Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
12. júl 2008

ahojte babule, pridala som nove foto 🙂

lucia121
autor
12. júl 2008

dracik, aj ja uz chcem....malí su super 🙂 asi porodim na vianoce 🙂

adrina
12. júl 2008

dracik..chalani sú úžasne zlatučkí..a ja už scééém 😉 😉 😉

dracik1
12. júl 2008

luci, ty si uz riadny tt...adri, ze bude Jakubko namiesto slecny? no to som zvedava co to nakoniec bude
baby, uz to mate za par....

lumah
13. júl 2008

kočky veru-už je to za pár-aj ja som dnes začala už 37tt, ešte tak vydržať jeden týžden a možem ísť na to. 😝

lisula
13. júl 2008

Ahojte babenky. dlho som vás nevidela. vidím že ste nahodili všeliaké témy. aspon odpíšem. taela my sme sa milovali asi po mesiaci.

lisula
13. júl 2008

ale potom sme to nechali lebo som mala ohsss 2.stupen. bolo to kruté, ale potom už normálka.

kada
14. júl 2008

ahojte tehule vy ste este stale tu uz aby ste isli rodit 😀
adri tak co to bude na koniec babula alebo chalanisko 🙂
lumi ty si este stale v kope
luci ty si tu uz asi sto rokov kedy to uz pride 😀

kada
14. júl 2008

baby mne to stale nejde zmazat tie tt pozrite ake cislo tam mam 😀 😀 😀
to som ako slon 😵

lumah
14. júl 2008

ahoj kadi-no veru som ešte kinderko 😀 .

lumah
14. júl 2008

KADA V NASTAVENIACH SI DAJ V TEHOTENSTVE STAV- ANI JEDNO ANI DRUHé A ZRUSI SA TI TO AUTOMATICKY A POD TýM Máš DETI A TO VYPLN. A NEZABUDNI ULOZIT. SKUSALA SOM TO-IDE TO.

kada
14. júl 2008

lumi uz to mam ja som super co

lumah
14. júl 2008

kadi jeeejda paráda. 😀

pipka
14. júl 2008

ajojte maminky a tehulky, tak hlasim navrat z Tatier 😉 mali sme sa fantasticky, sme opaleni, oddychnuti...uzili sme si poslednu dovolenku vo dvojici 😅 😎 ...potom uz len s Hankou... 🙂 🙂 🙂

adrina
14. júl 2008

ahojte..ja len hlásim že 23.7. mám termín sekcie..bábatenko už bude von z bruška 😵 😵 😵

pipka
14. júl 2008

dracik, mali su kraaasni, uplne ukazkove babatka 🙂 🙂 posielam im cmuk na licka 🙂

fedri, veeelika gratulacia, tak muz len sup sup, nech nas v tych tt dobiehas 😀

kada, maly bonko je krasnucky, boooze aj ja uz chcem mat tu nasu Hanku taku peknu doma v postielke...
uz mame vsetko nachystane, poprate, pozehlene, postielka stoji, tak uz sa neviem dockat... 😵

pipka
14. júl 2008

adri, supeer, tak uz aspon vies, na kedy sa mas tesit 😎

adrina
14. júl 2008

pipka..teším sa na bábatko, ale začínam mať strach so sekcie.. a to nie som nováčik...ale po tretí krát..možno práve preto... 😉 😉 😉

pipka
14. júl 2008

neboj adri, vsetko dobre dopadne, nic ta nebude boliet a ked sa zobudis, bude uz Kubko pri tebe 😵 😵 😵

fedra
15. júl 2008

adrina .... tak moc drzim palceky nech to dobre dopadne 🙂

menny
15. júl 2008

ahojky

taello: mě dotor doporučil určitě první trimestr nesexíkovat a pak se uvidí. Ale asi záleží i na tom, s jakýma problémama ses potýkala, že nešlo otěhotnět. Asi bych se na to radši zeptala svýho doktora jesli milovat nebo ne.

fedro: tak jsem byla včera na kontrole. Vše je v pořádku. 30.7. jdu na krev a 28.8. jdu na krev kuli genet. testům a až po výsledcích dostanu těhu průkazku, tedy někdy až v 15tt 😕 to mi příde nějak dlouho ne

fedra
15. júl 2008

menny ... tak to je super.
A uz ste videli aj srdiecko ?
No mne moj gynekolog hovoril, ze tehu knizku by som mala dostat v cca 9tt
tak neviem, ale asi to aj zalezi od lekara aky ma zvyk. A to uz si u svojho gynekologa, vsak ?

menny
15. júl 2008

fedro přesně tak, už jsem u svýho gynekologa. Jen zvažuju změnu. Před tim, než jsem začala jezdit do caru, tak jsem s nim přestávala být spokojená a teď to lepší neni. 😠
Srdíčko už jsem viděla minulou kontrolu, ale teď to bylo vidět zřetelnějc...paráda 😵 😵

fedra
15. júl 2008

ja sa zas uz velmi tesim k svojmu gynekologovi. Som velmi spokojna ... ja som ho ale menila pred rokom a pol.
Ja idem na dalsiu a asi poslednu kontrolu do car az za dva tyzdne /skusim sa objednat na 25/07 /. A to uz by sme mali vidiet srdiecko ... tak len dufam,ze to do tej doby bude vsetko OK.
A ty si uz pocas tehu aj spinila ci nie ?

lucia121
autor
15. júl 2008

Bola som v poradni a stale nic 😠 v pondelok idem uz posledny krat a dost mozne ,ze porodim s adrinou v jeden den 🙂
ja mam tiez pocit, ze som tehotna rok 🙂

fedra
15. júl 2008

baby ... ako ratate tt ...od poslednej menstruacie ?
Lebo to by mi vychadzalo na 6tt a to je nejaka blbost, nie ? Poslednu ms som mala 10/06

lumah
15. júl 2008

adri možno budeme rodiť naraz-ja nastupujem 21.7. do nemocnice a v ten týžden by som mala asi rodiť aj. 🙂 Dnes som bola v poradni a tak sme sa dohodli.To by sme mali už levíčatá. 😀
pipka ty sa máš, ja už nie som schopná ani dlho obsedieť, nieto ešte chodiť po výletoch.

pipka
15. júl 2008

lumi, nemysli si, ze sme to s tymi turami nejako prehanali...neboj, len take soft prechadzky 😎 mali sme tam ako partakov kamosov s malinkym babatkom, tak som si viac uzila kocik ako tury 😀 😀

pipka
15. júl 2008

supla som vam do albumu nejake nove fotky 😉

dracik1
15. júl 2008

ahojte babulky...pipi, tak ako na dovci, dik za SMS ale dnes tu boli svokrovci, este som musela ist utekat kupit 10 plienok, lebo mali furt vsetko precikaju 😀 , oblinkaju......
neboj sa, aj ty sa dockas, ved to mas uz za chvilku 🙂

adri, nemaj prosim ta strach zo sekcie....hlavne , ze to hovorim ja , ktora si po sekcii povedala, ze nikdy viac 😀
kada, skoda, ze som Bona nevidela nazivo, je to krasne babatko, take kukale ma aj nas Jakubko....len ich vyvaluje a vyvaluje....