Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
27. sep 2008

kadus, tak sa tam stretnime 😉 ja tam mam ist 2.10. to je stvrtok, ale nestiham na 10.00, ako je na pozvanke, lebo to mam poradnu, tak tam dojdem az okolo jedenastej a to si mam vyzdvihnut priamo v pokladni, som tam volala 😉 staci prist s obcianskym a daju mi to. 😉

aspon nemusim pocuvat tie ich prihovory a zdrzovat sa, keby mala bola hladna 😅

pipka
27. sep 2008

petronelka, tak to vyzera slubne, drzim palce 🙂

miroslava33
30. sep 2008

ahojte ..
sice sem nepatrim, ale poprosím Vas - ak Vam zostalo par ampuli Fostimonu po IVF
či by ste mi ich neponukli - kupim
Čaka ma IVF ako samoplatcu, prosím o kontakt cez IP.
Dakujem - Mirka

pipka
1. okt 2008

mirka skus kuk temu Lieky na IVF v snazilkach 😉 tam baby ponukaju lieky, co im zostali.

lucia121
autor
24. okt 2008

Trosku obcerstvim tuto temu.Ked pozeram fotky, tak zasnem, ake mame vsetky krasne deti 🙂 Takto pred rokom sme sa rozbiehali...a uz mame davno za tym...teraz su tusim same dvojky 🙂

andra76
24. okt 2008

holky můžete mi poradit? dneska jsem 15 den po et a 12 den jsem měla hcg 782 a na ultrazvuk jdu 6.11. chtěla jsem se zeptat jak vám ještě před ultrazvukem počítali dobu těhotenství.od první injekce na zástavu vaječníku před stimulací nebo od punkce nebo od et? díky moc.

mirica
24. okt 2008

andra- vraj sa počíta tak ako pri normálnom tehu - od prvého dňa poslednej mršky.....čakáš dvojky?

andra76
24. okt 2008

mirica ale u mě je to problém , já jsem mensez už 7 měsíců neměla prodělávala jsem léčbu endošky a pak hned hupsla do stimulace a jestli čekám dvojky ještě nevím na ultarzvuk jdu až 6.11.

mirica
24. okt 2008

tak to potom neviem 😕 tak asi budú rátať od začiatku stimulky.........ja som mala hcg 748 na 13 deň po
ET - prajem ti aby si videla dve bambuľky so srdiečkami 😵

katy2
24. okt 2008

andra, pri IVF sa tt pocitaju tak, ze si od dna OPU odratas 14 dni a to je akoby 1.den ms..... Inak gratulujem 😵

pointka
24. okt 2008

andra z tych testikov si nerob tazku hlavu, mne vysli najcitlivejsie testy slabsie ako menej citlivy test, kukni do albumu a to som mala 710 HCG

ceeruti
8. nov 2008

Ahoj holky,kokam,co je tady nových těhulek,to je super 😀 Všem moc moc gratuluji..Kdepak jste holky všechny??

ceeruti
8. nov 2008

Tak jsem projela albumy a děti jsou do jednoho nadherné..to snad není možne,vždyt jsme se tady jeste nedavno bavili s bříšenama 😀 Tak kdy si dame druhe kolo,?? 😎

katy2
8. nov 2008

ceeruti, ahoj 🙂
presunuli sme sa tu:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

lukyska
8. nov 2008

Ahoj těhulinky! i já se k vám přidávám a moc ráda... 🙂 po různých útrapách jako profuky vejcovodů, laparky, mimoděložní těh., jsme se rozhodli pro IVF- čekala jsem dlouhý proces a musím říct, že mě to všechno celkem překvapilo. V září píchání, pak odběry(39vajíček 🙂 ), pak transfer (16.10.)a teď už prý je hrášešek tam. Ale chci se zeptat, jestli jste se nesetkali s tímto : nechala jsem si zavést jedno vejce a nyní na UTZ byl zřeteně vidět hrášek -7,5mm velký, ale pak doktor zahlédl ještě cosi méně viditelného - 5mm velkého. Neví co to je? krevní sraženinka, cysta, druhé mimi? neměl jste někdo podobný obrázek?
děkuji a krásné odpoledne

kada
9. nov 2008

ajoj ceruti no neni mozne ako sa mate my sa mame super

adrosek
10. nov 2008

Ahojík holky,já se chci jen zeptat,jsem taky 18.den po ET,14.den potvrzeno těhu Hcg 2258,na UTZ jdu až 18.11 tak se bojím do té doby,aby pak bolo vše ok.Chci se zeptat,bolelo vás některé břicho trochu v těhu,občas mě pobolívá vpodbřišku nebo vpravo nebo vlevo.

veracruz
10. nov 2008

adrosek, pobolievat v podbrusku ta bude, mna pobolievalo urcite cely 1.trimester a myslim, ze aj dlhsie.. a teraz ma pobolieva opat, ale to uz bude priprava na porod, ze ano? 😀 a teda gratulujem a drzim palceky...

adrosek
10. nov 2008

Děkujem za ukludnění tedy a tobě držím pěsti moc.Tak ty to máš už za chvílu co?

veracruz
10. nov 2008

adrosek, neboj nic... to pichanie je vacsinou priprava maternice prip. panvy na tehotenstvo... potom maternica rastie a vsetko to pobolieva a popichava... ja som sa drzala toho, ze ked ta bolest bola kratkodoba a znesitelna, tak to bude v poriadku a stresovala som, az ked som mala niekolkohodinove krce v kuse... to uz v poriadku nie je...
ja uz to mam veru za par... pomaly finisujem pripravy, este mam nejaky zoznam veci, co chcem stihnut pred porodom a potom budem uz len cakat 🙂

adrosek
10. nov 2008

děkuji veracruz,snad to bde ono a bude to ok tak hlavně at to dobře dopadne u tebe

veracruz
11. nov 2008

dakujem 😉

gabika25
11. nov 2008

Ahojte vsetci, ja som tiez po IVF a vyslo nam to na prvy krat. Cakame dvojicky a velmi sa tesime.Teraz som v 14tt a pekne rastieme, hlavne mamina 😀 , ale velku starost si z toho nerobim.

adrosek
11. nov 2008

Ahojík gabika,tak tě zdravím,já ještě nevím co čekáme a kolik,jsem dneska 19.den po ET a k dr.jdem v úterý 18.tak sa bojím aby to bolo ok.Kolik si mala krev?

gabika25
11. nov 2008

na 10. den som mala 386 a 12. den 766. Neboj, vsetko bude v poriadku, hlavne treba pozitivne mysliet. Ja som si ani na chvilu nepripustila, ze by to nevyslo.

adrosek
11. nov 2008

No tak já si to taky nebudu připouštět,já som mala 14.den 2258

gabika25
11. nov 2008

Gratulujem. Kolko embryjek ti vkladali?

adrosek
12. nov 2008

Ahojík gabika,mě vkládali dvě embryjka tak možná budou dvojčátka.

gabika25
12. nov 2008

Ja myslim, ze to tiez budu dvojicky, pretoze ta hodnota HCG je dost velka. Tak sa teraz setri. Nic nedvihat a hlavne vela oddychovat. Toto ti budu doktori opakovat pri kazdej kontrole 😉

adrosek
12. nov 2008

Hej hej,tak nic nedělám jen jdem občas ven.Tak som si uvařila brambor a zkusím něco pojíst,ale nemám chut na to vůbec ale něco musím asi.