Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lumah
22. jan 2008

dracik ja si teiž myslím, že to bude len tukové-ja viem že sa bojí rezania, ale najradšej by som bola, keby jej to vybrali von a basta.

kada
22. jan 2008

aj kamoska mala tukove a vybrali jej to von a pohoda ale neboj to nic nebude daj
vediet ked ti zavola

adrina
22. jan 2008

dracik..moj drahý,včera keď videl tu fotku,že som dala na net..tak sa rozčuloval,že on už nie je také ucho a aj nie je taký tenký...no to áno..má o dobrých 10kg viac..xixi..moj chlapisko.....xixi...to je foto spred 4rokov...a ja už mám dlhé viacmenej blond vlasáky...xixi
lumi..neboj..dobre dopadnú výsledky

lumah
22. jan 2008

kada už mi volala, vraj jej vzali vzorku a o týždeň budu výsledky.

adrina
22. jan 2008

baby..aj vy ste také lenivé..že sa vám v práci nič nechce???

lumah
22. jan 2008

adri mi hovor- mi doki povedal, že vzhladom na moj vek a dvojičky som riziková mamina a že nech počítam s tým, že po amnicentéze už budem doma. Som povedala, že by som išla už aj včul. 🙂

dracik1
22. jan 2008

baby, kamoska mi volala, ze 3D UTZ pre dvojicky je dvojnasobna suma, no mna trafi....................to akoze mam za velky UTZ vycapnut 3000 sk ☹

lumah
22. jan 2008

dráčik to nemyslíš vážne???? A to v ktorom centre? ja som tiež obejdnaná v Gynfive 😅

dracik1
22. jan 2008

lumah, ze vraj vo vsetkych, idem vo stvrtok do GF tak sa Drabeka spytam.......kamoska mi hovorila, ze ona surfovala po nete a ze diskusie boli, ze za dvojicky sa plati 2nasobok....... musim sa ist spytat, bab do dvojickovskej temy.......

dracik1
22. jan 2008

lumah, baby vo dvojickach pisali, ze je to kacica, ze oni tak neplatili 🙂

kada
22. jan 2008

jej lumah tak drzim palce nech to dobre dopadne neboj nic to nebude 😉

jaj dracik tak to som nevedela ze si len v 14tt lebo ja v 17TTmaly mal 20cm

lumah
23. jan 2008

dobré ránko maminky 🙂
dráčik už som si to tam práve prečítala, dík.

lumah
23. jan 2008

adrinka to dufam, som brala hned na začiatku antibiotika kvoli močaku-som prechladla po zákroku a potom ešte dalšie-bioparox do nosa-som mala strasšnú nádchu s teplotou, tak dufam že to bábútká nepoškodilo. 😅

lumah
23. jan 2008

baby kde ste, je mi tu smutno. ☹

adrina
23. jan 2008

ahoj lumi..ja som zaspala do práce..len teraz som dorazila... 😀 😝

kada
23. jan 2008

no ahojte tehule ako sa mate mne to cely den vobec nefungovalo normalne ma to sralo 😠
strasne som sa nudila

adrina
23. jan 2008

ahoj kada..nebola si jediná...ja som tiež nadávala

dracik1
23. jan 2008

caute baby, to nam zasa pejko dal, co?...ale aspon sme pracovali 😀

adri , byva ti este zle? mna dneska zasa par x ponapinalo...som zvedava kedy to prejde... 😲

lumah, mavas aj ty vecer taku tazobu dolu, picha ta, ze si cela stastna, ze si lahnes?

adrina
23. jan 2008

dracik..chvíľu som si myslela,že je to už za mnou..ale včera pri vôni čučoriedok, po ktorých mi celý deň srdce pišťalo som skoro hodila tyčku..nesparvodlivé

dracik1
23. jan 2008

adri, aspon sa musime utesovat, ze to znamena zdrave babo.... 😀 , inak ja velky sportovkyna, co by polozila hocakeho chlapa, s vydrzou slona a teraz nevladzem ani poupratovat- dychcim jak po 100 km na bicykli...kamoska je v 6 mesiaci a ta beha ako rachetla po dome s metlou a handrou, cestuje na sluzobky, teraz idu do prahy na predlzeny vikend , do roboty peso na 9te poschodie.......a v 8tt bajkovala na Korzike, chodila hrat squash....a vobec jej nebolo zle, nespravodlive...............

denka28
23. jan 2008

dracik neboj, mne sa roztahuju uz kosti takze pomaly uz nebudem moct chodit, tak ma boli ONA 😀 akoby som sa s niekym valala celu noc 😀 no strrasne

kada
23. jan 2008

cafte tehule vy sa mate chodite do prace ja sa doma strasne nudim
denka aj teba boli aj mna ale malinko len niekedy ju citim tak je to asi normalne
nemusim sa nicoho bat

adrina
23. jan 2008

babenky..pridala som bruško do albumu

lumah
24. jan 2008

dráčik áno, presne ako hovoríš- ráno ma nič netlačí, behám ako srnka a večer sa kymácam zboka na bok-tlačí ma to dole, ťažko sa mi chodí. Ked si lahnem to je ulava!!! 😀
adri bože ja sa ani nečudujem, že nemáš brucho ked ti je stále zle, to ja vôbec nepoznám. Včera mi dcera fotila brucho zas a vraj "mami preboham ved ty ho máš zas väčšie!" 😝

lumah
24. jan 2008

kde ste kdo? Kada, adri, dráčik? 😨

dracik1
24. jan 2008

caute baby, ja som dnes uplne mimo, ja zacinam mat depresiu z tych nevolnosti,lumah, mna vacsinou iba napina a je mi na vracanie, ale poviem ti, je to strasne neprijemne....dnes si beriem poobede volno, idem na ten maly 3D UTZ a potom domov, neviem sa dockat vikendu - ale budem sama, lebo drahy sluzobkuje ☹

lumah, ta tvoje dcera je zlata....... 😀

lumah
24. jan 2008

draciik to napínanie ti vôbec nezávidím, musí to by ť velmi unavujúce. To máš pravdu s mojou dcerou, uplne sa zmenila ako som otehotnela. 🙂

kada
24. jan 2008

ahojte tehule tak som tui ale nudem tu len do 12 potom sa idem niekam lulat s kamoskou
idem pokukat malinke veci trosku sa pokochat ale este si nic nekupim 🙂 alebo ano 😕

lumah
24. jan 2008

kada aj tebe sa to už posunulo, si pamätám ked si tu mala 17tt 🙂

kada
24. jan 2008

no adri prepac ale ziadne brucho nemas aka si presvedcena ze to bude baba ked uz mas babske vecicky
lumi ty ho uz mas riadne ale na mna sa nechytate 😀
ja sa tiez odfotim vecer a dam si to tam to budete kukat jak jedna dyna
🙂