj drahý tomu stále neverí, keď testík nič neukázal, či náhodou tie výsledky nezamenili s niekým iným 😀