• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky po IVF. Pridajte sa

7. apríla 2010 
No trochu jsi mě uklidnila :sunglasses: .A ještě jedna taková divoká otázečka.. :grinning: .Je vidět něco na podbříšku??Já mám pocit,že se mi to tak trochu zvětšuje..Ale možná je to jen mé přání něco vidět.. :fearful:
3. dec 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo nam sa vsetkym zvacsilo brusko po stimulacii....a miestami som aj ja videla zvacsene podbrusko, ako keby napuchnute :slight_smile:
3. dec 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě už po stimulaci splasklo..jen špek zůstal :grinning: .Ale právě vidím,že tam něco je..Tak děkuji!!!Ted´mám aspoň maličkou naději,že to vyšlo..Jako myslím viditelnou :grinning: .
3. dec 2007 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana....díky moc...ja som very happy...výtužené babatenko..alebo dva..xixi..uvidím vo štvrtok na UZV...
3. dec 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrinka, blahoželám :wink:
konečne sa môžem aj ja pridať k tehuľkám, baby držte palce, aby to číslo rástlo....a testíky, že na tretí deň a tak tomu už neverím :angry:
3. dec 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adrina blahoželám :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veeeeľmi Vám všetkým držím palce!!! Asi iba my, čo sme to všetko prežili, alebo prežívame, vieme, o čom to celé je.... Každý mesiac sa triasť, či príde menzes a to sklamanie, keď príde... a u nás to tak bolo viac ako rok... Potom sme šli do centra - ISCARE - a podarilo sa na prvý krát!!!!!!!!!! Pričom som mala odobratých 5 vajíčok, z nich len 4 boli zrelé a z nich sa oplodnili len dve... A tie sa uchytili obe!!!!! Tak povedzte, nie je to šťastie???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, jsem po IVF + ICSI, mám za sebou 1. ultrazvuk (minulou středu), ale pan dr. si nebyl uplne jisty jestli tam je jedno nebo dve:slight_smile:, takže tuto středu jdu na další ultrazvuk.
všechny vás moc zdravím a držím pestičky:slight_smile: Dneska tedy speciálně Adriane:slight_smile:)
holky kolik kolikáte IVF bylo pro vás to úspěšné ?
3. dec 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana gratulujem k dvojickam :grinning: hacina aj ja som po prvom IVF+ICSI. :sweat_smile: my mame prvy uzv az 11.decembra.
renuska velmi sa s tebou tesim, aspon vidis, ze testy nie su velmi spolahlive :grinning: adri tak som zevdava kolko chrustikov mas :wink:
3. dec 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pak mám ještě jeden dotaz, který mi snad zodpoví ve středu Dr. ale nemůžu se dočkat:slight_smile: nemohu si sama spočítat v kolikátém týdnu jsem, jelikož jsem měla poslední menstruaci v červnu- poté jsem byla uvedena do umělého přechodu na 5 měsíců a pak hned IVF, takže vůbec netuším, kdy jsem měla naposledy menstruovat. Nevíte jak by se to dalo alespon orietačně zjistit ?
3. dec 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hacina...díky....
lauri..vo štvrtok idem na machulky...UZV :wink:
3. dec 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vraj je to približne 1000HCG...po vašom..tak mám jedno alebo 2bába???14 deň??,hm kto poradí??,
3. dec 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej adri ako ti zavidim..nechapem, ze ja idem tam neskoro :rolling_eyes:
hacina tu je stranka, tam si mozes zadat den oplodnenia. lebo my ho vieme presne :wink:
http://www.pregnancy.org/pregnancycalendar/
3. dec 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej..ale ja už nechodím do centra...ale k mojmu lekárovi na gynku
3. dec 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hacina zaskrtni conception day, daj datum odberu vajicok. dlzku cyklu nezadavaj. potom ti vyjde taky kalendar, hore mas napisany datum porodu a klikni na december, tam to uvidis ktory tyzden si a kedy zacina.
3. dec 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne adri..ja musim cakat :confused: no neviem neviem, je to dost vysoke..niekde boli tie tabulky na hcg, skus mrknut tam :slight_smile:
3. dec 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Haci..Taky chodíš na rady?? :grinning: :grinning: Haci,já jen vím,že mě dělali ET v 18 den cyklu.Tak asi laicky si přičti k těm tvým dnům od ET do ted´18 a asi orientačně by to mohlo být.Ale já mám třeba jinak dlouhý cyklus..Tak snad jsem ti trochu poradila.A jinak gratuluji!!
lauri..nemáš link, na hodnoty HCG na počet bábatiek??, :confused: :confused:
lauritka: děkuji moc:slight_smile:)) zadala jsem den oplodnění - předpokládám, že je to den, kdy odbírají vajíčka že ? a vyšel mi termín porodu na 26.7.08, ale nenapsalo mi to v jakém jsem týdnu:frowning2: ..nebo se v tom jen neumím zorientovat, já hlupana :slight_smile:
3. dec 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha lauritko odpověděla jsi mi dříve než jsem se blbě zeptala :slight_smile:)) děkuju moc:slight_smile:
3. dec 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak lauritko píše mi to, že v pátek bych měla být v 7 wks LMP (5 wks gestation).Správně medicinsky (lunární kalendář) budu tedy v 7tt ?
3. dec 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcela som si dat foto ale nejde miá to co mam robit
3. dec 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, ale vas tu uz je :grinning: snad za dva tyzdne sa k vam pridam :wink:
3. dec 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kada: asi tu fotku máš moc velkou kapacitně nebo ve špatném formátu ? ale to jsem ti moc neporadila že ?já mám v prohlížeči fotek možnost si fotku zmenšit, ale nevím jak ty. ale určitě ano.
3. dec 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NANA,aj ja chodim do isceru u koho si bola ja u tazberikovej je super a velmi mila
3. dec 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo a kam ty chodíš do CAR ? já do pronatalu , tuším stejně jako ceeruti.
3. dec 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haci já chodím do Plzně.Už jsem moc zvědavá na ty dvě čárky!! :grinning:

Kada,mě poradila jedna holčina,že si ji pošle do mailu,ono se tě to zeptá na zmenšení a ty pak máš v mailu zmenšenou a tu mužeš použít.Taky jsem to tak dělala.
3. dec 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimo a kolikáty den jsi po ET ?
3. dec 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teprve 7 dní.Ale už aby to bylo za mnou a šťastně!!
3. dec 2007 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok