Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lauritka
6. dec 2007

ahojki kady...ty si uz bola na tych testoch?

kada
6. dec 2007

nie lauri ja idem zajtra do poradne a v pondelok idem na krv a ult.
uz trosku stresujem

lauritka
6. dec 2007

aha jasne...no vidis a mne sa cudujete hhihihi. 😀 ja prestanem stresovat az ked bude mat moje dieta 18 rokov asi 😅

kada
6. dec 2007

tak to si este pockas 😀

lauritka
6. dec 2007

🙂 no jo

adrina
6. dec 2007

ahoj kada 😉

kada
6. dec 2007

no kde ste vsetky
adri bilo aj srdiecko

drak6
6. dec 2007

ahojte baby, aj vam je furt zle? nie silno, ale po cely den je mi tak divne ani nie moc na vracanie, len taka divnota na zaludku, pomaha mi, ked sa najem, dufam, ze je to normalne?????

adrina
6. dec 2007

kada..srdiečko až o 2týždne..dnes len machuľka 😉 😉 😉

adrina
6. dec 2007

ahoj dráčik..mne je blivno v kuse..dlho to už neutajím..dnes som v robote takmer potyčkovala sa pri obede...

drak6
6. dec 2007

adrinka, inak gratulujem k machulke, zatial......
o mne to uz aj tak asi vedia, lebo ja som si vcera skusala vsetky gate a nic nezapnem....zajtra som si zobrala volno, musim si ist nieco kupit.....

adri a ako to riesis ty, ja stale nieco pojedam, keby si videla moj stol, rozjedeny banan, mandarinka, rohlik 😀 , rano kym vystartujem do roboty katastrofa, teraz stavam aj o 30 min skor....mne je na tycku hlavne vecer ked idem domov, ledva sa doplazim...ale hned utekam do ladnicky a zerem, to jednine mi pomaha....

adrina
6. dec 2007

mne nechutí jesť..jem,len keď som hladná...mne všetko smrdí... 😀 😀 😀
tlačia ma akurát rifle,lebo tie som mala také vypaskované..ináč pohoda,oblečiem všetko..aj teraz mi je blivno..hnusný obed 😠

adrina
6. dec 2007

dráčik..nepojdeš nakupovať náhodou do HM???

kada
6. dec 2007

ahoj dracik mne je stale zle stale blvkam no na tvojom mieste by som tolko nejedla lebo fakt nic nezapnes 😀 😀 😀

mne je najlepsie vecer o desiatej

adrina
6. dec 2007

kada..mne najlepšie v polohe ležmo..xixi..
dracik..a v kuse grgám..xixi 😔

drak6
6. dec 2007

adri preco, maju tam nieco tehu? na gumicku? alebo nebodaj sa chystas zajtra do BA?????

baby , ja musim jest, inak by som tyckovala a v robote sa neda fungovat ked mi je zle.....najradsej mam aj tak teraz polievky, ten moj mi vcera navaril fajnovu slepaciu...
kada, kaslem na priberanie, aj tak meriam 180 cm tak sa to snad niekde strati 😀

ja si musim odfotit to moje brucho,ci je to normalne.....myslite , ze mozem mat aj hyperstimulak , teraz????

kada
6. dec 2007

v kolkatom si tt ty si taka vysoka boze ja som krpata tak to sa strati v klude mozes papat

adri ty ides do ba tak sa potom ozvi 😎

kada
6. dec 2007

adri ale v hm nemaju nic tehu bola som tam nic tam nemaju jedine v CA ale len velke cisla

adrina
6. dec 2007

jejej..dráčik..ja mám 184cm...xixi
nechystám sa do BA zajtra..až po vianociach..niekedy v januári..xixi
ale na nete som našla jedny tehu jeansy..len nie je tam rozmer cez boky a dlžka nohavíc..tak si neviem objednať veľkosť..xixi..
takže,keď náhodou budeš mať cestu okolo,či by si to nepremerala pre mňa v obchode...a ak budem v BA..pozývam na cafééé 😀 😀 😀

adrina
6. dec 2007

kada..budem v BA v januári..už som sa dohodl aj s miricou..však môžme dať stretko všetky..niečo spískame..xixi 😵 😵 😵
a ja potrebujem veľké čísla..xixi.. 😀 😀

drak6
6. dec 2007

kada, ja som v 7tt, boze buduci tyzden ideme na UTZ v utorok aj s drahym, strasne sa tesim...dufam, ze bude vsetko OK
ja si asi kupim nejake tehu gate na gumicku , ja to kaslem, nebudem vyhadzovat peniaze za gate o 2 cisla vacsie....., v ktorych budem vyzerat aj tak ako vo vreci....tak snad na mna nieco najdu na to moje male - velke brusko 😀 😀 , co myslis kada?

adrina
6. dec 2007

dráčik..a si pribrala???alebo len pás sa niekde stratil??? 😉

drak6
6. dec 2007

boze adrina, ty si ale strasne velka....184 cm??????????????????? kde sa ja hrabem s mojimi 180 cm 😀 , ake mas boky, ja tak 95

Ok , pozvanie beriem 😀 😀 😀

drak6
6. dec 2007

adri, keby si ma videla, pas stale mam , ale brusko je ako ako lopticka, inak je to celkom chutne 😀 , pribrala som cca 2 kg, vazim 62 kg 😀

kada
6. dec 2007

baby vy ste dobre vysoke a ked pojdem po obchodoch tak popozeram nieco adri posli mi ich ako vyzeraju pojdem kuknut ci ich maju

dracik neboj uz nemozes mat ten stymulak to bude chlapec ked ho mas tak vypukle 😀 uz budes vydiez aj srdiecko na ult.

adrina
6. dec 2007

kada..pridala som ich do albumu..skúste mi na ne mrknúť niektorá...

kada
6. dec 2007

tak ja sa nechytam ja mam 164 cm 😀 😀 😀
aj ja pozvanie primam ale pridem az okolo 7.1.2008 budem na chalupke

adrina
6. dec 2007

dráčik..si chudučká..xixi..to bejvavalo..keď som bola taká tenučká... 😔 😔 😔

adrina
6. dec 2007

noo..ja skor určite sa nedohrabem...xixi 😀 😀 😀

kada
6. dec 2007

jej adri tie su pekne ale take tam nemaju pozri ci ich maju v BA alebo v rakuskom a keby tak ake cislo 😎