Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

ceeruti
17. dec 2007

kado-odber ze zakladu placenty-to se prave dela drive než plodovka-od 11 tydne 😉 Až teda na to,že to bolí jako pras-teda alespon me 😝 A vzhledem k tem katastrofalnim vysledkum+ nepritomnosti nosni kustky jsem musela,ja se priznam,ja bych si postižene miminko nenechala 😔 Proto jsme to podstoupila tak brzy-mam 3 potraty(nedobrovolne)kvuli spatne geneice naposledy to bylo na konci 14tt(po pitve se zjistilo,že nemelo absolutní šanci žit) ale to se Vás netyka (pritom ja jsem geneticky v poradku-pry pitoma nahoda..Pry to mohla zpusobit i pitoma chripka 😲

ceeruti
17. dec 2007

adrina-aha,takže se snažiš stejne jako ja 😀 To rada slyším 😀 že se nenažim sama 😀

adrina
17. dec 2007

ceeruti..to je mi ľúto..čo si si preskákala.... ☹

adrina
17. dec 2007

noo.to aby všetky babatkovské obchody zavreli..xixi 😀 😀 😀 😀

ceeruti
17. dec 2007

adri-porad jsou na tom ženský huř než ja..když ctu ty pribehy,co se nekterym maminkam stalo..brr,ani radeji nemyslet..
no souhlasim,zavrit vsechny obchody a zničit krtka 😀
Ja hodne lezu na mimibazar a mimaukci na netu a jen tento mesic me to stalo-teda manžela 3000 Kč...ale jeste to neví,platím přes net.. 😀

kada
17. dec 2007

aj mne je to luto co sa ti stalo a to vsetko bolo po umelom oplodneni?
alebo to bolo prirodzenou cestou

drak6
17. dec 2007

ceruti, to je to vysetrenie na choriove klbiky ci co???? ak ano, je to nebezpecnejsie ako amiocenteza????

to je mi luto, ze bolo bejby v 14tt chorucke 😢

adrina
17. dec 2007

ja tiež chodím na MBM..xixi..sem tam mi padne niečo do oka v obchode..a tak...celkom slušne zásoby mám..teraz robím prieskum trhu kočiarov..nejako nemám jasno, aký budem chcieť

kada
17. dec 2007

to mimi co ti odyslo v 14tt si potratila alebo si ho musela porodit
to ze bolo chore sa nedalo zistit skor na ult.
aj mne babatko umrelo tak si hovorim ze teraz to uz bude super
dva krat sa to opakovat nebude

ceeruti
17. dec 2007

ADRINO.-TAK TO JA PRAVE TAKY JASNO NEMAM-ONO JE TED TOLIK KOCARKKU A KAŽDY JE NECÍM LEPSI-JESŽIS PISU VELKYMA 🙄 JA TOHO MAM TOLIK,ŽE BYCH MOHLA Z FLEKU RODIT 😀 NA MMB JSEM NASLA KRASNY NABYTEK ZA SUPER CENU,TAK DO TOHO ASI PUJDEME-TEDA ASI URCITE 😀

ceeruti
17. dec 2007

KADO-RODÍ SE AŽ TUSIM OD 16 TYDNE,-VADA SE DALA ZJISTIT PRAVE NA SCREENINGU,PROTO JSEM NA NEJ ŠLA.ALE JE FAKT LEPSI(JISTE,ŽE TO BOLÍ,MUSELA JSEM K ODBORNIKOVI,NEZVLADALA JSEM TO A ZHROUTILA SE)ALE JE TO MNOHEM HORŘÍ V POZDEJIM STADIU,NECHTELA BYCH TO ZAŽÍT A JESTE MIMINKO PORODIT..

ceeruti
17. dec 2007

drak-to je odber chor.klku,riziko tam je snad o 1% vetši nez u AMC,ale ted nevím,abych nekecala 😅 A u dvojcatek,ja Ti nevím,to bych asi nesla..ale fakt nevím,zda se to vubec dela,ale asi jo,ale to tedan nevím,i když ja jsem ani neslysela o tom,že by mel nekdo pozitivni nalez s dvojcatky..jako urcite ho nektera mela,ale z meho okoli jsme o tom neslysela 😲

ceeruti
17. dec 2007

kada-pokud nemas potíže,tak si těhotenství užívej,ono,stat se muže kdykoliv,cokoliv a strach nepřestanes mit nikdy-vždyt budes maminka a to je na celý život 😀 Takže budeme mit klid až terve,když budeme bradou vzhuru 😀

ceeruti
17. dec 2007

kado-ne,to bylo prave prirozenou cestou a od te doby,co jsem byla na potratu s tím nejstarsim tehotenstvim,me opustil přítel a už jsem neotehotnela,ale ja to vzala hopem,nasla jsem si noveho pritele a tomu jsme hned na prvním rande rekla,že chci dite,on jako že jeste ne,tak jsem zobala antikoncepci 2 mesice a pak me ji sam sebral,že chce miminko taky 😀 No ale to už neslo..problemy na obou stranach..Vite ja totiž strasne shodila,mela jsem 110Kg a pak behem chvilky jsme shodila na 65..nervy,stres..ztrata menstruace a pak se vse navalilo.. 😝
A už dost o chmurech 😎
Ja jsem jak chodící lekarska encyklopedie 😀 si otevru poradnu a bude to,za ty roky mam slušnou prupravu 😀

adrina
17. dec 2007

ceeruti..mojenko...ale teraz sa možeš vytešovať 🙂 🙂 🙂

ceeruti
17. dec 2007

adrina:ted už snad ano,i když se nas miminko teda už nazlobilo,to druhe to vzdalo hodne brzy,ale tahle je bojovnice 😀 Nikdy nezapomenu,co se stalo,ale zase mužu říct,že ta mala me vsechno vynahrazuje 😀 Proto se snažim holkam porad rikat,že není vse tak hrozne,jak se muže zdat 😀 Myslím,že jsem zdarny priklad 😀 Moje gynDr vždy rika:ááá prislo nase vzacné těhotenství 😀
Juj manžel se ozyva z ložnice-tak mu jdu pustit tu jeho oblibenou-bez ni nevztane 🙂

ceeruti
17. dec 2007

Takto se budí u nas manžel-hlane musi mit tu počatecní fanfaru 😀

https://www.youtube.com/watch?v=yHfJ7W6vDJw
kada
17. dec 2007

tak ti ceeruti pekne dakujem tŕosku si ma potesila aj ja sa tesim na miminko ale uverim az ked ho budem drzat v naruci a pojdem hrdo sn porodnice

BABULE hore hlavy 😀

ceeruti
17. dec 2007

kada-ja myslím,že to budou pro nas "deti" i v 50 teda pokud se dožijeme 😀

ceeruti
17. dec 2007
https://www.youtube.com/watch?v=s2Qi_KR8eCc

tohle je ta pořadna verze 😀 A jedéééém 😎

ceeruti
17. dec 2007
lumah
17. dec 2007

lauritka to čo cítiš je, že bábo rastie a roztahuje sa ti maternica.
Som zvedavá, kedy sa dotyčná prizná. 😀 😝

drak6
17. dec 2007

baby, pridala som si do albumu nase zlaticka, kuknite sa 🙂

lumah
17. dec 2007

dráčik to tie dve čierne škvrnky sú bábatká? 😀 Ja idem až v piatok na uzv, myslíš že aj mne dajú takú fotku?

drak6
17. dec 2007

luham jasne, aj ja ju mam z GF ale vystrihla som si meno.....ja teraz neviem , ci to cierne je babatko alebo take malicke v tom je babatko??????

lumah
17. dec 2007

dráčik xi ani ja, ale každopádne to vyzerá dobre. 😀

denka28
17. dec 2007

dracik su to krasne deticky 🙂 a to cierne je vacok, v nom su babatka! a vies co bude parada? neviem ty kedy,ale ja som bola po prvom utz az mesiac na dalsom, a tam uz normlane vyzeral ako cloviecik, to ti bude taaakyyy pokrok 🙂

drak6
17. dec 2007

denka ahoj, dakujem ty si zlata, aj ja som si myslela, ze to cierne je vacok a v nom 2 mrnousi, ja idem na dalsi UTZ 7.1. tak sa teskam....

denka, ty si uz 20tt to je super 🙂

denka, este otazka, ako si vysadzala utrogestan, lebo moja dokina mi to nevie presne povedat????

drak6
17. dec 2007

lumah, zasa soom ti skomolila meno....

kada
17. dec 2007

jeeeeeeeeeeeej dracik take male rozkosnice su to pipulky malinke
uz mas aj knizku a termin ti este nepiovedali?