Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

ingulka
8. júl 2008

dracik ... dakujeme za foto 😉 len teraz hudam, ktory je usiacik 😀 😀 😀 ... verim, ze aspon ty mas v tom jasno 😀 😀 😀 😀

drzte sa a nech ste zdravucki ... vsetci 🙂

lumah
8. júl 2008

mirica to ktorý doki ti vravel? Ja som tam tri týždne ležala a snažia sa aj pri dvojkách ukončiť 38tt-jedna tam rodila dvojky po ukončenom 38tt a vážili 3500 a 3900 a rodila normálne. Preto je mi to divné-skor rodia len tie, ktoré maju nejaký problém.

kada
8. júl 2008

dracik super su zlatunky som zvedava ako to budes stihat ked pojdete von tak mi dajvediet pridam sa
bozenky ty su zlatucky
adri no tak ako bude to chlapec alebo babulka

lumi a ty co kedy uz pojdes uz sa tesim na nove fotecky co sem date
pipi a ty ako
boze ale tu je bab novych ako sa to rozmohlo tie tehotenstva supis 😀 😀 len tak dalej

kada
8. júl 2008

babule pridala som nove foto 🙂

lucia121
autor
9. júl 2008

Caute, MINICKA gratulujem k bambulke, DRACIK, tí su úžasní...KADA, ty už máš obrika 🙂 , a ja stale nič, lebo chcem ist rodit normalne a porodne cesty nemam pripravene ☹ -ide ma porazit, maly mal v pondelok 3 700g.Kontrola znova v pondelok...A to to cely cas vyzeralo, že porodim skôr...ešte, aby som nakoniec neprenášala 😠

kada
9. júl 2008

luci tak ti drzim palce nech uz to mas za sebou

jvo
9. júl 2008

ahojte kocky, nas tiez caka IVF+ICSI, chcela som sa opytat ci sa niektorej podarilo IVF+ICSI na 1x pripadne ci ste mali problem - kombinaciu zena PCO a muz zly spermiogram, dakujem

minicka
9. júl 2008

Lucia dakujem, coskoro sa aj ty dockas 😵 a s tou vahou sa neplas, mne povedali v 34 tt ze ma 2800 a mala sa narodila s 2980 a v 38 tt. A ak aj nahodou, bude to poriadny chlap. 🙂

taella
9. júl 2008

ahoj jvo.
Presne ako vy aj my máme tú kombináciu PCO a manžel zlý spermiogram.
A chválabohu IVF/ICSI vyšlo na prvý krát . Od pondelka viem tú úžasnú správu .
Tak držím palce 🙂

lusilia
9. júl 2008

Jvo, my sme mali sice len zly spermiogram, ale dost zly a vyslo nam IVF-ICSI na prvy krat, tak drzim palceky, nech to vyjde aj tebe 😉

jvo
9. júl 2008

jaj dakujem kocky sice ste sa zatial ozvali iba dve ale hned mam lepsiu naladu, silno verim ze sa nam to podari 😔

meggietn
9. júl 2008

jvo ahoj aj nám sa podarilo na prvý krát IVF+ISCI manžel mal zlý spg. 🙂

jvo
9. júl 2008

taella a nemala si OHSS, lebo mne Dr, povedal ze kedze mam PCO tak ho budem mat na 100% a niekde som citala ze ak mas OHSS a ostanes tehotna tak to trva az do 10-12 tyzdna.... ☹

lucia121
autor
9. júl 2008

aj nam sa podarilo 1.IVF + ICSI... 🙂
MINICKA, ja cakam, ze to ziadny miniaturista nebude, lebo 1.syn sa narodil 38.tt a mal 4kg 😀 a teraz mam brucho, ako keby som 2 tyzdne prenašala dvojičky 🙂 130cm 😀

jvo
9. júl 2008

jej luci tak to gratulujem a aj ja som vo FC tak snad.....

baletacka
9. júl 2008

ahoj, ja som tiež po 1.IVF + ICSI, ale zatiaľ mám potvrdené tehotenstvo len z krvi, neviem, ale necítim sa zatiaľ ako tehotná, som už 3. týždne po ET, nie je mi zlé a prsia má len trochu bolia,
- baby mala každá hneď tehotenské príznaky, mne doktor povedal, že mám vysoké hCG, viac nič a že to vyzerá na dvojičky, ale neviem, až 21.6 mám ísť na ultrazvuk, neviem sa dočkať

lumah
9. júl 2008

kada ja idem buduci utorok do poradne a uvidím čo mi povie doki, chcela by som isť po 20tom-to už budem v 38tt.

taella
9. júl 2008

jvo , áno postihol má OHSS . Po OPU som mala I. stupeň , potom ma prestalo bolieť brucho a na 9.deň po ET ma začalo opäť bolieť brucho a tá bolesť stále pretrváva . Zatiaľ to je jediný príznak toho OHSS . A mám pocit , že tá bolesť je každým dňom väčšia . 😝

fedra
10. júl 2008

taella ... ja som bola vcera u svojho doktora si dat predpisat utros a tak mi urobil aj utz. A vravel, ze po takejto stimulacii su vajecniky poriadne zvacsene a vraj to bude boliet este niekolko tyzdnov, dokonca aj par mesiacov kym sa vajecniky daju do povodneho stavu.
Inak nic v zlom, ale som rada, ze aj teba to pobolieva ... tak mam pocit ze v tom fakt nie som sama, a ze je to asi normalne po tej stimulacii.
Mna to pobolieva stale tiez, niekedy az tak picha,ze sa az musim predklonit.
A inak sa mas ako ? Kedy ides na utz ?

taella
10. júl 2008

ahoj fedra . U mňa v noci , keď vstávam na záchod , tak ma to tak pichá , že chodím sklopená ako nejaká starena . Aj mne bolo povedané , že s tými bolesťami mám počítať možno aj do 12 týždňa .Tak sa teším 😝
Na USG idem o týždeň v piatok , tak dúfam , že tam bude už niečo vidieť. 😉

fedra
10. júl 2008

urcite uz bude .... ved ja som videla machulku uz vcera.
A este ti je rano zle ? Mne to uz trosku prechadza, len rano nemozem jest ... citim taky zaludok na vode a zacinaju ma pobolievat prsia.
Len ma stve, ze pre to pobolievanie si to ani nemozem vychutnat, stale sa bojim, ci je to v poriadku a ci to nie je nieco ine ako len tie vajecniky 😝

fedra
10. júl 2008

taella ... a ty si teraz doma na PN alebo chodis do prace ?

taella
10. júl 2008

ja som normálne v práci . Dnes mi nebolo zle pri čistení zubov , lebo mňa zatiaľ len to trápilo .
A ty si na PN ?

fedra
10. júl 2008

nie, nie som ... ja som bola doma asi len tri dni po ET.
Potom som isla do prace.
Len vcera mi doktor vravel, ze by ma radsej videl doma oddychovat ... tak neviem.
Zatial je letne obdobie a to mame v praci trosku viac klud ale potom neviem.

menny
10. júl 2008

Ahojky holky
U nás se povedlo 1. IVF 😵
V pondělí jsem poprvé viděla srdíčko a je to paráda.
Je mi pořád zle, ale dá se to vydržet.
Držim vám palečky ať je vaše těhotenství a porod úplná pohoda 😵 😵

fedra
10. júl 2008

menny ... a tiez ta tak pobolievalo podbrusko 😝
A gratulujem ... ja uz sa len tesim kedy my uvidime srdiecko ... zatial sme videli iba machulku v maternici 😉

kada
10. júl 2008

lumi tak ti moc drzim palce daj potom vediet ako si dopadla
luci aj tebe drzim palce nech uz to mate za sebou 😀 😀 😀

menny
11. júl 2008

ahojky
Fedro moc děkuju a taky gratuluju 🙂
Taky mě pobolíval podbřišek...jako když by se měla dostavit menstruace. Teď už nebolí.
Kdy máš jít na kontrolu?

Holky v kolikátým týdnu jste dostaly těhotenskou průkazku?

fedra
11. júl 2008

ja som bola na utz v stredu, to sme videli machulku a teraz idem este v pondelok do CAR na utz.
To bude 21 den od ET.
Mne sa tiez tie bolesti trosku zmiernuju ...

Mne moj gynekolog vravel, ze mi v 9tt budu brat krv na testy a na tehu knizku /ak teda bude vsetko v poriadku/. Tak predpokladam ze asi okolo 9tt by si mohla knizku dostat 😉
Ja uz chcem vidiet srdiecko .... potom sa hadam trosku ukludnim

taella
11. júl 2008

kedy ste sa prvýkrát milovali po ET, resp. KET?