Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
8. jan 2008

jejdanenky mirica dufam ze o nieje nic zle budem ti drzkat palceky
a co krvacas z toho polipu alebo nie moja svagrina mala tiez polip a spinila cele tehotenstvo a potom ked porodila tak jej ho odstranili alebo niekedy odpadne sam pocas porodu

kada
8. jan 2008

jaj este som zabudla napisat ze som pribrala uz 6kg som jedna bomba
a uz pomali koncim s utrosom tak sa tesim

mirica
8. jan 2008

adri- práve preto sa bojím , ja som dokimu povedala , že 9.1. idem do centra a 10.1. ku svojej doki , a on napriek tomu robil odber hneď - nepovedal , že to počká.... ja špiním len z toho polypu - to nie je dôvod na PN . Výsledky budú až o 3 týždne - a aj tie dokonca nepošlú mojej doki ale musím si ísť pre ne do nemocnice k primárovi 😕 😕

kaďa - polyp nie je ako taký nebezpečný - ani s tým mojím by nič nerobili , keby tak strašne nerástol - on za týždeň narástol niekoľko cm a ospravedlňujem sa za ten popis , ale on bol včera už taký veľký , že so mňa vyliezal von. 😝 .......vieš ja som mala pozitívne testy na HPV

no baby na mňa s tým priberaním nemáte - ja som od začiatku stimulky pribrala 8 kg- no a to sa vôbec neprepchávam- mám strašný pocit , že na mňa utroš pôsobí tak , že mi zadržiava vodu v tele- a to jej musím piť 4 litre denne - celá som taká opuchnutá ......

adrina
8. jan 2008

mirica...neboj,nestresuj...možno ten polyp odstránia...a bude to OK
čo je to HPV???
kada..nestresuj..si zlatučká tehulka

mirica
8. jan 2008

HPV- je ten vírus z ktorého môže vzniknúť rakovina ☹ ☹

adrina
8. jan 2008

juj..som nevedela...to ani neviem,či ma na to testovali..pfuj pfuj..ani to nepomínajme..s takým preč...

mirica
8. jan 2008

adri- to sa zisťuje , keď ti robia stery na citilógiu - vtedy ak je to pozitívne , tak to príde vo výsledku Čiža ti príde , že máš CITO napr 2 a ak je to pozitívne(HVP) tak to tam napíšu. Tak sa neboj testy ti určite robili a keďže ti doki nič nepovedal , tak si bola negat.

Už vieš prečo zase panikárim 😢 ? ani mi už doki detičky na sone neukázal , len povedal, že srdiečka zatiaľ bijú 😠

adrina
8. jan 2008

ja tiež stále špiním, nie veľmi..len trošinečka...taká tmavohnedá....po použití WC....tiež nemám z toho dobrý pocit..ale zajtra idem do poradne..takže odkedy špním..cca 2-3tt tak ani nesexíkujeme..ale bruško ma nebolí vôbec,kozy stále...tak dôfam,že zajtra mi povie len pozitívne správy
to budeme stresovať asi celé tehu...hmmm...ale keď bijú srdiečka,tak je to OK..nemusíš stresovať
😵 😵 😵

kada
8. jan 2008

mirica nepytala si sa ci sa to da odstranit alebo neako otstrihnut ja by som na tvojom mieste ostala
doma ja by som do roboty nechodila
adri kedy prides do BA

kada
8. jan 2008

adri nevies co je s luciou uz tu dlho nebola

adrina
8. jan 2008

kada...som bola minulý týždeň...ale aj s family na 2dni..nestíhala som sa ozvať...ale pojdeme ešte vo februári..tak to už dáme stretko... 😵

mirica
8. jan 2008

vieš keby ten debil nepovedal "zatiaľ" 😠 😠

adrina
8. jan 2008

však to..nejako sa to tu kazí..lucia mala ten hematom..tak dúfam,že je OK

adrina
8. jan 2008

miri..je to debil....presne ako si napísala...

kada
8. jan 2008

babule zajtra idem na 3D ult.dufam ze to neskodi babatku kamoska mi teraz volala ze mi to dohodla
ja somnevedela ze kucia mala tiez hematom aj ja som ho mala

dracik1
8. jan 2008

ahojte baby, mirica, dufam, ze to neporastie dalejj a bude vsetko OK, ale hlavne ze strdiecka biju.......to je najdolezitejsie, a to su skratka doktori, strasne" empaticky" a chapajuci zeny, bohuzial....treba sa prosti nim obrnit....ides do centra a dokine, ja verim, ze nieco vymyslia 🙂

kada, podaj report o testoch a prosim ta , ziadna panika na 3 D UTZ, vobec to neskodi......ani keby si chodila kazdy tyzden 🙂

ja som v noci nemohla spat, stale mi chodili po rozume tie hrubky siije....snad je to Ok, ze vraj do 2,5 je babo zdrave, tak dufam, ze to doki dobre odmeral

mirica
8. jan 2008

adri- no to som asi trochu prehnala 😅 on nebol zlý , však aj všetkourobil a neposlal ma preč -čo tiež nakoniec mohol. 😅 len som nešťastná - a mám vtedy tendenciu byť zúrivá 😅

kaďa - on sa snažil to potiahnuť či to náhodou nepôjde celé - ale nešlo len časť - a potom zobral ešte ďaľší kus ...
teraz to moc nejde zistiť - lebo to mám priamo v krčku matermice a ani na sone nie je vidno kam až to siaha- minulý týždeň tá viditeľná ´časť mala 2x5 cm a teraz to vraj ešte o niekoľko cm narástlo

adrina
8. jan 2008

lekári nie vždy vedieť porozumieť nášmu citovému rozpoleženiu...veď niekedy nerozumieme ani samé sebe...xixi... 😀 😀 😀 😀

kada
8. jan 2008

jej dracik dakujem tak sa nemusim nicoho bat lebo jeden doki povedal ze to strasne
skodi ten 3Dult tak som ostala v pomikove ale druhy povedal ze to vobec nevadi
mirica boli ten polip alebo len to zavadza?
dracik je to v poriadku to meranie tej siji ma to byt od 1 az do 3ja som mala v 12tt 2 a povedal ze je to v poriadku

mirica
8. jan 2008

kada- nebolí dokonca keď z neho pár cm odobrali tiež som to ani necítila. Teraz to nezavadzá, keď s neho zobrali , len to strašne rýchlo rastie a potom to zo mňa trčí von 😝 ........mne to nevadí ak by som musela aj chodiť každý týždeň , aby z neho odstrihli ........len sa toho bojím čo mi povedia- vlastne sú len dve možnosti - buď to je alebo nie je zhubné..... 😖

dracik1
8. jan 2008

kada, ty si ma potesila s tou sijou....ved vies, dlho som nestresovala 😀

kadulka, ten lekar bol dezo co ti povedal, ze UTZ skodi, ja nie som odbornik, ale moja svagrina je dokina a nema takyto nazor...to ti viac skodi ziarenie od PC, TV, mikrovlnky, mobilu a vsetkych tych vyfukov smradlavych co musime dychat, skoda ze na Slovensku nefunguje riadne doprava, ja by som ani auto nechcela...my ho ani nemame, lebo drahy nenavidi auta, ale musime si ho kupit lebo s 2 babatkami neviem ako by sme cestovali len na vylet alebo k babkam....

adri, ja som strasne rada, ze mas taku dobru naladu 🙂

adrina
8. jan 2008

mirica..nebojkaj, dopadne to dobre..však sme sa dohodli,že tehulkujeme spolu... 😵 😵 😵
dráčik...čo iné mi ostáva..xixi..musím sa vyškerovať...ináč by nás tie problémy zvalcovali...
zajtra idem do poradne a aj na UZV..tak bez fotky neodídem....xixi...chcem už fotečku mojej princeznej 😉

mirusch
8. jan 2008

Ahojte, ja len tak, že vám všetkým držím palce, Mirica drž sa. Isto niečo doktori vymyslia.

mirica
8. jan 2008

mirusch - ďakujem , tie moje deťúchy skrátka v pohode byť nemôžu .....čo mám robiť , keď som ich naučila na stres a paniku 😀 😀

kada
8. jan 2008

no ja vam dam zajtra vediet co som videla pojdem tam 13.15 som objednana
aj sa tesim ale aj bojim ale nemam coho vsak vsetko musi dobre dopadnut
adri ty sem potom daj fotku aj ja by som dala ale neviem to sem supnut
mirica drzim palceky

lumah
9. jan 2008

mirica drž sa a nepanikár, mysli na bábätká, aby neboli aj ony vystresované. Ja viem že sa mi to ľahko hovorí, ale nič iné ani neostáva, len veriť, že všetko bude ok, lebo inak by človek zcvokol z toho strachu. Tfuj-tfuj, nech sa ti to všetko vyrieši k dobrému.

mirica
9. jan 2008

Ahojky všetkým , tak som dnes po kontrole u doki , aj ma už dnes vyradili a odovzdali mojej dokine 😀
bambuľky majú 23 a 31 mm . Zistili mi ale krv v maternici (hematóm) a tak budem 2 týždne doma .........a to všetko zrejme kvôli tomu blbovi na pohotovosti .... ten polyp nie je z epidermy ale je zo sliznice maternice, a keď mi ním šklbal tak asi spôsobil , že tam mám teraz krv 😠 😠 😠
doki mi nepovedala priamo , ale keď som sa pýtala či je to z toho , tak povedala ," že s tým nemal nič robiť" ...
taká som hrozne nahnevaná 😠 😠

kada
9. jan 2008

JEJ MIRICA TAK tam je potom nadej ze to bude super moc sa tesim aj ja som mala hematom aj som vela
krvacala aj kusi zo mna isli ale prestalo len mi povedali abysom utros jedla A NEVKLADALA SI HO LEBO TO NEMA VYZNAM KED KRVACAM tak som jedla 4x denne
moc ti drzim palceky daj potom vediet ked bude nieco nove

adrina
9. jan 2008

ahoj babenky...dnes som už konečne videla srdiečko mojho chrobáčika, je tam jeden chrustik...má už 25,69mm...takže podľa UZV som 9tt+5d
v poradni mi vzali kopec krvi....na KO mám dojsť začiatkom februára a potom až v 16tt na nejaké vyšetrenie

adrina
9. jan 2008

foto mám, oskenujem poobede doma a môžete obdivovať..... 😀 😀 😀