• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po IVF. Pridajte sa

7. apríla 2010 
ja sa tesim, ze nesiel, lebo som cely den nemala cas na MK chodit a bala som sa ze sa vas nedocitam :grinning:
4. dec 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denka..no teda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako to že si nič nepribrala, to neješ?? :confused: :confused: :confused:
ja len 5tt..a 2,5kg viac... :dizzy_face:
4. dec 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina aj by som jedla, ale babo nechce... jem asi o polovicu menej ako pred tehotenstvom. vsetko co nie je mandarinka, pomaranc, banan a jablko, nema u mna sancju :slight_smile: a ja som si vzdy myslela ze priberiem aspon 20 kg pocas tehotenstva... a kot vie, vsak som iba v polovici :grinning:
4. dec 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam prajem dobru noc rano sa stretneme
4. dec 2007 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano mamicky :slight_smile: romanka neboj, v piatok ti len potvrdia, ze hcg ide hore :wink: ja ta uz vitam u nas u tehuliek :grinning:
5. dec 2007 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera vecer mi bolo trosku tazko na zaludok, ale dnes mi je zase dobre :dizzy_face:
5. dec 2007 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ste mi neporadili, no nic :frowning2:
5. dec 2007 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
savi askus napisat IP pecke. ona bola na KET-ku uspesnom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2007 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka ahoj, poslala si mi ten link na určenie týždňa tehu, dala som si tam dátum odberu, ale aj tak tomu ďalšiemu nerozumiem.
5. dec 2007 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi hore ti napise termin porodu a potom kliknes na aktualny mesiac, teraz decmber a zobrazi sa ti cely mesiac den po dni co sa deje v brusku.
5. dec 2007 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka to som pochopila-vyšiel mi termín 15. augusta, ale adrinka si píše že 5tt a mala odber a transfer ako ja a podľa toho kalendára mi to envychádza na 5tt. Zadáš mi to tam ty? Odber som mala 16.11.
5. dec 2007 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne vysiel termin na 9.august. :confused: a teraz 7.11 zacinas siesty tyzden. tam pise sice piaty, ale v sobotu budes 5+1 a to je vlastne rozbehnuty 6 tyzden.
5. dec 2007 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tvoj kalendar :slight_smile:
5. dec 2007 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ukázalo aj mne, tak podľa toho aj ja som v 5tt :grinning: , dík. Neviem ako to počítajú, ale zdá sa mi to veľa, veď od odberu ubehlo 19 dní a to nie je 5 týždňov-záhada pre mňa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2007 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tyzdne sa pocitaju oz zaciatku MS :wink: ale kedze my sme mali posunuty cyklus, tak preto je nam presnejsie zadat den oplodnenia vies.
5. dec 2007 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v zatvorke mas napisany tyzden od oplodnenia :wink:
5. dec 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka tak ktorý platí v skutočnosti? Keď som bola tehu s dcerou počítalo sa to tak, že k poslednej mrche sa prirátalo 7 dní a odrátali sa tri mesiace a to bol ďalší rok termín porodu. Dnes ti určia pomaly aj tri termíny-hruuuza. Ja som porodila dceru presne na deň podľa toho termínu ako mi povedali.
5. dec 2007 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah ved prave preto cakam na prvy uzv, tam to povedia uz presnejsie. aj tak je smerodatna velkost plodu :slight_smile: podla toho ti aj lekar urci tyzden. toto vsetko su tabulkove vypocty. al ked zacinas MS si vlastne v prvom tyzdni...
a po oplodneni uz v tretom :slight_smile:
5. dec 2007 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka sranda... :grinning: . Asi to berú tak, že aj počas mrchy môžeš otehotnieť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2007 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies , pretoze tehotenstvo pocitaju 40 TT. no kedze nie kazdy lekar vie, kedy mala zena ovulaciu, tak to pocitaju od zaciatku poslednej MS :slight_smile:
5. dec 2007 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si doplnila profil :grinning: Ty to prečo nemáš?
5. dec 2007 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si pockam na UZV :slight_smile: ja som taky zajko bojko hihihih.
5. dec 2007 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavelo babenky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2007 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki :D
5. dec 2007 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa dnes máme..ja som mala 2hektické dni v práci,tak som nejaká unavená... :wink:
zajtra o 8:30 idem na ten UZV...skontrolovať machuľky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2007 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj jak ti zavidim...pre mna su tie dni nekonecne :rolling_eyes:
5. dec 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri..nebojkaj..ja zajtra len machuľky...hlavne,či je jedna alebo dve...juj..som ale zvedavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..srdiečko neskôr budem obzerať..ja mám super gyndoša..UZV možem mat koľko chcem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2007 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeje ako ti je dobre..moj gyndos ani uzv nema, posiela do nemocnice :pensive:
uz by si mohlo kupit teda !!! ale inac je zlaty :grinning:
5. dec 2007 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve kvoli tomu zmenila lekára...lebo ke)d som mojej predchádzajucej lekárke povedala,že chcem 3.dieťa...tak mi povedala že mám 2zdravé čo vymýšlam
5. dec 2007 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok