Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
26. júl 2008

luci, gratulujeme, nech ste obaja zdravucki a tesime sa na fotky.... 🙂
pipi, ved sem tehulky pribudaju, tak aka posledna 😀 a dakujeme za vcerajsie prianie k meninam 🙂

dracik1
26. júl 2008

pipi a vsetko NAJ Hanke v brusku 🙂

dicinka1
26. júl 2008

caute TEHULKY...chcem sa vas opytat..mal niekto z vas...na zaciatku stimulacie...hak marvelon...a potom injekciu diphereline?a potom gonal?

veracruz
26. júl 2008

lui, gratulujeeeeem! tesim sa na fotecky...

dicinka1
26. júl 2008

halooo..odpovie mi niekto...ci si ma zase nikto nevsima...

pipka
27. júl 2008

draculik, dakujem aj za Hanku...uz sme oslavovali, dostala novu flasku na cajik...s kacickami 😉 buduci rok uz budeme oslavovat s drobcami spolocne niekde na ihrisku 😵

dicinka, ja som mala femoden, a potom gonal, takze o tvojich liekoch nemam ponatia...

mandy55
28. júl 2008

pipka neboj, mi ta za chvilku dobehneme a potom tu mi budeme plakat, ze uz aby to bolo 🙂
za chvilu to mas za sebou a budes si stiskat Hanku v naruci, mi ti budeme tisko (v dobrom) zavidiet 😵

mirica
28. júl 2008

ahojte -
tak my už spíme v noci 6 hodín 😀
síce nie pravidelne , ale predsa 😅 buď to je od 20hod -do 2 , alebo je to od 22hod -do 4

pevne dúfam , že to aspoň takto zostane 🤐

luci- gratulujem k bambuliačikovi, a obom vám prajem hlavne veľa zdravia

pipka
28. júl 2008

mandy, sak ja viem, ale tieto posledne tyzdne su uz take napate, ze by to kazda mala najradsej uz za sebou... 😅 ale sak vydrzim, co ine mi ostava.... 😀

mirica, tak to spinkate uz kraaasne, 6 hodin je parada, dufam, ze aj my tak budeme, my by sme aj 8 mohli... 😀 😀 😀

mirica
28. júl 2008

pipka- však už 2 týždne ich presviedčam nech si berú príklad so svojho staršieho bráška- ten spal týždeň po príchode z nemocnice 12 hodín v kuse ( od 18 do 6 ráno - presne ako hodinky) 😀 nejak neposlúchajú 🙄 😀

dracik1
28. júl 2008

boze mirica, tebe sa zije 😀 , nasi su jak hodinky resp. nas malinky pistiacik spionko Jurinko je jak najpresnejsie digitalky...baby, on Vam neodpusti ani 15 min 😀 , my sme hore kazde 3 hodiny, Jakubko aj pospi, ale zasa ich budim spolu, lebo by som len v jednom kuse krmila 😀
pipi , to mas pravdu, tie posledne 2 tyzdne isli strasne pomalicky, co hovori Drabek?

amartina
28. júl 2008

Ahoj holky,
pardon, že vám sem lezu, ale nechtěla byste některá věci k porodu? (olej na masáž hráze od Weledy, Rosalgin, Yal, poprodní gaťata a vložky ) - já šla plánovaně na císaře a všechno mi zůstalo doma. Taky prodávám těhu oblečení, nový koš na miminko, ke kterému dám zdarma kojící polštář. Máte-li některá zájem, písněte mi do IP nebo na mejlík AMartina@seznam.cz
Ahoj a hezké těhulkování

ingulka
28. júl 2008

ahojte babenky... lucia blahozelam k chlapcekovi 😉 nech ste vsetci zdravi...

pipka
28. júl 2008

mirica, tak ja nasu Hanku poslem k Matulkovi na skolenie, ked nebude chciet spavat... 😀 😀 😀 aspon keby bola po mne...ja taaaaaaak rada spinkam 😀 😀 😀

pipka
28. júl 2008

dracul, drabek je tento tyzden na dovolenke, tak dohovoril Hanke, nech este pocka, ze jej potom porozprava zazitky z cestovania 😀 😀 😀
ale inak mi povedal, ze od takeho 10.augusta, aby som uz tasku mala radsej zbalenu... 😵

pipka
28. júl 2008

dnes som si ale uzila babatka...hned od obeda som bola na vylete v medickej s tou babulkou, co sme boli spolu v tatrach, tak som si pokocikovala dosyta... 😵 mne staci dat kocik do ruky a hned ma nic neboli, nie som hladna ani smadna 😀 😀 😀 az do piatej sme boli a skoro cely cas spinkala, ona je taaake dobre babenko 😵 A ked som ich vystrojila domov, tak dosiel Vilkov kolega s 8 mesacnym synom, tak som sa az doteraz vytesovala z dalsieho babatka 😀 😀 😀 😀

lumah
28. júl 2008

pipka už aby si mala Hanku. 😀

lumah
28. júl 2008

Tak-a dávam ten link aj sem-nech vám pomože pri vybavovaní všetkých formalít a papierov po narodení bábatka.

lumah
28. júl 2008

jaaaj však ten link som sem nedala. 😝
http://www.ine.sk/2007/09/04/kam-ist-po-naroden...

pipka
29. júl 2008

jeeej lumi, to je super...aspon to nemusim hladat, dik 😉

mirica
29. júl 2008

tak a už mám aj ja foto svojich miláčikov (aspoň jedno, lebo ostatné fotky sú na inom počítači- momentálne nedostupnom)

ináč neverili by ste aký problém sme spôsobili na sociálke.....ja som totiž nenastúpila na materskú a ani už nenastúpim. Priateľ bol požiadať o rodičovský príspevok ,lebo s deťičkami bude on - normálne mu nevedeli nič povedať, vraj taký prípad ešte nemali a musia požiadať o vyjadrenie právnikov z ústredia - tak budeme teraz čakať k čomu dojdú 🙄

fedra
29. júl 2008

jaaaaaaaaaaaaaaaj mirica ..... ti su tak nadherni 🙂
Aj ja chcem 🙂

gabika24
29. júl 2008

ahojte kočky.
pipka, neboj, čo nevidieť sa dočkáš.
fedra, ahoj, ako sa cítiš? ja som na chvíľu na počítači, ale už ma tu malá otravuje, že aj ona chce, alebo nech sa ideme von hrať... tak neviem, dokedy vydrží kukať rozprávky, lebo mi opakuje, že svieti slniečko a neprší, môžeme ísť do piesku... 😵
lumi, ty ako? 😵

mirica
29. júl 2008

fedruš- však už len pár týždňov 😀 a budeš mať tiež dva pokladíky 😵
a čo by si chcela? asi párik však?

fedra
29. júl 2008

miri ... mne je to uplne jedno, len nech su zdravucki
Snad to nejako dotiahneme do uspesneho konca.

gabika ... no ja sa mam fajn. Teda ak nepocitam nevolnosti /niekedy obedne, ranne alebo aj cely den/, stale chodenie na WC a stale pobolievanie bruska 😝
Ale su to krasne nevolnosti 😀

ella1111
29. júl 2008

fedra vidim ze si v 8mom tyzdni.ja som podla mojich vypoctov v 7t.idem akurat k dr nech mi povie ci je vsetko ok.mam trochu strach.

pipka
29. júl 2008

mirica kraaaasni su 😵 😵 😵
ap reco si sa na tu MD nepytala dopredu? Ze co treba robit, ked nechces nastupit na MD, ale manzel. V nasom state este dojdes o peniazky teraz... 😅 🙄

fedra
29. júl 2008

ella,
my sme boli na utz vo stvrtok a aj teta doktorka nam potvrdila 7tt, takze rastieme podla tabulky 😀
Neboj, ja som sa tiez velmi bala, no vsetko je zatial v poriadku.
Citala som, ze najviac potratov je v obdobi 6-8tt, takze este musime vydrzat par dni a to najhorsie bude snad za nami 🙂
Daj vediet ako ste dopadli, drzim palceky 🙂

taella
29. júl 2008

fedra vidím , že aj ti si užívaš nevoľnosti 😝 😀 mňa neskutočne napína , ale iba naprázdno a potom ma z toho bolí celý žalúdok 😝 😝 😝

gabika24
29. júl 2008

lucia, veď som ti zabudla zagratulovať - takže zo srdiečka blahoželám 😵 😵 😵