Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lumah
30. jan 2008

ahojte)
fráčik bola som dnes na krvi-podľa uzv mi určil, že mám prísť dnes-brali mi krv na AFP vyštrenie-či sú bábätká zdravé a ešte na zistenie rubeoly a neviem čoho a o mesiac mám prísť do poradne a AFP mi spravia ešte raz. Ma sestrička scedila z krvi-4 ampulky mi brala. 😝

kada
30. jan 2008

pipka tak par don ja sa len ucim sa tu s tym hrat 😀
musim si to tam dat ale zajtra idem na ult. tak si to overim 🙂
ci je to chlapec
inac som si bola vestit v snazilkach 😀 to je sranda

dracik1
30. jan 2008

evelin, moja svagrina je lekarka a povedala , ze to moze byt dovod....lebo niektore veci v ludskom tele sa deju na velmi vysokych urovniach.....a mozne to je....ale taketo veci sa este neskumali.....a s tymi skupinami je to fakt OK, aj nasi mali mama negativ a oco pozitiv a brali sa lebo museli 😀

pipka
30. jan 2008

a kde ti vestili? Aj ja steeeem 😀

pipka
30. jan 2008

lumah mne pred tyzdnom vzali 6 ampuliek, skoro som tam odpadla, a to ja nie som ziadne tintitko 😅

dracik1
30. jan 2008

kada, aj som bola vestit v snazilkach, ze vraj som bola slachticna 😀 ....

lumi, uz teraz ti brali krv na APF testy? inak baby, mne vysiel screening 1 trimestra - krv negativne.....konecne som sa dovolala k mojej dokine....huraaaaa

lumi a kedy budes vediet vysledky? mne bude brat krv na APF az buduci tyzden

ceeruti
30. jan 2008

Ahojky holky.hlásím se po delší době,takže si me možna nebudete pamatovat 😅 Ale koukam,jak už jste strááášně daleko a jak Vám to utíka 🙂 Všem co čekaji na utz a testy-držíme s prckem pěstííí 😀

dracik1
30. jan 2008

ahoj ceruti....jasne ze pamatame 🙂 ....a kde si sa flakala? 🙂 , dufam, ze je vsetko OK

kada
30. jan 2008

pipka ivf snazilky II daj si 301 prvu stranu nasmejes sa myslim ze to tam dala tanitta
kukni je to super daj potom vediet 🙂

lumah
30. jan 2008

jeeežiši že fráčik-prepáááááááč dráčik. 😅
a vidíš, to so mi nepovedali, kedy budu výsledky-ale stretávam sestričku na obede každý deň sa opýtam-
pipka si bola skoro ako darca už. 😀

ceeruti
30. jan 2008

dracik1-ja a flakat se 😀 dnes jsem výjmecne spala jen do pul dvanacte 😎 Ty jo,Ty už jsi v 16tt to snad není možne,vždyt jsi nedavno oznamovala dvojčatka 😀 U nas je celkem v pohodě,váha rapidně stoupa,vypadam jak tučnák,co víc si přat 😎

kada
30. jan 2008

ahojky ceruti je vsetko ok a ako sa mas
lumi strasne si ma pobavyla s tym fracikom 😀 😀 😀

lumah
30. jan 2008

kada keby len teba-som sa smiala tiež-som dráčika nazvala kabátom! 😝

kada
30. jan 2008

😀 😀 😀 😀 😀 ale lumi to nevadi super for od teraz bude FRACIK zapametaj si

lumah
30. jan 2008

kada - ma nakope do zadku... 😀 😝

ceeruti
30. jan 2008

kada-naštěsti je vse v poradku a na utz ve 20tt nam řekli,že je to pekný obr a že se mam pripravit na cca 4,5 kilove miminko 😝

lumah
30. jan 2008

dráčik aké krásne bábätká mááááááš! Jééééééj tie su také krásne! Až mám slzy v očiach-bambuliatka zlaté. 😀 😀 😀

dracik1
30. jan 2008

baby!!!!!!!!!!!! lumi je ti odpustene, nakolko som ti aj ja parkrat skomolila meno....ale toho fracika som si vsimla a schuti som sa na nom zasmiala 🙂
ceruti, 4,5 kilove mimi, to bude riadny obrik....som rada, ze sa VAm dari dobre....no, nam vsetkym to tt rychlo stupa....vsak baby?

lumah
30. jan 2008

dracik 😝 nooo....ako kabátik... 😝 😝

ceeruti
30. jan 2008

Jééé,Dracku,Ty mas fotky z 3D tak brzy??To je super!!!!!!!! Tady v Praze to delaji až od 24tt..taky už s etěším

dracik1
30. jan 2008

ceruti, no, stalo nas to 500 sk...ale budeme mat zasa zlavu 500 sk pri velkom UTZ....maju to dobre prespekulovane....ale mne to nevadi.....aj drahy videl babatka prvy krat a bol nadseny....teraz aj tak nikam nechodim, neminam peniaze na ziadne oblecenie a podobne blbosti, vlastne minam peniaze len na jedlo.......viete kolko som za 3 mesiace usetrila????? 😀 😀 😀

ceeruti
30. jan 2008

Utíka to strašně rychle,teda hlavne od toho 20tt me to uteklo šilenou rychlostí..

lumah
30. jan 2008

dracik a kde ti robili 3D?

ceeruti
30. jan 2008

Darcik-ja bych dala i víc,za to to stojí!!!mi jdeme pristí tyden na 4D abudu to stat 1200Kč..teda i s DVD a fotkou.Ale když je to takhle malinky to je fakt bomba 😀
limah-koukam také dvojcatka!!!! Jak ja Vám je zavidím..až bych bulela,že to to druhé mimi vzdalo..

lumah
30. jan 2008

ceerutti ty si čakala tiež dve?

ceeruti
30. jan 2008

zkomolila jsem jmeno..lumah 😉

ceeruti
30. jan 2008

lumah-ano,ale vzdalo to..zacala jsme krvacet,ležela jsem v nemocnici..prcek to vzdal.. ☹ Nejhuř to nesl manžel.ten to řeší dodnes..strasně si dvojčatka pral,víc než ja..

dracik1
30. jan 2008

lumi, 3D mi robil drabek , jedno sa robi v 16tt, stoji 500 sk a od 16tt stoji 1900 sk...ale my tym, ze sme boli na malom mame zlavu 500 sk, takze ked pojdem v 25tt budem platit len 1500 sk.....v konecnom dosledku je to rovnako, akurat pipinky uvidime 2x

boze 4d, to je aky rozdiel medzi 3d a 4d?????

ceeruti
30. jan 2008

4D je i spohybem a vlastne Ti to nahraji jako film 🙂 na DVD..

ceeruti
30. jan 2008

Ja taky na to koukala,ale 3D jsou fotky,je to bez poybu,takhle ve 4D to vidíš,jak se pohybuje ze vsech stran 😀