• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po IVF. Pridajte sa

7. apríla 2010 
kada, knizku uz mam :grinning: a termin mam 21.7.2008 jedno babatko a 23.7. druhe babatko :grinning:
17. dec 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dráčik som ti písala v IVF, že tá fotka vyzerá ako huhuhu strašidlo. Strašne to je super :grinning: Ako je to možné, že máš bábätká s dvoma termínami? to akože budeš rodiť na dvakrát :grinning: :grinning:
17. dec 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracik, nejak mi vravela dokyna v gf ze postupne, brala som 2-2-2, po koniec 10 tt, potom 1-2-2, 1-1-2, 1-1-1, 0-1-1, 0-0-1 a tak. ale, mne moj gyndos kazal brat utros az do konca 12tt, a to mi potom tak vyslo, ze som s nim prestala zo dna na den.

a ano 20tt, a aj ten koncim zajtra :grinning: , v stredu mame morfologicky utz, tak dufam ze povedia co cakame, lebo moj manzel sa uz asiaj z :grinning: blazni:slight_smile:
17. dec 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
konecne ste sa dnes rozpisali.
Dracik, ty chodis na utz stale do GF? Ja nemam svojho gynekologa, nevies mi poradit, ci mozem chodit cele tehotenstvo do GynFivu?
17. dec 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumah, mi sa v piatok stretneme :wink: . Tiez sa nevies dockat? Este tri cele dni ... Nevies, ci sa berie pri prvom utz aj krv? A dostaneme aj tehu knizku, co myslis?
17. dec 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, bol s Vami na prvom utz aj manzel /drahy/?
Mne nie je vobec zle :unamused: , jest mi chuti vsetko ako doteraz, akurat mam podvecer stale chut na slnecnicove semienka, kešu a para oriešky ....
Trosku citim len prsia, podbrusko uz skoro vobec. Este krize, ak dlhsie stojim.
A este ma napadlo, mam totalne vysusenu pokozku, stale sa kremujem, normalne som supinata a svrbi ma casto brusko, prsia + okolie. Ma niektora aj taketo svrbiace zmeny?
17. dec 2007 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky ,?? :frowning2:
17. dec 2007 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romanka so mnou muz chodi vsade aj na vysetrenie mne to neva aj na ult.
17. dec 2007 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Kada, ja tam draheho urcite chcem, len som nevedela, ci uz ho mozem zavolat na prvy utz. Vecer mu to poviem, bude moc rad :slight_smile: .
Ty mas svojho gynekolog alebo chodis nadalej do centra?
17. dec 2007 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodim do centra mam svojho v Rusovciach a na kramaroch mam vela znamych
17. dec 2007 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romaana, v gf mozes zostat, ak este maju miesto, tusim drabek este bral pacientky, ale to bolo davnejsie, to sa musis opytat tam. a na ten utz by si mohla aj muzicka, ale to sa spytaj svojho gyndosa.

ja nemam vysusenu pokozku, ale ty sa kremuj s dobre mastnoym kremom
17. dec 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rommanna- ja mám to svrbiace - ešte aj zozadu nad zadkom viac k bokom - ja som to ale pripisovala tomu -že sa mi nafúklo bruško - že sa koža rozťahuje :sweat_smile:
17. dec 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..romanka mne tiez nic nie je :slight_smile: ked nepocitam vacsi hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: a lepsie spim..mam taky hlbsi spanok ako predtym...prsia teraz skoro necitim, ale par dni trochu tlaky v podbrusku, tie pocity sa stale menia :sweat_smile:
17. dec 2007 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumah pisala som do temy DR. Dankovcik...negativnu skusenost mojej kolegyne :rolling_eyes: normalne neviem, ci fakt nepojdem do toho Olomouca, ked ma taky pristup :frowning2:
17. dec 2007 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romaana vraj krv sa neberie a knižku si myslím, že by mi mal vypísať moj gynekolog, oni asi dajú len nejakú správu.
18. dec 2007 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ráánko
18. dec 2007 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak som tu nová, mám dcerku 3 r. a teraz čakám druhé a som v 8tt. Môj problém je v tom, že som zase chorá, predminulý týždeň som mala zápal priedušiek a teraz tá nádcha. Chcem sa opýtať, či je to v tehotenstve normálne. :frowning2:
18. dec 2007 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tehulky
evka nemala by si byt chora musis si davat velky pozor aspon do toho 13ttje to dolezite
18. dec 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule kde ste vsetky co mate tolko prace?
lauritka a co je stebou ty si tu stale aj adrina
no teda
18. dec 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka, choroby ta mozu chytit aj tak ze si tehotna. len je to horsie. aj ja mam vyse tyzdna nadchu, a citim aj priedusky. :frowning2: lez kolko len mozes (aj ked viem ze vedla 3rocneho dietata, tonie je take lahke), ale mala by si to vylezat, caj, citron, med
18. dec 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, len nikto nepíše
18. dec 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adrinka :slight_smile:
18. dec 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf lumi..nejako to tu v poslednom čase viazne
:angry:
18. dec 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja pisem adrina dnes je tu neaka nuda
18. dec 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kada, lumi :grinning:
18. dec 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada, adri je koniec roka, každý finišuje v robote asi. :slight_smile:
18. dec 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale trošinka času si treba nájsť..xixi...lumi, ako sa máš, priberáme??xixi :wink:
18. dec 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrinka priberam-už som ako macko Brumko! :grinning: Ale je mi to jedno, cez tehotenstvo to vydržím a líniu si budem dávať do povodného stavu potom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri ja sa ti už neviem ani dole oholiť-nevidím tam cez bruško dobre-ma holil včera ten moj-mal z toho ohromnú zábavu, vraj to je dobrá predohra. :grinning:
18. dec 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo..xixi..ja som tiež akoby som balonik zjedla..xixi..tiež už si tam dole nevidím..idem ku švagrinej na kafe..ešte sa zastavím..mám dnes dovolenku.papa
18. dec 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok