Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lucia121
autor
12. dec 2007

lumah, ja som bola u gyndosa a on mi povedal, ze uz len to, ze som absolvovala IVF je dovod byt na PN. tak sa spytaj.

adrina
12. dec 2007

baby ja to chápem,chcete mať istotu..ale tu vám nedá nikto...všetky vyšetrenia riadi človek..a akj ľudský faktor zlyháva...beriem to positívne, lebo ináč by ma vystrelo...žijeme hekticky, denne rieime milión problémov..nič nie je 100%-tne..nikto ti nedá na nič záruku..ja to opimisticky risknem...ostala som tehu na prvý krát..neverila som nikdy,že budeme tehu...som samoplatca, vyšlo ma to 70litrov..2xtýždenne som lietala do KE...musela som posunúť stimuláciu kvoli infekcii...potom bol muž v nemocnici..kopec prekážiek..ale vyšlo to..myslím positívne..a verím v šťastný koniec...
neberiem vám možnosť absolvovať všetky vyšetrenia, nemám na to právo..xixi..a ani dosah..ale moj názor je iný ako váš..nevravím,že zlý,alebo dobrý..iný uhol pohľadu

lumah
12. dec 2007

lucia toto mi povedala doktorka, ked som po IVF mala zapálený močák, vraj sa čuduje, že nie som na PN automaticky.

lucia121
autor
12. dec 2007

lumah su to viacere testy, a kazdy robi iny lekar...ze by sa pomylili traja nezavisle od seba? nevidim - neuverim...jedna babka povedala..

lumah
12. dec 2007

adri až 70 litrov? Mňa to vyšlo 31 tiež ako samoplatcu.

adrina
12. dec 2007

lucia..vidíš to..aj po vyšetreniach pripúšťaš možnosť omylu..žeby náhodou niečo nebolo v poriadku, aj keď ti to poptvrdia..takže presne preto sa nebudem zbytočne stresovať...absolvujem,len povinne vyšetrenia...a budem veriť v šťastný koniec..nič iné mi neostáva...
nie som silne veriaca a ani netvrdím,že všetko je v rukách božích..ale jednoducho,veci ktoré nemôžem ovplyvniť neriešim...

lumah
12. dec 2007

lucia ja budem tieto veci riešiť, až ked to bude aktuálne, zatial-ako adrinka hovorí, sa budem vytešovať, lebo však by ma piclo, keby som sa už teraz strachovala. Trochu ma vystrašila ráno lauritka, ale už sa nebudem nerváčiť.

lumah
12. dec 2007

baby ale ked sa mi narodila dcera, prvé čo bolo, som jej kontrolovala ruky a nohy či má všetky prsty 😀

lumah
12. dec 2007

odchádzam na obed, paaa dobrú chuť aj vám k obedu. 😀

adrina
12. dec 2007

lumi...10tis. som prejazdila...zákrok + ICSI 35tis. a 25tis. všetky lieky..ale neľutujem ani korunu...chcela som to..a tehu si budem užívať..

adrina
12. dec 2007

lumi..brú chuť k obedu..ja som už bola...

lauritka
12. dec 2007

adri to sta sa teda buchli dobre po vrecku. aspon, ze vam to vyslo..predstav si toto vsetko absolvovat este raz alebo dvkarat uffff.

adrina
12. dec 2007

noo..niečo sme mali našetrené..a namiesto nových dverí budeme mať bábatko..xixi..
ja som tak šťastná, že to ani vypovedať neviem... 😵 😵 😵 😵

lauritka
12. dec 2007

🙂 adri ja ti tak zavidim...ja sa este neviem naplno tesit 😢 stale mam trosku pochybnosti..asi sa toho nezbavim..tak som na to slho cakala, ze si to teraz ani neviem poriadne uvedomit. to je zvratene nie ? 😔

adrina
12. dec 2007

ale lauri..ja ťa aj trošku chápem,prvé bábo...ja som mala staršieho syna v 20-tke, mladšieho v 27-ke...a teraz si konečne vychutnávam tehu..som zrelá,zabezpečená a po prvé je to plánované.... 😉 😉

lucia121
autor
12. dec 2007

lumah u mna je to uz aktualne, ja uz idem na ten screening...to sa chodi teraz

lauritka
12. dec 2007

blbne mi konik..idme na obed..poobede mam vybavocky tak tu nebudem drzte sa... 😅 pekny zvysok dna .

adrina
12. dec 2007

aj mne blbne..papapa lauri

lumah
12. dec 2007

lucia a čo všetko ti budu robiť?

adrina
12. dec 2007

lumi..napapaná???

lumah
12. dec 2007

adri ááááno, pásomnicu som nakrmila, však som ledva došla na obed-to ti tak odrazu na mňa príde hlad a je mi až na odpadnutie. 😝

lumah
12. dec 2007

ale mám chuť ešte ne niečo-asi sladké 😀

lumah
12. dec 2007

už som si dala kokosovú tyčinku. 😀

adrina
12. dec 2007

noo..ja tak prichádzam z roboty..my máme v práci obed už o 10:30 a to kedď idem o 15-tej z roboty,tak až odpadávam od hladu..xixi...som si dnes objednala capri tegu rifle..xixi..môžem priberať..moj muž sa ške´í..že zasa budem ako veľká lopta..xixi..no..to zasa bude sranda 😉

adrina
12. dec 2007

lumi..ja sa tu napchávam čokoládkou-...ponúknem ťa??xixi

lumah
12. dec 2007

adrinka a kde si si objednala gate cez net? Ja som išla k nám do tehuobchodu a hruuuza-veci ako pres staré morže! 😖

kada
12. dec 2007

no tak ja som sa super napapkala a uz je to vonku

kada
12. dec 2007

babule nejdumi otvorit fotky ako to mam robit
ani adrine ani laurine

adrina
12. dec 2007

počkaj, hodím ti sem link...http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php?cat...
pokukaj..alebo filtruj..ja mám HM...lebo sú tam aj nosené, ale aj nové veci

lumah
12. dec 2007

kada aspoň nepribereš- mne to ide len dnu, už vyzerám ako slon 🙂
adri idem na to, však mi je všetko malé!