Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lumah
1. feb 2008

tehulky asi ešte spinkajú. 😀

dracik1
1. feb 2008

lumi, ja som vcera kukala na ten mimibazar, tych kocikov, co su tak za sebou som tam nasla asi 4 ks........tak dufam, ze sa ti podari kupit za dobru cenu....
ja nechcem take za sebou ale vedla seba......a taky som na mimi bazari nenasla ☹ , ale co, do jula casu dost 🙂

lumah
1. feb 2008

dráčik škoda že mi vyfukol ten predo mnou ten aj s tými autosedačkami-za tu cenu sa to oplatilo. Uvidím, či ho vezme.
vedla seba je pekný za 7 tisíc, ten som videla aj naživo, len je dosť uzky pre dve-80cm.

dracik1
1. feb 2008

lumi, este si to moze rozmysliet......, myslis, ze 80 cm je malo?....
inak som sa vcera na mimibazare dobre zabavila, pouzite dupacky za 300 sk 😀 a autosedacky za 5000 sk 😀 , nechapem......ved za tie ceny si mozes kupit aj nove..... ale ist radsej do rakuska

lumah
1. feb 2008

dráčik si odmeraj 40cm pre jedno dieť a ešte si ho predstav vo fusaku. Som to videla na vlastné oči-kočík vyzerá fajn, ale tie deti v nom boli ako sardinky a to boli malé bábätká-si predstav svoje deti v zime v nom.
Ja sa asi pojdem pozriet do Rakuska-uvidím čo povie drahý, už sme sa o tom bavili.

dracik1
1. feb 2008

v zime ich este budem vozit v hlbokom kociku, lebo budu malinke, 6 mesiacov, kamoska ma velmi zive dieta, ma 8 mesiacov, uz sa aj sam postavi, stale sa trepoce.... ale stale ho vozi v hlbokom kociku a ked maly nechce spat, tak mu len zdvihe jednu cast aby sa mohol pozerat von z kocika...a na jar/leto budu deticky uz velke, nebudu potrebovat byt take naobliekanie.....
ja si v tomto budem musiet nechat poradit, ale sa mi zdaju strasne neprakticke a take zle na manipulaciu kociky za sebou 😒 ...

boze babo rad.... 😀

lumah
1. feb 2008

dracik najlepšie ti poradia priamo v obchode asi. Niekde na nete bolo písané ako si vybrať kočík, len neviem kde už presne-skus to dať do vyhladávača že výber kočíka.

kada
1. feb 2008

ahojky babule ako ste sa vyhajali dracik na tvojom mieste by som si nekupila vedla seba lebo sa nikam s tym hovadom nedostanes vsade sumale a uzke dvere to je moja radaani do vytahu sa nedostanes ked budesniekde v nakupnom stredisku

lumah
1. feb 2008

ahoj kada - presne kvoli tomu chcem kočík tandemový.

kada
1. feb 2008

presne tak lumi mas recht este to musime vysvetlit dracikovi

kada
1. feb 2008

ja tu machrujem ako keby som mala 20 deti 😀
ale ja si dam tiez poraditco je dobre a co je zle 🙂

dracik1
1. feb 2008

kada, problem je v tom, ze ja nakupne centra fakt neoblubujem....staci mi chodiit kazdy den na obed do Polusu a podla mna deti nepatria do obchodaku, je tam zly vzduch, vela ludi...... ja som tak nekomercnejsie ponata 😀 / hlavne ze robim v rekalme hehe/.....nechapem, ked ideme obcas nakupit napr. do Avionu / 2 x za rok/, ako tam tie rodinky travia cas......
okrem toho my v byte vytah nemame, nasi maju rodinny dom a svokrovci byvaju na 1 poschodi........

skoro kazde dvere su min velkost 80tky....a tie kociky su 80-siatky....

ja potrebujem kocik s gumennymi kolieckami a poriadnym podvozkom na turicky......viem, ze sa Vam to zda slahnute....ale travit stale cas na pieskovisku a hlavne cez vikendy ma nelaka.....nase deti musia s nami absolvovat vela- chudatka 😀 ...lebo uz teraz mi chyba vychadzka do lesa....

ked budu mat v lete 2009 1 rok, tak planujeme dovcu v tatrach, uz sa tesim ako s nimi pojdeme na sliezky na popradske , bielovodska dolina.............- tam idu asfaltky a mozno ich vyterigame aj na brncalku, sak tam vedie dobra cesta

dracik1
1. feb 2008

lumi, ale vies co bude najvacsia sranda, ked pojdem do obchodu kuknut na kociare a padne mi do oka a ruky ten tandemovy...... 😀 😀 😀

kada
1. feb 2008

jasne dracik ty si na tie turi no tak to hej a jasne ze kazdemu sa paci nieco ine
si zlata ty zu planujes kam pojdes na turi to je mile 😀

dracik1
1. feb 2008

kada, to je zlate....len sa v duchu rehocem aka bude realita 😀 😀 😀

ale vsetci nasi znami, s ktorymi sme zdiellii vsetky outdoorove sporty chodia s babatkami od mala von do prirody....tak sa to snad podari aj nam.....

kada
1. feb 2008

aj ja by som chodila do prirody ale nemam s kym moj muzik nema cas teraz musi makat
lebo ja som doma mame vela splatok 😉

dracik1
1. feb 2008

to mi hovor, moj drahy je prec uz druhy tyzden, v terene, je geolog, len sa modlim, aby ho zasa neposlai jak pred 2 rokmi do zahranicia na dlhu dobu....

aj my mame hypoteku na byt , ale ked sme dvaja tak sa to da, horsie ked budem na materskej, drahy bude musiet vsetko platit sam a k tomu este 2 deticky....a este si musime kupit to blbe auto 😠

verim ti, ze ked vypadne v dnesnej dobe jeden prijem, je to blbe....

zulka29
1. feb 2008

Dracik, teba je tu plna strana 😀

Zohrievate mi tu už miestečko? 😎 😵

dracik1
1. feb 2008

zuli, no to je hrozne, strasne sa mi dnes nechcelo ist do prace a tak tu furt len cucim......miesto ti zohrievame, sak je jasne, ze budes mat dvojky.....
aj o ingulke som si myslela, ze bude tehu a preto som sa nevrusovala......

zulka29
1. feb 2008

😀 Dráčik...
idem papať 🙂

pipka
1. feb 2008

jeeej zulinka, vitaj medzi tehulkami 😉
ako sa tu nahaname 😀

zulka29
1. feb 2008

Pipi, som sem nakukla že ako mi tu raz bude super medzi vami a prišla som si chytiť tehulkovské vírusíky 😵

lumah
1. feb 2008

dracik presne o tom hovorí-musíš si osobne vyskušať kočík kusok s ním prejsť, takto na obrázku sa to zle posudzuje-ja som s ním síce nešla, ale videla som ho naživo aj s bábätkami. 😀

kada
1. feb 2008

cafte ako sa mate dnes mi to neako uteka 😉

pipka
1. feb 2008

adri, aj mne to dnes ide sup-sup, na to ze som stale sama doma az neuveritelne...akurat kukam, ze uz mam 12tt 😨 😵

pipka
1. feb 2008

zulik, bude sa ti tu paaacit, jeeej 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pipka
1. feb 2008

lumah vidim, ze kociky rozoberas v kazdej teme 😀

kada
1. feb 2008

no kde ste dnes vsetky no toto a inac neviete co sa deje
s ADRINOU ta sa tu dlho neukazala no to nam musi potom vysvetlit
pipka ty si sa nahodou nepomylila adrina tu dlho nebola 🙂

dracik1
1. feb 2008

kada, aj ja som myslela na adrinu, ze tu nebola aspon 3 dni, neviem co je s nou, lumah , co je s adrinou?...

kada, dnes poobede sa strielalo v Poluse, zabili niekoho, jedneho zranili, strasne...... a to tam chodim kazdy den na obed 😠

kada
1. feb 2008

jej to je strasne a nevies co sa stalo koho to zabili