• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po IVF. Pridajte sa

7. apríla 2010 
ceruti super gratulujem :grinning: super ze to masza sebou ajja by som uz chcela byt s
malym doma :slight_smile:
27. máj 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceeruti z celého srdiečka gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ceeruti, obrovska gratulace, jak jste to vy dve holky nakonec vsechno zvladly!!! hodne stesticka a zdravicka :wink:
27. máj 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tehule :dizzy_face:

kada neboj, ved aj ty uz to mas za par...kiezby som uz ja bola tam, kde ty :sweat_smile: :wink:
28. máj 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný dníček prajem

ceeruti- strašne moc gratulujem , a prajem Vám obom samé šťastné chvíle :dizzy_face:

pipka- je to super pocit však ? už ste skončili , alebo ešte dokončujete?

my už plníme detské skrinky vypratými a vyžehlenými vecičkami :dizzy_face: , a dnes pôjdeme konečne vyriešiť matriku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceeruti, gratulujem!!! nech ste obe zdrave a rastiete ako z vody :wink:
28. máj 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceeruti pripajam sa ku gratulacii, vela zdravicka vam obom
28. máj 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka aj ja som včera bola v poradni a v piatok idem na uzv-ale klasický. :slight_smile:
ceeruti máš to chvalanohu za sebou, všetko sa zahojí a už sa budeš len tešiť z malej. Pekne miery mala.
28. máj 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dracik vám odkazuje, že si ju nechali zas v nemocnici asi na dva týždne.
28. máj 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..chcela by som sa opytat aky rozdiel je medzi 1 ivfkom a druhym?
28. máj 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babulky...
Lumah.. ak budes s dracikom odovzdaj srdecny pozdrav a ze na nu myslime :wink: ... na porod je este skoro vsak?
Dicinka... vobec ziadny rozdiel neni... je to presne take ako to prve co sa tyka postupu... ibaze druhe moze byt uz uspesne :dizzy_face: ...
29. máj 2008 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dúfam , že u dráčika dopadne všetko dobre :confused:
ešte musí vydržať do 34tt , potom je to vraj už v poriadku aj keby sa už narodili ( aspoň mi tak povedal Dr. Čunderlík , keď som bola u neho na UTZ)
29. máj 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee...
vcera som bola na NT screeningu u Dr. Cunderlika... bol uzasny, velmi prijemny, ochotny, manzelovi vsetko poukazoval, povysvetloval... ked sme odchadzali, mali sme veeeelmi dobry pocit... a spominam amniocentezu... boli ste vsetky IVF-kove na amnio alebo nie?
pozdravujem dracika...
29. máj 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah ja idem v piatok na 3D :wink: o 16.00
29. máj 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pozdravuje vas dracik, je v nemocnici, berie magnezium a nejake lieky a injekcie na vyzivu plucok drobcov, tak snad jej to dobre dopadne a neporodi este :wink:
29. máj 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirica, snad uz tento vikend to dobojujeme, a vymalujeme, lebo sa to taha neskutocne...

a potom este musime cakat vyse tyzdna, kym dvere pridu osadit a zarubne. :sweat_smile:
29. máj 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kada ma vraj na dnes naplanovany cisarsky, tak tfuj tfuj tfuj :wink:
29. máj 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veracruz, ja som na amnio bola, ale len preto, ze mi vysli pozitivne AFP testy. Ale v pohode zakrok, nemas sa coho bat, cele to bolo vybavco za cca 10 min, akurat to cakanie tri tyzdne na vysledok je des!
29. máj 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE!!!! KAde sa narodil malý Bonko!! je kráááásny, všetko je v poriadku, ale detaily esšte neviem, tak držte palce... Dostala som len mms malého červíčka! Držte jej palčeky!!!
29. máj 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeer, sunsisi, tak ze pozdravujeme a zelame vsetko naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunsisi, dakujeme za info... a Kade gratulujeme!!!
29. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkážem jej, že na ňu myslíte, bude veľmi rada :slight_smile: Krásny deň všetkým!!!!!
29. máj 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..a dakujem za odpoved..ze vraj sa robi pri druhom nejaky kratky protokol ci co....
29. máj 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pozdravujem Kadu aj Dracika..Nedavno som zakladala tuto temu a uz ideme pojednom pekne rodit :slight_smile: Doteraz mi to nejako nedochadzalo, az teraz, ked Kada uz ma po tom....
29. máj 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pozrite si v albume maleho Bobka - 49cm, 3150gr... :slight_smile:
29. máj 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dracika som pozdravila, písala, že má krčok 2cm, slabé kontrakcie, pichaju jej magnezko a kortikoidy na plucka a že dufa, že tam neskysne nadlho.
29. máj 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, ahoj kada... aka rychlovka :slight_smile: maly je rozkosnyyyyyyyyyyyyyyyy... tak nech ste zdravi a rastiete ako z vody...
29. máj 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada..gratulujem maminka...tak ty to už máš za sebou...nech sa vám teda darí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada-jé,obrovska gratulace,at Vm dela jen a jen radost,je prekrasny!!!! a ty míry,skoro mesic před porodem :grinning: Nadhera :grinning:
Jinak holky,ja vím,že to bude znit divne,ale ja už se tesim,že za 2 royk pošupajdím na KET :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceeruti, moc gratuluji k holčičce :slight_smile:
29. máj 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok