Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mirica
30. apr 2008

dráčik- ja budem robiť minimálne do 16.6. - predbežne mi doki povedala , že vtedy ma vypíše na MD ...mňa ani neposlali ešte do tej rizikovej poradne 😕

opuchy mi nevadia - nemám s nich nijaké iné komplikácie , ani mi netŕpnu nohy ani nič iné , aj chodím v úplnej pohode , len som vtedy ako balónik - sranda

ja sa nemôžem priateľovi tým priezviskom vyhrážať ☹ , lebo ja mám po bývalom manželovi , a nemôžem mu povedať , že im dám(deťom) priezvisko iného muža - to by sa mohol celkom oprávnene hrozne uraziť 😖
ja som si ho nechala z ješitnosti - nechcela som , aby sa Maťko volal tak ako on , a ja ináč než maťko , keď sa bývalý o neho ani nezaujíma ......ináč synátor už zahlásil , že ak sa vezmeme , on chce tiež priateľove priezvisko- ešte , že sa nevezmeme , lebo to by som mala zase na krku súd, aj keď viem , že nakoniec by to povolili - ale tie nervy..... 🙄

ináč my už máme čistučko 😵 😵 - som šťastná ako blcha 😀

kada - no lepšie je nemať nič 😀 - len ja som si pripadala už ako mimozemšťan- aj ja som sa už chcela na niečo sťažovať 😅

pipka
30. apr 2008

boooze mirica ako ti zavidim ten poriadok. Kedy my uz budeme mat vsetko ti-top...asi sa toho ani nedozijem... 😅 🙄 🙄 ☹

veracruz
30. apr 2008

baby, nasla som prave dotaznik spokojnosti s CAR na http://www.bocianoviny.sk/form.php
ak budete mat cas, vyplnte, ja uz som vyplneny poslala, som zvedava na hodnotenia...

kada
1. máj 2008

ahojte babulky tak ako sa dnes mate ja som isla na chalupku trosku odychnut s manzelikom

baby inac date si tu pupocnikovu krv odobrat?

veracruz
1. máj 2008

caute, ako a kedy ste prestali uzivat utros? gyndos mi povedal, ze od 10tt uz mam brat len 3x1 a v 12tt mam prestat uzivat... v CAR mi ale dr. hovoril, ze mu mam zavolat a povie mi, ho vysadit, tak uvidime, co mi povie on...

lumah
1. máj 2008

kada ahoj!
Ja oddychujem, ráno o pol šiestej som bola 4 chlapov spolu s tým mojím odviesť do Moravskéího sv. Jána-išli splavovať z Břeclavi Dyje a Moravu a o tretej idem pre nich.
Tu pupočníkovu krv somaj uvažovala si dať zmraziť, ale vraj to je možné použiť len pár rokov a podl mna je to drahé. Keby to bolo a celý život, tak nepoviem.

princeznicka.
1. máj 2008

Ano,je to mozne pouzit len na niekolko rokov,kym je dieta este male,lebo potom uz vlastne pocet tych kmenovych buniek je na vacsi organizmus "nedostatocny",a nie u vsetkych chorob sa to da vyuzit,ako si to niektori predstavuju.Nie je to zle,ale keby to tolko nestalo.

gabika24
1. máj 2008

ahojte,
vera, ja mám utrogestan prestať užívať na konci 12tt, doktor povedal, že ten posledný mám znížiť dávku a natiahnuť užívanie aj do polovičky 13tt. tak uvidím.
ináč, baby, myslela som, že tá pupočníková krv sa dá využiť celý život, tak som tiež o tom uvažovala. ale takto...fakt neviem, sme dosť vyhádzaní z peňazí.

pipka
1. máj 2008

veracruz, vyplnene, odoslane 😵 😵 😵

tak ja som dnes absolvovala prvy den slamenej vdovy 😀 manzelika som odoslala na chalupu a uzivam si samotu...babske jazdy naplanovane na kazdy den 😀 😀 😀

veracruz
2. máj 2008

pipka, super... som zvedava, ake zavery im vyjdu🙂

mirica
2. máj 2008

no ja som zas počula , že taá pupočníková krv sa odoberie , potom Vám oznámia do akej váhy sa dá použiť a až potom sa rozhodnete či áno alebo nie....vraj boli prípady keď sa dala použiť do 10 kg ..ale aj do 80 kg....
no poviem roovno , že pre nás je to príliš finančne náročné , lebo sú dvojvaječné , čiže by sme museli platiť cca 40.000,- ( pre jedno to vraj stojí 25.000,- a keď sú dve tak je zlava a jedno stojí 20.000,-)....

ceeruti
2. máj 2008

Ahoj těhulky 😀
Koukám,že jste všichni v pořadku,ja se hlasím také 2v1,ale už me to jaksi zmaha,pupek mam obrovitansky a dost se pronese,ale dneska to vypada na krasny den,takže mam lepší naladu 😀

lauritka
2. máj 2008

babulky tak potichucky vam tu zase nakuknem, vysiel mi vcera pozitivny testik po KET. v stredu idem na krv. dufam, ze tentokrat to uz bude dobre az do januara. 🙂

adrina
2. máj 2008

lauri...juj, ale sa vytešujem...som na teba akurát myslela 😵 😵 😵 😵

lauritka
2. máj 2008

jej fakt ? si zlata... aj ked mam trochu obavy, ci to bude ok..ale viac si verim ako minule 🙂

gabika24
2. máj 2008

lauritka, určite to bude ok 😀
pekný deň všetkým 😵

ceeruti
2. máj 2008

lauri-to je super,tentokrat už to musí vyjít!!!!!!!!!!Moc držím pěsti,at je vse v poradku!!!!A žadné minule se už opakovat nebude,to stacilo!!!!!!!!

ceeruti
2. máj 2008

Jo a takový testik jsme mela 8 den po Et také a pak už jen ta druha sílila!!!!!!!!!!!

lauritka
2. máj 2008

dakujem ceeruti..dufam, ze bude silniet 😉

dracik1
2. máj 2008

ceruti, tak dufam, ze vsetko bude OK, porod aj malicka....

lauri, akurat som ti pisala IP....ze nech ti to vyjde

inak k tej pupocnikovek krvi...je to tak ako pise mirica...robi sa to podla kil a podla mna je to strasne drahe....
40 litrov je dost....a nefunguje to na vsetko...a hlavne by tom to nenazyvala poistkou....mozno si budeme niekedy trhat vlasy, ze sme si to nedali odobrat....ale radsej nemysliet na zle....

pipka
2. máj 2008

lauritka supeeeer, KETka vychadzaju, som toho dokazom 😀 a ty dalsim 😵

pipka
2. máj 2008

inak k tej pupocnikovej krvi, bratrancova zena teraz rodila a dali si odobrat krv, no vraj to funguje tak, ze oni odoberu krv a ta sa skladuje v krvnej banke, nemusi pomoct priamo vasmu babatku, ale aj inemu a zase naopak nejaka ina krv moze zachranit nase babo... no my sme to doma rozoberali a tiez vahame, ci si ju dat odobrat ci nie 😖 asi to nechame na poslednu chvilu 😅

kada
2. máj 2008

cafte babule tak najprv musim poblahozelat lauritke supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂
velmi sa tesim som velmi stastna stale som na teba myslela 🙂 tak vidis mas to
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii drzim ti palce 😵 😵 😵

lauritka
2. máj 2008

dakujem babulky.. 😵

tanitta
2. máj 2008

Ahojte tehulky;).... stale zatial tisko..... 😵 pohladkajte bruska za mna;)... Lauri ty tiez uz nakukujes?? 😀

lauritka
3. máj 2008

tanitta zatial len potichucky ako ty ;) gratulujem k bublinke 😅

pipka
3. máj 2008

juuuuuj babulkyyy, to je supeeeeer, vitajte u nas 😵 😵 😵
kedy mate utz? 😕 😉

lumah
3. máj 2008

mirica aj ja by som mala ist na MD 16.6. 🙂
lauritkaaaaaa drzim palceky na 7.5. Aj mášľ nejaké príznaky?

lauritka
3. máj 2008

ahojte. trosku ma tlaci v brusku, sem tam pichne..unavena som... prsia nejak prestali boliet.. ael inac nic moc zatial. 🙂 a nikedy po jedle tazko na zaludok....no ved som len 28 DC... tak co chcem 🙂 mozno to mna úpride poriadne..ale radsej by som bola keby mi bolo zle;) nech to citim 😀 ze je to tam..

minicka
3. máj 2008

lauri ahoj, gratulujem a drzim palceky a tesim sa 😵
tehulky ahojte 🙂