Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
28. feb 2008

mirica, co ja viem...ja skor mam furt vetry 😀 😀 ..alebo zeby to boli bublinky? 😕 😵

dracul, ak je jedno chlapcek, druhemu nezostava nic ine, len byt dievcatko 😀 😀 aby maminke urobilo radost 😵

dracik1
28. feb 2008

pipi, neboj sa, o chvilku to pocitis aj ty.......take bublinky-rybicky, srandovne......
inak, ze vraj ty moji nufkovia su cca o par dni dopredu a mali by merat cca 20-25 cm 😨

inak som si fajnovo pospinkala.....a zobudila som sa na hrozny sen, ze som bola cela dole od krvi....som koza, co? nechapem ako sa mi taka blbost mohla snivat 🙄

kika312
28. feb 2008

Ahojte,huraaaaaaaaaaaa,tak dnes mi vystupilo hcg na 170,uz som len zvedava ci sa chitili obe baculky .Neviete ci zalezi vyska hodnoty hcg aj od toho ci to budu dvojky,alebo jedno? Tehulkam drzim palceky ...nech kopu o 106 🙂 🙂 🙂

pipka
28. feb 2008

kikus, super spravicka, gratulujeeem 🙂

dracik asi sa ti snivalo, ze uz rodis 😀

fiallinka
28. feb 2008

Ahoj holky, tak jsem taky po IVF, včera jsem byla 12. den po ET a hcg bylo 567. Do toho mám hyperstimulační syndrom, mám hrozně nafouklé břicho, ani se nemůžu narovnat a pořádně chodit 🙂.. Chci se zeptat - nemáte zkušenosti, za jak dlouho může OHHS odeznít (doktor říkal... dlouho...)... ? A kolik jste holky měly na začátku hcg, mně to připadá až podezřele moc, tak na dvojčata 🙂

mirica
28. feb 2008

dracik - mne doki tiež nedoporúča amnio - ku genetikovi ma posslala , lebo v prepúšťacej správe z centra bolo , že doporučujú amnio.....ja si tiež myslím , že je to zbytočné ,a veľmi riskantné - to vieš vraj sa stáva niečo bábu len v 1% prípadov , čo je síce málo ak si v tých 99% , ale strašne veľa ak si to 1% - no a moje bába majú spoločnú placentu - čiže ak by sa náhodou stalo niečo jednému ..... fuj radšej na také veci nemyslieť ...
ja som ináč mala pri AFP testoch prabdepod na Dawn 1:6600 a vraj je to dobre tak....

ináč ja si tiež myslím , že druhý mrňodráčik bude vlastne dračinka 😵 😀

kika- vraj sa dá aj podľa výšky HCG predpokladať či je jedno alebo dve - ja som mala na 14 deň HCG 748 - a sestrička tvrdila , že je určite jedno - aj na prvom sone bol vidno len jeden gestačný vačok - no a babuliatka sú dve ....

mirica
28. feb 2008

dračik - ja na genetiku idem zajtra o 9,30

mirica
28. feb 2008

fialinka- ja som mala tiež slabý hyperstim , aj veľmi zväčšené vaječníky - dokonca vraj aj produkovali ešte vajká aj keď som bola tehu -- treba piť veľa vody - je to potrebné

kika312
28. feb 2008

MIRI.....Ja mam na 15.den len 170 ....ale od pondelka stuplo z 35,je to dobre???????A fialinka az tolko?

mirica
28. feb 2008

kika- dôležité je , že to stúplo takmer 5-násobne - to je dôležité ... no podľa výšky to ale vyzerá skôr na 1 fazuľku

u fialinky skôr na dve

pipka
28. feb 2008

kikus, dolezite je ze stupa, ak aspon dvojnasobne, tak je to v poriadku, tak kliiiiid 😵

fiallinka, ja som mala na 12 den 597 a na 14 den stuplo na 1620,a boli dve, ale nezavisi to od poctu plodov ta vyska hcg, ale od kvality embrya a od toho ako dobre sa uhniezdilo, mozes mat aj jedno kvalitne aj dve, to uvidis asi az na utz 😉

kika312
28. feb 2008

Miri mne staci aj jedno,hlavne nech su nase deticky zdravuckéééééééééééé!!!!!!!!! Pipi a ked nizsiu hladinu tak moze byt,ze sa neuhniezdilo este poriadne.....ja som z toho magor 🙂 🙂 🙂

pipka
28. feb 2008

kikus ano, staci ze sa uhniezdilo o par dni neskor, preto je nizsia hladina, ale ona stupne, neboj 😉

loss
28. feb 2008

ahoj pipi
jej vy uz mate krasnu 15tt super tak vidim ze krasne rastiete len tak dalej
dnes mi dosiel kocik dam do albumu tak sa vytesujem je nadherny

pipka
28. feb 2008

juuuj lossik, tak super, daj nech vidim aj ja 😉
veru veru, zajtra mi uz naskoci 16tt 🙂 🙂 🙂 leti to

pipka
28. feb 2008

kukla som kraaasny je. A uz ho mas doma? Ja nechcem kocik domov, kym sa babo nenarodi 😒 sa bojim 😖

loss
28. feb 2008

pipi super som rada
pozri kocik 🙂

kada
28. feb 2008

loss pekny je kocik velmo sa mi paci 😵

dracik tak to je super ze je to chalanisko moc sa tesim
ja som bola dnes u doki a maly vazi 750g ma asi 30cm a je vsetko ok viete ako mu plavali
vajka aj pipika mi ukazal boze ako sa na neho tesim cvrcek moj uz sa tesim na 4D ako ho uvidim
zajtra tu budem asi cely den ma prsat

loss
28. feb 2008

pipi mam ho doma ja ho nemam kam dat a na povery nemyslim keby sme rodili tak uz prezijeme a vies co sa ma stat stane sa sa hovori a ja verim ze uz nic zle nebude
vies tie 2potraty nic som nekupila a aj tak male zomrelo a ja verim ze toto tehu zvladneme do konca
poznam baby co mali kocik od 17tt doma a pohoda
a susedka mala 3mesiace pred porodom doma kocik a aj poskladanu postieku a Kristinka uz ide mat 3roky
kada dakujem 😵

pipka
28. feb 2008

kada, ty sa v tych pipikoch nejak vyzivas 😀 😀 😀

lossik, ved ja viem, ja ho nastastie mam kam dat, bude u nasich , mamka sa uz vytesuje ako bude trenovat s mackom 😀 😀 😀

kada
28. feb 2008

jaj pipka ja sa uz neviem dockat toho juna 😀

pipka
28. feb 2008

jaaaj kada, a ja augusta 😀 😀 😀
ale momentalne sa trasiem na ten buduci tyzden, ci je vsetko ok 😒 snad ano

fiallinka
29. feb 2008

miri: díky za odpověď, a ještě dotaz - kdy to přešlo? Jestli za pár dní nebo týdnů...

nana77
29. feb 2008

fiallinka, ja som na 10. den po ET mala HCG 280 a cakame dve 😉 . mala som aj hyperstimulak - u mna to trvalo nieco cez 3 mesiace, nez to odoznelo. naozaj treba pit vela vody (viac ako 3l denne!!!). prvy mesiac som musela denne vypit 5l vody (resp. tekutin) a musela som merat vydaj. to preto, ze mne tu tekutinu odsavali punkciou v narkoze, mala som tam skoro 1l zadrziavanej tekutiny.

mirica
29. feb 2008

fialinka- mne to prešlo asi za mesiac- ale ja som to mala slabé (nemala som vodu v brušku) , ale musela som piť 4 litre vody denne ☹

kada
29. feb 2008

krasne ranko vam prajem kocky dnes mame trosku skaredeto pocasie fuuuuuuuuuuuuuj 😝
a takto ma byt az do pondelka to bude zase nuda cez vikend 😒

fiallinka
29. feb 2008

nana, mirica: holky, to jste mne moc nepotěšily ☹ , že to tak dlouho bude ještě trvat.... a to pití - já vím, že se má hodně pít, ale já mám pocit, že se mi do toho břicha už nic nevleze 🙂, a že ani nemám chuť na jídlo, protože i to tam musím cpát násilím (a to já bych jinak jedla pořád) 🙂. A pořád mám v podbříšku docela bolesti, hlavně večer. Ale co bych pro toho (ty) mimísky nevydržela, že...

juliet
29. feb 2008

Fialinka, já jsem měla 11 den po ET HCG 470 a čekám dvojčata a hyperstimulák byl II. stupně, odsávali mi 2x 2,5 a 2 litry tekutiny v jednom týdnu a během druhého už tam bylo jen trochu tekutiny a vše OK 🙂 Ke kterému dr. chodíš?

mirica
29. feb 2008

fiallinka- každý reaguje inak , je možné , že u teba to bude tak ako u juliet a za pár dní to skončí- u mňa bol tiež problém skôr to , že pracovali vaječníky - nie voda v brušku......ja som to robila tak , že som si urobila sladený čaj , dala ho do flašky a kade som chodila tam so ho nosila zo sebou a popíjala - no a potom som asi cca 50 -krát za deň navštívila toaletu 😠 😠 😠

lumah
29. feb 2008

dracik teším sa veľmi, že máš všetko v poriadku, aj mňa čaká ten morfologický uzv ešte a potom až budem kľudná.
mirica je to sranda s tými pohybmi xi.