Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
5. dec 2007

noo..ja chcem vidieť machulky..či je jedna,alebo dva..potom ešte pojdem skontrolovať srdiečko

lumah
5. dec 2007

jáááj to z tvojej iniciatívy? A myslíš že už to bude vidno alebo počuť?

adrina
5. dec 2007

z mojej iniciatívy..lekár povedal,,že už bude vidno,či sú dve..alebo len jedna babula 😵

lumah
5. dec 2007

adrinka no to som zvedavá, u mňa to môžu byť aj tri-ale verím že nie. Inak môžeš aj ty mať tri-ak bude aj dvojvaječné embyjko. 😀

adrina
5. dec 2007

nestraš ma lumi..uspokojím sa ja s jednou malou slečnou 😵 😵 😵

kada
5. dec 2007

no mne to neako zamzlo

lumah
5. dec 2007

aj mne by stačilo jedno dieťa-vraj chlapec by to mohol byť-hovorí ten môj.Ja budem rada ked to v pohode donosím a bude to zdravé-nech je to čo chce. 😀

kada
5. dec 2007

lumah ty budes mat velky rozdiel ked mas zu jedno a to ma 19 rokov

lumah
5. dec 2007

kada to áno, dcera bude mať aspoň zácvik na vlastné. 😀

adrina
5. dec 2007

ja sa cítim dnes nejako unavene...a to ešte idem ku kaderníčke...na melír a troška podstrihnúť..nech som za krajšiu 😉 😉

lumah
5. dec 2007

adrinka aj ja som poobede unavená a doma hned zaspím, len čo prídem a potom neviem v noci spať. 😀

kada
5. dec 2007

tak to mas super bola si na umelom ivf ?nedarilo sa vam tak dlho

adrina
5. dec 2007

ja tiež denne musím si zdriemnúť..lebo nevládzem..ale spinkám aj v noci dobre... 😵

kada
5. dec 2007

adri nech uz je zajtra strasne som zvedava na teba 😅 😅 😅 😅
kolko ich bude

adrina
5. dec 2007

kada...aj ja som moc zvedavá...stačí len jedna.. 😵 😵 😵

lumah
5. dec 2007

adri ja spím v noci dobre, len neviem zaspať, ked spím celé poobedie. 😀

kada
5. dec 2007

no ja v noci vobec neviem spat tato noc bola strasna
najprv chrapot apotom sa mi snivalo ze muz je drogovy dyler a potom ma opustil 😀 😀

adrina
5. dec 2007

ja zalomím všade..pri telke bežne, v kuse mi klipkajú oči..aj v robote na stole..keby som mohla 😀

kada
5. dec 2007

baby ja sa strasne nudim pomooooooooc.
nech uz je piatok nech mi dok.povie ze jevsetko ok.aby som sa mohla teskat

kada
5. dec 2007

no tak nic vy ste isli vsetky hajat 😠 😒 😠 😝

drak6
5. dec 2007

kada, kdeze hajat , kapitalisticky pracovat...... 😀
ty si na rizikovom?

drak6
5. dec 2007

adri aj ja zalomim kazdy vecer doma, cca 2 h, potom nemozem spat a ked zaspim tak mi treba cikat a potom uz nespim a potom uz do roboty.... 😀
kukam, co ste napisali, v snazilakach ziadne dobre spravy 😢

lumah, preco nemas foto?????

kada
5. dec 2007

no hej dok. povedala aby som nepracovala lebo mam dost namahavu robotu
a moj pepo by ma nepustil po tom prvom vsak vies co sa stalo
ale strasne sa nudim

drak6
5. dec 2007

to ti verim..ja by som asi tiez zosalela a este k tomu je teraz zima a skarede pocko....ze sa neda furt byt niekde vonku...musis toho tvojho presvedcit aby ste chodili na romantise vikendy....

lumah
5. dec 2007

len vas chcem pozdraviť a utekám, lebo mi zdrhne vlak, paaaaaaaaaa. 😀

hacina
5. dec 2007

ahoj holky, tak jsem došla domu akorát po ultrazvuku 🙂 mám potvrzené jedno mimčo, viděla jsem už srdíčko🙂 a jsem 6+2tt🙂) takže jupííííí🙂

lumah
5. dec 2007

dráčik máš presne také stavy ako ja s tým spaním a cikaním, xi.

lumah
5. dec 2007

hacina gratulujem 😀 . A kolko embryií si mala vložených?

hacina
5. dec 2007

no lumah taky se přidávám, spím a čurám - tak vypadá moje nápln dne ted v posledních 2 týdnech🙂)) Vložili mně 2 embryjka, jedno se hned v začátku vstřebalo, jelikož jsem ani nešpinila, nekrvácela nic a jedna fazolka se chytla bojovnice🙂

lumah
5. dec 2007

hacina mne dali tri, ale ultrazvuk mám až 21.12. Dúfam že sa tiež len jedno uchytilo, ja som nešpinila tiež vôbec. Ako pozerám, s tým cikaním je to tda u mňa v poriadku, ked chodím často 😀 , pred spaním idem na wc a za takú hodinku môžem ísť znovu.