• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po IVF. Pridajte sa

7. apríla 2010 
jasne, ze chcela dievcatko a chlapca, takto by to bolo uplne naj...ale citala som , ze pri dvojickach sa vsetko moze zvrtnut do 15tt....tak ma caka este vyse mesiac.....inak lauri ani mne na UTZ nie je vidno nic, ziadne babatka, iba 2 velke machulky a bili im srdiecka...poobede to sem supnem....
17. dec 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: oki...no ja len chcem vediet, ci sa to tam aspon zvacsuje :sweat_smile: a prsia vas bolia? mna uplen prestali ani sa mi nezvacsili :rolling_eyes:
17. dec 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=988602&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Ono se říka,že když je chut na sladke,tak je to holcicka a jelikož žeru vsechno,tak mame toto :grinning:
Drak-s vložkama je to přesvedčivej argument :grinning:
17. dec 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow :slight_smile: take trosku strasidelne hihihi.
17. dec 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauritka :grinning: je po mamince :grinning:
17. dec 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri, ma bolia cici sriedavo oblacno...vcera ano, dnes nie.....ale uz mi trolilinka podrastli a mam take vacsie a tmae dvorce...najviac sa vytesuje drahy, sniva o mojich 3kach :grinning: :grinning: :grinning: ale neviem, ci mi narastu z O z take velke :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženský,nerikejte mi ani ze srandy,že Vám všem rostou a nalevaji se prsa :angry: J Á C H C Í T A K Ý Ý Ý Ý :sweat_smile: Me nevyrostlo krome zadku,brady a pupku nic :grinning:
17. dec 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drak:jak jsi myslela toto?jasne, ze chcela dievcatko a chlapca, takto by to bolo uplne naj...ale citala som , ze pri dvojickach sa vsetko moze zvrtnut do 15tt
:confused:
Pohlaví už je daný podle chromozomu,to se od zacatku nemení-nebo nevím jak sji to myslela,? :grinning:
17. dec 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceruti, ja som myslela, ze do 15tt mozem jedno babatko potratit alebo zanikne.... pohlavie je dane od zaciatku :grinning:
17. dec 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceruti, ja som furt ako lentilka pod kobercom.....ale iste nepatrne zmeny na didach sa zacinaju diat :grinning: ale nemozem povedat , ze sa mi nalievaju.... :grinning: :grinning: :grinning: , to asi len babam co maju vacsie didi
17. dec 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pri oboch tehu mala odlišné chute, inak som som sa cítila, pri mladšom som v kuse tyčkovala...a sú chalani...
teraz mi je zle v kuse,zatial som netyčkovala, hoci som mala na mále..
a prsia...minimálne o polčísla väčšie...a to mám košík B..žiadne velké kozy..xixi..a v noci,keď ich pritlačím náhodou..tak sa aj zobudím... :wink:
17. dec 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja mam totalne velke lopty kazdy si to vsimol muz mi povedal ze aby mi uz nerastli uz su dost velke
17. dec 2007 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz aj vypuklo brucho hlavne vecer ho mam velke tak si myslim ze to bude chlapcek uz sa tesim 7.1 na ult. a mozno mi uz aj povedia co to bude
mne je to dost jedno ale hlavne nech sme zdravy
17. dec 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drak-no ja jsem si rikala,že bych preci jen mohla mit toho vysneneho kluka?? :grinning:
17. dec 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli Vám zacnou rust vnady a me porad ne-vycpu si je fuseklema- :sunglasses: :grinning:
17. dec 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kado-myslim,že mam vsechny priznaky na kluka :grinning: a je to slecna :grinning:
17. dec 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceeruti ked ti to ide do brucha tak to bude chlapec a ked ti to pojde do bokov a do zatku tak to bude baba
a hovori sa ze ked si vyrazkova tak to je dievca a ked si opeknela tak to bude chlapec

vsak si to daj zistit co to bude uz ti to musi byt vydno
17. dec 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. dec 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada..zadok som mala jak kredenec..a mám 2xalanov
17. dec 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada-mam hubu jak nemluvně a pupek taky peknej :grinning: ..ja jsem byla presvedcena,že je to kluk :grinning: a ve 12 tydnu jsem se dozedela,že mame holčičku :grinning:
17. dec 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.carmex-kiss.de/index.php?meintanz=1626542387731 a jaka jsme tanecnice v panskem převleku :grinning:
17. dec 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz až do UZV sa budem tváriť,že je to dievčatko... :wink:
17. dec 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera jsem na tomhle serveru blbla nekolik hodin :slight_smile: Samozřejmně,že s fotkama ostatních :grinning:
17. dec 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceeruti to ti povedali tak skoro co to bude to by mohli povedat aj mne teraz v piatok co to bude ne
17. dec 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina-jen nekupuj předcasne ruzove-jako ja modre :grinning: Mam doma hromady krasnych hadříku-pro klka -ehm :sweat_smile:
17. dec 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada-ja byla na CVS-takže ja to ma stoprocentní :sweat_smile:
17. dec 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa snažím nenakupovať..xixi :wink:
17. dec 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrina- :grinning: ja se taky snažila a snažim porad :grinning:
17. dec 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceeruti co je to CVS odber plod vody?
17. dec 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceruti...no...stále je to len o snahe..xixi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dec 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok