Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
5. feb 2008

hej hej presne ten myslim 😀 ...ale ja uz nan tiez len myslim, to je tak vsetko 😅 😔 😀

zulka29
5. feb 2008

Ale ked som bola tehu, tak som mavala normalne nocne/snové orgazmy...to som nezažila ani za mláádi 😀 😀

kada
5. feb 2008

zulka presne tak tie sny su svetove normalne lepsie ako nazivo 😀
a co mate v snazilkach aku smutnu temu prezrat 😒

pipka
5. feb 2008

jeezisi, tak to sa mne nestalo este nikdy 😅 zeby som si isla schrupnut? 😀 😀
Ja ked som minuly tyzden povedala Vilkovi, ze aj mam chut na sex, len bohuzial nemozme...tak mi povedal, ze "mam sa vyzliect? ono ta to hned prejde potom... 😀 😀 😀 "
a tak som uz radsej dala pokoj a nedrazdila 😀

dracik1
5. feb 2008

caute baby, ja som mala na sex strasnu chut prve 3 mesiace....strasnu a furt sa mi snivali eroticke sny, aaach, tak sexikujeme iba tak tehulkovsky....a tak sa tesim az to poriadne rozocime niekedy po porode 😀

pipi, ako? mne sa ti moji certici dneska strasne hemzili...ale uz prestali, je to take divno-srandovne.....

kada
5. feb 2008

no ja sa radsej nevyzliekam 😀 lebo somako slon to aby somsa mu nezhnusila 😀
ale to lensrandujem keby ze mi pepo p=ovie ze vyzlec sa tak by som nan hned skocila 🙂

zulka29
5. feb 2008

Pipi, Vilko je srandista 😀 😀 ....ale zase Pipi ked teba staci len poskrabkať, tak tiež celkom dobrééééé 😀

Kada, mávaš ich aj ty? Mám sa znovu na čo tešiť? 😀 😀 😀 .
Kada, u nas dnes ziadna nova tehulka 😠 😔

kada
5. feb 2008

pipka poradim ti musis si pozriet neaky ten erotak a potom budes mat krasne sny 😵
to bude noc musim to vyskusat

pipka
5. feb 2008

draculik, dnes tak nijako...jemna nevolnost, ale nie na grckanie, v brusku necitim nist, ale furt cikam 😅 😅
uvidim, co sa zajtra dozviem... 😕 😵

kada, ved to sa chcel vyzliect moj drahy 😀 😀 😀 nie ja, on ma teraz trosku brusko...nooo trosku dost 🙄 😀

pipka
5. feb 2008

zulik, dufam, ze ked pridete, budete ma vsetky skrabkat 😀 😀 😀

zulka29
5. feb 2008

Pipi, ty nás ku sebe pozývaš na tehu grupááák 😀 😀 😀 😀 😀

kada
5. feb 2008

jaj zulka tak tak to je neboj budu tam tehulky a ako dopadla kvetka ?
jasne ze sa mozes tesit su svetove tie sny 😀
normalne som rano vyskerena tak to 😀
zulka sorry ty si bola tehotna?

zulka29
5. feb 2008

Kada, mimomaternicovo 6 týždňov... 😠

pipka
5. feb 2008

jasne zulik, u nas sa teraz tehulkami hemzi okolie, tak si uz zvykol, nech si vyberie chlapec 😀 😀 😀
a mne budete spolocne skrabkat.... 😀 😀

zulka29
5. feb 2008

Kada, Kvetka dnes volala do Heliku a ma prist na UTZ, ale velmi ju dr. nepotesil...ale ze sa uvidí podla sliznice...

zulka29
5. feb 2008

Pipi, tak tesíííím sa velmi...
😵

kada
5. feb 2008

jaj zulka to mi je luto prepac
jaaaaaaaaaj pipi tak to bol tvoj drahy co sa chcel vyzliect 😵
taky tehu grupak som nemala? to moze byt zaujimave 😀

kada
5. feb 2008

a zulik kvetka uz bola tehotna ci nie ci len mala ist na vkladanie

pipka
5. feb 2008

kada u nas s mojim drahym sa veru nenudim, niekedy sa tu na tych jeho hlaskach pucim, ani na sex potom nemyslim 😀 on je taka vesela kopka...no skor kopa 😀 😀 😀 s rysavymi ludmi je vraj najvacsia sranda 😎

zulka29
5. feb 2008

Kvetka myslím že ešte nebola tehu, boli sme 3 na vkladanie embryjok 31.1. 😵 (Kvetka,Zuzla a ja...)

zulka29
5. feb 2008

Pipi, no musím ho trošku lepšie spoznať toho tvojho Vilka, lebo ked som vás vtedy stretla, vyzeral byť veľmi vážny...ale možno preto, že mal vtedy pred sebou veľmi náročnú úlohu 😀 😀 😀

kada
5. feb 2008

jaj tak drahy je rysavy to jee mile budete mat rysave deticky?
ajten moj ma stale neake hlasky stale sa nanom smejem ale zlaty je ked uz potrebuje sex
to potom ja sa pucim ako dobiedza

dracik1
5. feb 2008

pipi, ja oslavujem, tyzden mi nie je zle 😀 a dufam, ze sa to nevrati....lebo som mala z toho uz riadnu depku....a tak teraz zacinam pre istotu zrat 😀 , baby, to bude tak min 18 kg hore.... 😀

mirica
5. feb 2008

Ahojte - tehulky

rozoberáte super tému : my máme sexík stále zakázaný 😢 . ale aspoň mi včera doki znížila dávku otroša z 3x2 na 3x1 - tak to budem brať ešte 3 týždne .....moje drobce budú fakt sloníky - už to povedala aj doktorka 😅
ja som bola včera 13tt+0 no a bába sú 13tt+5 a 14tt+0

len som sa chcela opýtať - doki zistila , že mám len jednu placentu .....môžem čakať dvojvaječné dvojčatá s jednou placentou? neviete niektorá?

kada
5. feb 2008

zulka a ty si ako dopadla uz vies vysledok

dracik1
5. feb 2008

pipi, inak ake vlasy bude mat vase dietko to som zvedava....ty cierna a on rysulo 😀

pipka
5. feb 2008

zulik to bude tym, ved vies ako to chlapi prezivaju...inak sa furt skeri jak lečo 😀 😀 😀 a to bolo myslim to rano, co som ti pisala, po tej uzasnej noci 😅

kada, asi rysave nebudu, ja som cierna, tak ho asi prebijem genmi, ale keby aj....budu aspon vysmiate a stastne 😀

dracik1
5. feb 2008

mirica???????neviem, my mame placenty 2 , jednu vpredu a druhu vzadu...a nepovedala ti dokina, ze ci to nieco znamena?????

kada
5. feb 2008

co mirica co mas jednu placentu takpotom cakas jedno vajecne nie alebo co to znamena

zulka29
5. feb 2008

Mirica, to fakt môžu byť jednovaječné 😕 🙂 ...podla mna...

Kaa, na vysledok je este skoro, som cakatelka 😎

Pipi, je mi to jasne, že to bolo tým ... 😵 isla si vtedy na odber vajok...