Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
14. feb 2008

viem citam si tam babule co pisu ale neviem ako je na ton nela

pipka
14. feb 2008

ajojte, ste tu ece? 😕
vcera som nemohla nakuknut, bolo mi brutaaaalne zle, od rana vracanie a hnacky, ani som nevedela odkial to pojde skor 🙄 totalna slabost, na odpadnutie stale, schudla som dve kila ☹ tak som len tekutiny doplnala a lezala...
ale dnes zase dobre, tak ja to nechapem... 😒

kada
14. feb 2008

pipka prosim ta davaj si pozor ked si tehu nemozes mat sracky a vracacky
mohla by si si vyvolat kontrakcie 😠
ja som tu stale bud som na mimi bazare alebo tu ja si vas vsetkych citkam 😅

mirica
14. feb 2008

ahojte všetky

dráčik- veľmi pekne ti ďakujem za link . Ja som už zistila , ako to je : pri dvojvaječných dvojčiatkach môže byť jedna placenta- a to tak , že vo veľmi skorom štádiu tehu sú dve a potom zrastú....myslím , že toto je aj môj prípad... podľ mňa nemôžem mať jednovaječné , lebo boli vajká oplodnené ICSI - tak , že nemohli byť dve spormijky v jednom vajku - teda aspoň dúfam , že embriológ vie rátať do troch - tri spermijky - tri vajká 😀 😀

ja vlastne stále nemám čo písať - nič mi nie je - ešte že mi aspoň rastie poriadne bruško -inak by som pochybovala či som vôbec tehu...teda keby som svoje čertíky nevidela na sone 😀

dracik1
15. feb 2008

ahojte babky, pipi, davaj si na seba pozor....mozno je len nieco vo vzduchu a prehnalo ta.... aj mne obcas rano byva este zle....zasa dneska na Kuchajde 😀 ma fajnovo 2 x naplo, asi mi vadi ta cesta autobusom....

mirica, len nech brusko rastie.....ty si si uz s tym polypom dost vytrpela......

kada, pozeras mi prosim ta na mimi bazare ten kocik vedla seba?

kada
15. feb 2008

ahojte tehule
dracik jasne ze ti pozeram aj na ceskom tie kociky maju len to su take rozhrkane kolieska vsak ty potrebujes
do hor predsaj 😀
mirica akurat som na teba vcera myslela ze akosa mas s tym polipom uz ti zmizol uplne
dracik ty by si nemala chodit pri tej kuchajde to bude asi z tych ryb 😅

dracik1
15. feb 2008

kada, neviem z coho, ale utesujem sa , ze aj mojej mamine bolo zle do 6 mesiaca 😀

a dakujem ti za to, ze pozeras tie kociky....ved vies aky chcem...., dakujem....neboj sa, este v lete si pojdeme opekat s kocikami niekam na biely kriz..... 🙂

mirica
15. feb 2008

ahojky

kada
15. feb 2008

mirica TY SI TU TONENI MOZNE AKO SA MAS NAPIS NIECO 😀
chodis do prace alebo si doma ako samaju tvoje dvojky

mirica
15. feb 2008

kada- polyp mi vytrhol ten doktor pri zákroku celý , ale asi myslíš hematóm - ten už zmizol úplne - tak dúfam, že to dobre dopadne celé - a nezostane žiadna ranka ktorá by robila vo vyššom štádiu teho problémy 😔

kada
15. feb 2008

neboj uz bude dobre ty si si to vytrpela na zaciatku tak uz ani nespinis

lumah
15. feb 2008

Ahojte maminky čakatelky, už som domaaaaaaa! Čo máte nové?

mirica
15. feb 2008

kada- ja som teraz úplne ok len mám veľa roboty- vieš ja robím na ekonomickom- tak že uzávierky 😝 😝
už som odvtedy nešpinila- doki povedala, že to je dobre- lebo sa hematóm vstrebal- a nie vyplavil......ja som teraz skôr nervózna z toho , že na taj maternici bola rana akurát naspodu - tak dúfam, že sa neotvorí znovu keď už budú človiečiky veľké a budú moc tlačiť -to by som musela ležať s vyviazanými nohami a hlavou dole -- to by ma asi zabilo 🙄 🙄

a čo malý ? ako sa máte vy?

ahoj lumah

kada
15. feb 2008

mirica maly je trosku velky ale to neva to je po muzovi 😀
ale uvidim na ultr. 28.2 tak sa tesim doki povedala ze je vsetko ok
ze som v uplnom poriadku aj vela plodovej vody mam co ma velmi tesi testy su tiez v poho
len som strasne chudokrvna tak musim ist na hematologiu 😒 co sa mi moc nechce ale musim je tam dlha cakacka aj tri mesiace 😕

ahojky lumah dufam ze je ´vsetko ok uzasi budes doma a nebudes pracovat co ?
co ste sexovali co co coc co? 😀 😀

adrina
15. feb 2008

čafte babeny

mirica
15. feb 2008

kada- hi hi - mi o veľkosti niečo hovor môj synátor mal 4,10 keď sa narodil a to som ja mala 18. Teraz doki povedala , že čakám sloníky - jedno je o 5 a druhé o 7 dní popredu - hovorila , že si myslela , že sa to zrovná - lebo boli od začiatku trošku väčšie , ale , že asi nie a budú veľké ......vraj je to lepšie než by boli malé .... ale sa jej to hovorí keď ich nosiť a rodiť budem ja a nie ona 😀 😀

vy môžete sexíček? lebo mne ešte stále doki nedovolila 🙄 🙄

lumah
15. feb 2008

mirica ahoj 🙂
kada sexovali sme v sobotu a aj to len jemne, v pondelok ráno som začala špiniť, ale poobede už nie. A hematom som tam včera už nemala-sa vstrebal.
Baby viete sko som vera stresovala? Prijali babu v 19tt, ktorej robili minulý týždeň amnioa tento týždeň bábu nebilo srdiečko už. Hrozné!

adrina
15. feb 2008

mirica 😀
ja som sa nepýtala, nikto mi nezakázal..ja obťažujem manžela takmer každý deň 😔 😔 😔

kada
15. feb 2008

jezis lumi to je strasne a preco jej robili amnio mala nieco zle?
mirica hej mozeme sexovat doki mi dovolila ale vsetko
opatrne 😀 😀
ale ja sa bojim tak nic z toho 😀 nevadi vsak sa to da inak nie 😀
lumi a moc si spinila alebo len takjemne bola tam aj krv alebo len take hnede a kde si lezala
v ktorej nemocke

lumah
15. feb 2008

mirica mne to nikto nezakázal, ale budem asi ešte opatrnejšia.

kada
15. feb 2008

adri aj ty si prisla no toto este ti byva zle

lumah
15. feb 2008

kadi ležala som na Antolskej-som si ju vybrala, špinila som trochu také hnedé len a aj to len pol dňa a potom som už bola až dodnes čistá. Len sa musím šetriť.

kada
15. feb 2008

jaj tak super potom kolko si tam lezala

adrina
15. feb 2008

kada..nie je mi už zle, citi sa výborne 😵

lumah
15. feb 2008

od pondelka rána dodnes rána. 🙂

adrina
15. feb 2008

ja som špinila na začiatku a dosť dlho..to asu to druhé embryjko,ked sa neuchytilo sa po vyplavovalo 😔 😔 😔
teraz mi je fajn...žiadne nevoľnosti, záha ma už tiež nepáli..

lumah
15. feb 2008

kočky idem si lahnuť, pa.

dracik1
15. feb 2008

lumah ahoj......som rada , ze si OK, nechces ist na PNku?

kada, doktorka mi tento tyzden nevolala.....asi to znamena, ze mam vysledky OK......vsak by mi zavolala keby bolo nieco zle - teda slubila mi to....tak dufam, ze sa moje vysledky niekde nestratili a nezabudli na mna 😒

pipka
15. feb 2008

lumah a preco nezostanes uz doma radsej? Ja by som sa v tvojom veku uz bala aj dychat a este pri dvojickach... 😅

ceeruti
15. feb 2008

ahoj holky,v rychlosti zdravím a hlavně-KADO-STRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁŠNE GRATULUJI K CHLAPECKOVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀