Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

fabiana
20. dec 2007

Lauri, čo to čítam? Ste ok?

kada
20. dec 2007

ahojte ako sa mavate

prcekpet
20. dec 2007

lumah - diky za radu, ale ztadne leky uz nechci videt, dopovala jsm se statecne pres celu stimulaci a jeste ted mam 4 druhy leku na udrzeni tehu...proto jim gumove medvidky, ty se alespon neprici v krku a chutnaji 🙂
mirica - gratuluji, kolikaty den jsi po ET?

mirica
20. dec 2007

prcekpet - ďakujem , ja som dnes 33 deň po ET

prcekpet
20. dec 2007

mirica - muzes mi prosim vysvetlit jak se pocita v kolikatem ydnu jsme? Jsem 20. den po ET...kolikaty jsem tyden? 🙂

mirica
20. dec 2007

prcekpet- ja to tiež neviem presne vyrátať - ja som mala IVF -soft - čiže stimulovala som od 2DC , 10 DC som mala odber a 12DC transfer.....ja som si teda len zadala deň poslednej mrchy- a náhodou to vyšlo presne 😅
ale ako sa to ráta pri klasickom IVF to neviem vôbec- skús sa opýtať lauritky - ona bude vedieť určite 😀

prcekpet
20. dec 2007

diky, ja uz jsem to prave s nekym resila a nemohly jsme se dopocitat, uz si nepamatuji s kym a je mi blbe se na to znovu ptat, holt uvidim az 7.1.2008 to vydrzim, snad 😀

mirica
20. dec 2007

všeobecne sa to vraj dá vzrátať asi tak : deň ET a za deň poslednej mrchy dáš 14 dní pred ET

adrina
21. dec 2007

dobrréééééé ránko babenky! 😵 😵 😵

kada
21. dec 2007

ahoj adri kde si bola ja icem dnes na ten ult. tak dufam ze bude vsetko ok

dracik1
21. dec 2007

ahojte babky, ja som si musela urobit novu registraciu, lebo mi MK nedovolil nejako prispevat 😠
kada , dakujem za prianie, ano vcera som oslavovala svoje okruhliny, ale skor doma v posteli, lebo ma vcera strasne bolelo brucho a bolo mi zle 😠

lumah
21. dec 2007

hlásim príchod z uzv! 😀

lumah
21. dec 2007

boli tam dve machulky a krásne im bili srdiečka- veľkost-0,57cm a 0,82cm 😀 Ten môj sa z toho skoro rozplakal, sa teší ako blázon! 😀

lauritka
21. dec 2007

lumi velka gratulacia 😅

lumah
21. dec 2007

lauritka dakujeeem a veľmi ti držím palčeky, aby ti to v nedelu vyšlo!

mirica
21. dec 2007

laurri- posielam ti veľkú dávku dvojtehu bacilkov- nech je bábo do nedele poriadne viditeľné 😵

lumah
21. dec 2007

lauritka aj jáááááááááááááá - tfuj-tfuj-tfuj!

adrina
21. dec 2007

baby..teda..tu vypukla epidémia dvojičiek..xixi..teším sa s vami..ja som si vyboxovala termín na UZV 27.12....tak som zvedavá,či aj mne sa nejaký drobec maskoval..xixi 😵 😵 😵

kada
21. dec 2007

ahojte aj ja hlasim prichod doki. tam videla dve male gulky jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ale este to neni na 100percent

dracik1
21. dec 2007

kada, aj ty cakas dvojicky????????

kada
21. dec 2007

nie chlapceka dracik

dracik1
21. dec 2007

jaaaj, ja som na tvrdo.......,teda, chlapceka, no super, tak mozete zacat vymyslat meno, nie?

kada
21. dec 2007

no hej asi zatial BONO ako bono vox z U2 dobre nie
ale neni to na sto percent ale mne to novadi hlavna vec ze je a nech to je zdrave

dracik1
21. dec 2007

kada, ty mas AJ hovoriaceho manzela? ked davate malemu meno BONO? alebo sa Vam len tak paci?

ja som tie chcela pre dievcatko jasminka, ale drahy mi to zatrhol, ze ci som sa zblaznila 😀
keby boli dvaja chlapci, tak jeden sa bude volat Jurko ale ten druhy?????

dracik1
21. dec 2007

alebo ste total fanusikmi bono voxa, to je dobre tiez, on je sympatak a ja mam od U2 doma vsetky albumy, mam ich strasne rada

kada
21. dec 2007

ani nie mne sa on paci a moj pepo je v pohode
jasmina je pekne meno svagrina sa tak vola
na mene sa este dohodneme ale BONO je super to nikto nema manzel chce aby sa volal po nom
ale NE to je ako stary a mlady peto

adrina
21. dec 2007

ahojte babule... 😉

dracik1
21. dec 2007

takze tvoj starky nechal vyber mena na tebe? zlaty 😀

kada
21. dec 2007

no hej on je taky zlatucky pepo vsetko necha na mna

lauritka
21. dec 2007

babulky...tak uz je to jasne aj z krvi...musim ist na cistenie...hcg je strasne nizke a klesa...len 1700 a vcera 1675.
to uz je pase. ale budem vas tu chodit strasit aj nadalej 😀
v januari skocim do centra a dohodnem kedy mozme ist na KET..dufam, ze uz budeme uspesnejsi. aspon som sa uvolnila dnes nakupmi a teraz si uz konecne mozem dat horucu vanu 😅