Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

katy2
27. dec 2007

no, hlavne nech je zdrave... 😵

adrina
27. dec 2007

a ja na to myslím..a ty ako??čo nového???

katy2
27. dec 2007

ja teraz po dekaci cakam ms a potom zaciname stimulovat puregonom

mirica
27. dec 2007

adrina- už bolo počuť aj srdiečko?

prcekpet
27. dec 2007

Ahoj holky, taky se opozdene pripojuji k prani klidnych vanocnich svatku a do noveho roku hooooodne zdravicka, vic nez kupu stesticka, pohodu, nejake ty korunky a hlavne vykrocme pravou nohou!!! 🙂
Dlouho jsem tu nebyla, ale stihla jsem si precist diskuzi, zacinam se ztracet... 🙂
Holky, ma nektera zkusenosti s chripkou v prvnim trimestu? Od 17.12. mam potvrzene tehu (doktor rikal, rane stadium). Ve ctvrtek jsem byla kupovat rybu, byla jsem venku jen 15 minut, ale stihla jsem promrznout, do toho vsude spousta lidi a bacilu no a od patku me to skolilo. TAk jsem pila sipkovy caj s medem, po rozdelani darecku v pondeli vecer se mi spustila takova ryma, porad jsem jen psikala...od te doby do dneska jsem jenom spala, potila se, prevlekala se do sucheho, pila caj. Bojim se, aby se miminku nic nestalo... 😒

svetluska.p
28. dec 2007

ahoj kocky, neviete prosim vas nieco nove o lauritke?? dakujem.

svetluska.p
28. dec 2007

aha, uz som sa docitala...... ☹

janino
28. dec 2007

hm...som ti odpísala 😢

svetluska.p
28. dec 2007

janino, mne? posala si mi IP? nedosla....

janino
28. dec 2007

🙂 tebe svetluska v 18-nástkach...

svetluska.p
28. dec 2007

aha. idem kuknut. dakujem 🙂.

svetluska.p
28. dec 2007

je to nespravodlive....

janino
28. dec 2007

je...ale zhodli sme sa s lauritkou, že nádej umiera posledná...

svetluska.p
28. dec 2007

to je dobry pristup 🙂.

lumah
28. dec 2007

Ahojte! 😀

kada
28. dec 2007

ahojte babulky ako sa vsetky mate ja som konecne prestala blvkat uz som pribrala 4kg som ako slon
len brucho mi rastie
adrina dufam ze si v poriatku daj mi potom vediet co je nove drzim palceky

prcekpet
29. dec 2007

holky, nasla jsem konecne odpoved na tehotenstvi a chripku (teda manzel to nasel) 🙂
http://www.safebryo.cz/nachlazenidop.htm
http://www.beltina.cz/bylinka/jitrocel-blesniko...

protoze je obdobi chripek a nachlazeni, verim, ze vam to pomuze... 🙂

elis.1
29. dec 2007

🙂 ahoj holky, kada - 4 kg nejsou zase tolik, neboj se 😉

kada
29. dec 2007

ahoky elis no ja viem ze je to malo ale ja sa citim hrozne tlsto mne je jedno kolko priberiem
elis aj ty si mala take pichanie pod brusku alebo skor tlaky?

elis.1
30. dec 2007

🙂 ahoj, včera už jsem ležela, protože mi nebylo dobře s tím tvrdnutím, rozehnala jsem to rašelinou a sprchou, proto odpovídám až dneska, dnes je to lepší, musím vydržet co nejdýl 😅
kada - ahojky holka, měla a vlastně skoro pořád mám, od začátku těhu jako menses bolestui, píchání, tlaky, po stimulaci, a odběru vajíček to začalo víc a skoro nepřestalo, jen se k tomu přidaly ty další neduhy 😖 jasně na kila kašleme, horší je, že jsem do 6. měsíce neměla skoro chut na sladký, to se ovšem otočilo 😒 teď jsem k nezastavení... 😠 bojím se, že malý na váze nepřibírají, jen já..... ale na váze v ambulanci v těhu poradně mám už přes měsíc 76 kg, t.j. o 10 kg víc😠 ale břicho se mi o moc za poslední dva tři týdny nezměnilo 😕

kada
31. dec 2007

ahojte vsetky prajevam lento naj naj k novemu roku nech sme vsetky zdravucke a tie nase babatka donosime
do stastneho konca 😉
elis neboj uz si pomali za vodou to uz vydrzis neboj aj kamoske stale tvrdlobrucho musela len odychovat

lumah
1. jan 2008

Aj ja vám všetkým tehulkám prajem, aby ste štastlivo donosili zdravé bábenká a boli v tomto roku zdravé a šťastné. 😀

lauritka
2. jan 2008

ahojte tehulky... takze ja uz mam po potrate, dalsi pokus asi o tri mesiace...mozno sa zadari aj prirodzene 😅
musim ist este na hsg vysetrenie, lebo mam nejaky atypicky tvar maternice a chcu sa na to pozriet.
tak aspon vy to dotiahnite do uspesneho konca 😵 vsetkym stastny novy rok.

sabinka29
2. jan 2008

Ahojte tehulky, všetkým vám prajem hlavne vela zdravia a šťastia do Nového roku.
lauritka- je mi velmi lúto čo sa ti stalo, ale verím, že ti to na budúce vyjde.
Ja čakám dvojičky, musím ale piť 4 litre tekutín denne, najmä jontové nápoje - a to neviem aké sú, neviem či je dobrá klasická mineríálka MAGNEZIA, lenže tá je sýtená a ja nenávidím sýtené nápoje. Doteraz som pila RAJEC s materinou dúškou alebo medovkou, ale neviem či sú pre mňa správne. Musím piť ,lebo mám zväčšené vaječníky. Ale inak sme v poriadku.

dracik1
2. jan 2008

ahojte babulky, vsetko dobre do noveho roka, hlavne aby sa nam narodili zdrave babatka......

lisula
2. jan 2008

Cauko babenky mam potvrdene tehu bola som na silvestra na krv a je to pozitivne za dva tyzdne ideme na ultrazvuk.

lisula
2. jan 2008

Halooo tu ste niekto? Ahoj dracik ako sa mate? traja?

dracik1
2. jan 2008

ahoj lisula, tak to je super, ze mas potvrdene tehu, gratulujem 🙂
my sa mame dobre, v pondelok 7.1. idem na screening 1 trimestra, tak sa tesim , ze ich uvidim...
tesi sa aj cela rodina, z draheho strany to budu prve vnucence...tak boli prestasny...
zle mi byva stale, raz menej , raz viac....obcas ma pichne a didi bolia a svrbia 😀

sabinka, aj ja som predtym pila ochutenu Magneziu bylinkovu, ale ze vraj sa bylinky v tehu moc nemusia a tak som presla na pomarancovu matonku, ja som zavislak od ochutenych napojov, obycajne mineralky moc nemusi

baby, adri, lumah, mirica, kada, kde ste, ako sa mate????

lisula
2. jan 2008

Dracik a beries nejaké vitaminky pocas tehu? Ja som aj prechladena a neviem co si mam vypytat v lekarni ak mam vobedc brat?

sabinka29
2. jan 2008

Ja som 2 týždne pila multivitamínové džusy,včera som s tým skončila lebo mi už bolo z nich zle a prešla som na Rajec, ten som pila aj predtým, chutí mi. Inak sa cítim dobre, aj mňa sem tam pichne. Dráčik a berieš nejaké vitamíny, ja beriem len kyselinu listovú a ešte stále utroš.