Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
11. feb 2008

dracik, myslim, ze konecne aj mne uz brusko zacina rast...hlavne vecer 😀
ale inak zle byva aj mne...kazdy vecer 😅 🙄

kada
11. feb 2008

ahojky pipka ako sa mas ty sa tiez nudis ako ja 🙂

dracik1
11. feb 2008

kada, ty sa teda vobec nenudis, sak ty si v jednom kole.......vid sobota.....v piatok zurka, v sobotu ja ako navsteva, potom predlzeny obed s kamosmi a..............tie tvoje tvoje "hienky" su strasne zlate 😀 , uz som pilila usi drahemu...ale co, zviera bude az v dome 😀

sme sa strasne s drahym smiali, ked som mu hovorila, ako mi vyoblizali usi a poskakali po bruchu......

dracik1
11. feb 2008

pipi, ja sa dnes citim superski...ale viem, ze pride vecer a bude zo mna skapacinka 😀

kada
11. feb 2008

dracik ty si zlata a neviete kde je luma dnes tu vobec nebola
isla by som sa flakat niekam nudim sa 😀

nebojte baby uz vam bude super ziadne blvacky dracik pozdrav draheho ze ked budem
mat niekedy mlade tak ti dam aby sa mohli dvojky hrat 😀 😀

kada
12. feb 2008

akoze to ru dnrs nikto neni to mi baby nerobte 😠
urcite vsetky pracujete coooooooo 😵
tak vam prajem pekny den

pipka
12. feb 2008

kada, ja sa teda nenudim vooobec, robim teraz pre svagrinku jeden preklad z cestiny do slovenciny, tak si vyplnam cas a aj korunky zarobim , ked uz som PN 😅
preto aj tak nakukam na konika len obcas, sedim sice stale pri pc, ale robim ine ako chatujem 😀

dracik preeesne tak, cely den mi je hoja hou a vecer umieram, co ma zo vsetkeho nadrapuje, najhorsie to cistenie zubov 🙄 😅

dracik1
12. feb 2008

kadusa, ahojky, obcas musime pracovat, lebo sefino dnes zazera 😀
pipi cau, ako sa inak citis? pojdes v marci do prace? ....ja prave zvazujem, ze mozno pojdem na matersku o dost skor....najprv som mala reci do polky maja, potom ze do konca aprila....no neviem, dnes rano mi bolo dost zle....chcela som si zobrat aj dovcu, ale akurat dnes mam toho vela a nechcela som to vsetko nehavat na kolegynku....ale uz somsa naobedovala a je to lepsie....brucho mam take velke, kada mne normalne za nedelu a pondelok zasa narastlo
a som nasrata, ze tehotenske rifle mi za mesiac budu male.....uz teraz nemozem nosit na bruchu tu blbu gumicku, lebo ma to tlaci.......a to som za ne vysolila 1700 sk a nosim ich 2,5 mesiaca.....boze aka budem potom 😝

LUMAH kde si???????

lenka20
12. feb 2008

ahojte tehulky, prisla som nachytat tehu bacily 😉 😵 ako sa mi mate, fazulky posluchaju 😉
dracik - niekto chcel odo mna pred par mesiacmi 10kg, tak uz ich budes coskoro mat komplet dorucene 😉 drzim slovo 😀 a tehu rifle si odloz, aspon ich nezoderies, ked budes cakat dvojky c.2 tak sa zidu 😵 😵

kada
12. feb 2008

cafte ja viem ze musite pracovat to ja len tak
dracik to ti nemoze byt male pre boha 😀 tak si tu gumu este raz pretoc mozno ti bude lepsie
pipi tak len prekladaj
akde su baby dalsie adrina a lumahhhhhhhhhhhhh co mate uzavierky 😀
lenka tak ti hadzem troska viruskov

pipka
12. feb 2008

draculik ajoooj, je mi stale rovnako...cez den ako tak, ale vecer to zacina... 😝 😝 😝

inak ja mam take tehu rifle, kde nie je gumicka vpredu, ale v zadu a da sa povolovat, tie su super, netlacia 😉
ja zatial neviem, kedy pojdem do roboty, idem do poradne buducu stredu, tak uvidim, co mi povie, ale zase ja sa nejako extra ponahlat nebudem, nema mi co utiect 😀

no ale zase ked povie, ze mozem, tak asi pojdem uz. Ja na MD oficialne mam nastupit az nejakeho 20.juna, ale tiez by som radsej skor, ale to mi musi tiez odporucit doki, nie? To nemozem len tak kedy sa mi zachce... 😅 😀

zulka29
12. feb 2008

Dracik, ja si ich od teba potom niekedy odkúpim, neboj 😉

pipka
12. feb 2008

idem zase na chvilku prekladat... 😉

dracik1
12. feb 2008

zuli, ale ja mam 180 cm.......ale tebe by som ich aj pozicala/dala....a rad ti ich poziciam...tak dufam, ze ten tvoj dnesny preklep je svata pravda 😀
leni, dvojy c.2 sa nebudu konat....ddrahemu som povedala, ze ked budu dvaja chlapci, tak potom iba adoptovane dievcatko 🙂 ....keby som mala menej rokov, tak mozno by som sa nechala ukecat na jedno babo...ale takto urcite nie 🙂

kada, vidis, ked som bola u teba, tak mi rifle boli v pohodke...ja to nechapem, strasne ma ta guma tlaci od pondelka....a to som si kupila c.L.....

pipi, to je jasne ze na MD mozes nastup zo zdravotnych dovodov najskor od 32 tt.....mne to vyjde dufam tak, ze predtym budem mat mesiac dovolenku aby som nemusela PNkovat

zulka29
12. feb 2008

Dracik, ja mam 174, takže dĺžku by som zvládla 😉 ...a ak nebudem tehu teraz, tak snáď ďalší pokus už bude úspešný... 😵

pipka
12. feb 2008

dracul, ja mam dovolenky az az...ale ked teraz PN-kujem , neviem ako sa na mna budu kukat v robote, ked poviem, ze cely jun si beriem dovolenku 😅 to mame v skolke najvacsi frmol 😒
ale ved zatial nepredbiehajme....

lenka20
13. feb 2008

ahojte zlaticka 🙂 no dracik - nikdy nehovor nikdy 😉 kada dakujeeeem 😵
pipi - kasli na vsetkych, ved budes mat brusko ako vagon, mozes sa vybodnut na kolegov a celu skolku, vies ako bude v lete horuco, po vsetkom tom snazeni si to tehu poriadne uzi a nemysli na pracu 😵

adrina
13. feb 2008

baby..akurát som písala s lumah, je v nemocnici, ☹ ☹ ☹ začala špiniť, má malý hematom...ale dvojky sú OK...krvacanie prestalo.. 😵 😵 😵 tak v piatok by mohla ísť domov...všetky vás pozdravuje 😉 😉

dracik1
13. feb 2008

ahojte baby, uz som sa bala co je s lumah......tak som rada , ze dvojky su OK.......a krvacanie prestalo

kada
13. feb 2008

ahojte boze lumi co nam to robis urcite si sexovala alebo si sa nadrapovala musis si davat pozor
adri povedz jej ze na nu myslime a ze ju pozdravujeme 😀

dracik1
13. feb 2008

kada ahoj, ja mam teraz strach, lebo vsetky baby, s ktorymi som cca narovnako otehotnela: lumah, minicka, lucia, mirica, kazda mala nieco len ja nie....strasne sa bojim, ze sa nieco stane....a este sa aj bojim, ze tie moje vysledky z AFP niekde stratili, alebo mi zabudnu zavolat, alebo ich neposlu z labaka.......no uz haluzim strasne scenare 😠

len sa utesujem, ze mne jedinej bolo na skapatie a zle furt, inak dneska rano som skoro hodila tycku na Kuchajde - chodim pesko okolo jazera do roboty a 2 x ma riadne naplo....ja uz neviem , co mam ranajkovat ☹ dajte baby nejake tipy

kada
13. feb 2008

no dracik neboj sa vsetko bude v poho len nestresuj ta prava ti to hovori 😀 co
ja stresujem stale najradsej ba som chodila kazdy tyzden dokine aby mi hovorila
ze je vsetko ok 🙂
mala sisa tam vyvracat aspon by mali rybky co papat 😀

nelynka
13. feb 2008

ahojte tehulky..prisla som sem nachytat nejake tehu virusiky..a zaroven sa chcem opytat, ked ste boli po IVF alebo KET, robili ste si tehotensky test a ktory den po ET/KET? dakujem 😉

nelynka
13. feb 2008

..a ako vam vysiel 😀

kada
13. feb 2008

nelynka kludne si ho sprav ked si uz 13dni po alebo 12den a daj potom vediet 😀
ale niekedy ti moze vyst nega ale tehu mozes byt lebo najprv to je v krvy a otom to ide do mocu

nelynka
13. feb 2008

kada dnes som 12den po ET, robila som rano a nic..ani len malinkaty naznak tam nebol..

dracik1
13. feb 2008

nelynka, ani niektorym babam, ktore teraz cakaju dvojky test nevysiel......nebud prosim smutna...test z krvi je presnejsi, prosim este skus vydrzat....aj ja viem ake su to nervy, ked som si urobila test a boli tam// a potom som este isla na krv...kedy ides na krv?

kada
13. feb 2008

neboj tak vydr ked pojdes na krv
ale drzim ti palce

nelynka
13. feb 2008

dracik mala by som ist v piatok...ale chcem ist uz zajtra, ale eset uvidim...

kada
13. feb 2008

nely drzim ti palce ja som tiez mala negat.test a bola som tehotna do mocu to pride neskor
a vajicko sa moze uhniezdovat a do 12dna tak este nieje nic stratene