Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
17. júl 2008

culinka, tak drzime palce, neboj urcite bude vsetko ok 🙂

fedra
17. júl 2008

ahoj culinka ... ja som tyzden pred tebou a tiez sa neustale bojim aby bolo vsetko v poriadku 🙂
Ja dufam,ze ked uvidim srdiecka, bude uz lepsie a trosku sa ukludnim

culinka2
17. júl 2008

dik holky!

veru, fedra, mame asi rovnake pocity..ja uz tiez cakam na ten UTZ...kedy ides ty? viem, ze si tyzden predomnou, takze budeme tehulkovat spolu.... 😉

fedra
17. júl 2008

ja uz som na prvom utz bola. Prvy bol 17den po ET, to bola len jedna dutinka 3mm. Druhy bol 21 den od ET a to sme nasli dve dutinky /8,5mm + 7mm/ uz aj so zltovym vackom. Ale este bolo skoro vidiet nieco viac ... teraz cakame do 28/07, snad budeme mat srdiecka 🙂

culinka2
17. júl 2008

jeej, super, fedri, takze to budu dvojcatka? drzim palce!

fedra
17. júl 2008

no dufajme ze vsetko pojde dobre .... 🙂
Ale hadam po tom vsetkom cim sme presli to teraz uz dopadne dobre.
A ty sa mas ako ?

dracik1
17. júl 2008

fedri, neboj sa, aj ty budes mat take krasna babatka 🙂
pipi, to je mlezivo 🙂 to som mala aj ja, na 4 den po cisaraku sa mi zacalo tvorit aj mliecko-normalne som musela zacat nosit podprdku a tampony, lebo som mala furt spinave pyzamo 🙂

dior
17. júl 2008

ahojte 🙂
dracik-ako to zvladas, kedy im davas papat,ked zacnu plakat obe? 😕 a pomaha ti niekto doma? a kolky den po cisarskom si mohla "normalne" fungovat ? -su zlatucki, normlne by som si ich zobrala domov-ale asi by som ti ich po hodinke vratila 😅 - deticky musia byt pekne pri maminke 😵

lumah
17. júl 2008

fedra a culinka držím vám palčeky, mne bolo vidno srdiečka blikať v 7tt na uzv.

pipka
17. júl 2008

dracik som si aj myslela...ale nie je to nejako skoro? 😕 Som myslela, ze to az tesne pred porodom zacina, pripadne az tesne po nom... 😒

pipka
17. júl 2008

zajtra zacinam 36tt, tak snad neporodim skor 😅

lumah
17. júl 2008

pipka neboj-ked si to až sem dobojovala, tak určite to ešte vydržíš-mne v nemocnici povedali, že ked mi skončí 35tt, som za vodou a po ujončení 37tt možem ísť rodiť.

pipka
17. júl 2008

ved aspon do buducotyzdnovej poradne nech vydrzim, potrebujem sa povyzvedat co a ako, keby to prislo...a potom uz je mi to jedno 😀 hanka je uz vraj dost velka, tak snad by sme to zvladli 😉

lumah
17. júl 2008

pipka kolko má Hanka?

pipka
17. júl 2008

ked som bola pred dovolenkou v poradni, tak mala cca 2140g, teraz uz ma urcite viac, idem v utorok, tak uvidim... 😉 sama som zvedava...

lumah
17. júl 2008

to si bola v ktorom tt? Moji mali tuším v 35tt 2300 a 2400

pipka
17. júl 2008

to som bola zaciatok 34tt, ja si myslim, ze teraz uz ma aj cez 2500g 😉

pipka
17. júl 2008

lebo normalne mi brucho za tyzden viditelne podrastlo 😀

lumah
17. júl 2008

pipka kludne može tolko mať 🙂

pipka
17. júl 2008

sak v utorok po poradni dam vediet nase vahy a miery 😉 😉 😉

lumah
17. júl 2008

to ja už budem mať možno aj krpcov na svete 🙂

pipka
17. júl 2008

nooo, veru mozno aj ano 😉 tesis sa uz? 😕 😵

lumah
17. júl 2008

pipka chcela by som vydržať ešte do pondelka, ale podla toho ako behám každu chvilu na wc a tvrdne mi brucho-no neviem... dufam že su to len plané poplachy-v kuse ma prehána.

pipka
17. júl 2008

tak budem na teba mysliet, nech vydrzis este cez vikend...a nepojedla si nieco? 😕

lumah
17. júl 2008

pipka už aj nad tým som rozmýšlala, ale asi nie.

pipka
17. júl 2008

tak uvidis co bude v noci, ale ak by neprestavalo, tak radsej zajtra zbehnite do nemocky, nech sa malym nic nestane... 😉

lumah
17. júl 2008

pipka jasné, dufam že su to len také falošne poplachy.

pipka
17. júl 2008

lumi, ale sak aj dobre sa vykakat je niekedy fajn 😀 😀 😀

lumah
17. júl 2008

pipka no ja už musím byť ako po klistíre. 😝 Už som tam bola aj 20x. Idem si nejaký čierny čaj uvariť.

nana77
18. júl 2008

kocky, dracik nam do temy cakame dvojicky hodila taketo info:
baby, lumi odtiekla dnes v noci plodova voda, rano 5.30 frcali do nemocky, drzte jej palce.......