Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

elis.1
18. dec 2007

🙂 ahojky, jdu vás pozdravit, jestli tady někdo teda je? 😕 😅, co je nového?

lauritka
18. dec 2007

romnka, ze vraj nespavost je tiez priznak. 😉 u kazdeho inac..ja uz pojdem dobru nocku.

romaana
18. dec 2007

... aj ja idem k telke. Dobru nocku 🙂
Janulka, ked k nam niekedy zavitas, urcite budeme vsetky radi 😉 , mas uz vsetko uspesne za sebou a urcite aj viac skusenosti, budeme sa len tesit, ak nam poradis.
Elis ahojky ... no ja uz koncim, mozes zatial citat, co sme tu popisali a pridat nejake skusenosti. Pa

elis.1
18. dec 2007

holky, budu se snažit něco napsat a předat, i kyž se v tom sama trošku plácám a pořád mi nějak nedochází, že to mám za pár....
lauri a ostatním - snad bude to co tady napíšu některým k užitku a pro uklidnění, lauri - nevím, zda jsem dočetla vše, ale nezoufej, já osobně jsem měla od začátku absolutně netěhu stavy 😀 prsa jen chvilku mi bolely, pak nic, jinak výtoky, ty mám pořád, bolesti jako před menses - to mám taky skoro pořád,ani test jsem si nekoupila, nechtěla jsem propadat euforii když se nám dlouho předtím nedařilo a ivf nevyšlo - no pak jsem měla na další pokud zpoždění, odebrali mi krev na hcg a když jsem rtam zavolala -. nahlásili mi cca.1300, což prý je dost na jedno mimi a vypadá to na dvojčata, no a po šoku jsme se začali bát, že by jedno zmizelo nebo se neudrží atd, ale jak vidíte zatím je to ok, musím říct, že mě trápí všechny neduhy, co se v těhu můžou objevit, (žaludek, žáha, otoky, zánět dásní, šílený bolesti zad, kostrče, kyčlí a bederky)a je to čím dál horší, ale na poslední kontrole v listopadu byly obě mimi v pořádku, zítra mě čeká další už jsem nervozní, tak mi držte palce, já se pak ohlásím a napíšu, všem vám držím palečky a přeju krásnou dobrou noc

lauritka
19. dec 2007

dakujem elis...len mne to pomaly rastie..musim ist na dobery na hcg dnes za zajtra a uvidi sa co dalej. 😔

adrina
19. dec 2007

bré ránko...
lauri...držkám palčeky, aby všetko dobre dopadlo 😵

lauritka
19. dec 2007

ahoj adri.. tak vidis tie moje tusaky 🙂 ja som sa necitila tehu uz od zaciatku ..inac citam o tej diagnoze , a ze sa to stava.... mas vacok, ale nie je v nom plod.

adrina
19. dec 2007

lauri..ešte nehádž flintu do žita...vydrž ešte...už si bola na krv???

lauritka
19. dec 2007

no este nie..idem dnes a zajtra, v piatok vysledky.

adrina
19. dec 2007

noo, tak neboj...nič nieje startené..možno je chrústil len mrňavejší

lauritka
19. dec 2007

no uvidime adri..nechce sa mu rast 🙂

adrina
19. dec 2007

on podrastie....ja idem na UZV až 2.1. a čo som bola na HCG minulý týzžden, tak bolo podstatne vyššie..čiže rastie

lauritka
19. dec 2007

hovorili ti aj hodnoty ?

lauritka
19. dec 2007

adri prave som sa docitala, ze aj hodnoty mozem mat vysoke pri tej diagnoze...takze testy budu na hovno. 😒
http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Advisor...

adrina
19. dec 2007

mne merajú beta HCG a na rástlo mi z 1,327 na 4,283

lauritka
19. dec 2007

ano..aj tak bude asi rozhodujuce sono v nedelu. pekny stedry vecer budem mat 🙄

adrina
19. dec 2007

ja som už tiež z toho taká vystresovaná,čo všetko sa može stať....ale už vydržím na ten január

lauritka
19. dec 2007

no ja som nevedal doteraz, ze take nieco existuje, myslela sonm, ze ked su testy pozitivne a ked nespinis tak je to v poriadku... no ved preco prave ja to nemozem mat komplikovanejsie nie? 😀 to je ako cierny humor teda.

lucia121
autor
19. dec 2007

lauritka, ocikala si?

lucia121
autor
19. dec 2007

uz vidim, v albume, ty budes mat najstastnejsi stedry vecer, lebo ti povedia, ze je to v poriadku 🙂 😉

lauritka
19. dec 2007

ano luci ale pozri clanok vyssie....ze vraj to hcg moze aj stupa, lebo to produkuje trofoblast a nie embryo...no ale aj tak pojdem na krv, nech aspon vidime hodnoty 😖

kila
19. dec 2007

Ahoj Lauri! Čo sa s tebou deje? 😕 Ja si myslím, že tvoja fazuľka sa len skrýva a bude všetko ok... 😅

lucia121
autor
19. dec 2007

kedy ides znova na UZV? ked je to ako hovoris, tak naco by ti robili tie testy?

lauritka
19. dec 2007

neviem naco..podla mna to nema vyznam..opytam sa dnes doktora. podla mna uzv je rozhodujuci..ci to rastie alebo nie.. idem v nedelu..uz mam prist nalacno, ked nepodrastie, uz mi chcu rovno urobit citenie...lekar povedal, ze to nie je dobre ak to mam dlho v tele.

adrina
19. dec 2007

lauri 😵 😵 😵 😵

kila
19. dec 2007

Lauri ale veľmi dobre sa pozrite, lebo tu už bola baba ktorá už ležala v nemocke že ju idú čistiť a v poslednej chvíli sa predsalen rozhodlo, že bábo žije... 😕

lauritka
19. dec 2007

🙂 kila no ja neviem, kde sa mimi skryva,,ale uz ho malo byt davno vidno. takze neviem 🙄 je to na hlavu...

adrina
19. dec 2007

lauri..však nech spravia UZV dnes...už tam musí byť vidno srdiečko

kila
19. dec 2007

Držím ti palce! 😵

lauritka
19. dec 2007

adrina vcera som bola a nevidel nic...len dutinka trosku podrastla ale strasne malo. povedal, ze to nevyzera dobre. v nedelu idem zas.na obrazovke som videla len machulku.ale ziadny plod tam nebol. 😒
kila dakujem 🙂