Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
1. apr 2008

lumi ahoj 😀 na tebasom upne zabudla adrina sa ma ako 😀

adrina
1. apr 2008

ahoj kada 😵

kada
1. apr 2008

ajoj adrinka ako sa mas baby ja som taka tlsta uz sa ledva hybem
😀

pipka
1. apr 2008

kada, a kde si tlsta na brusku? A ktora nie sme.... 😀 😀 😀 😀 😀

mandy55
2. apr 2008

ahojky tehulky aj sa bojim ku vam pridat zo svojimi smiesnimi 6tt 🙂 vidis, ze vas to za par uz caka a ja mam este dlhu cestu pred sebou, pekny den vam prajem

pipka
2. apr 2008

neboj mandy, aj my sme tak zacinali, kludne sa pridaj, ani nebudes vediet ako a tt ti budu pribudat jedna radost 😉

adrina
2. apr 2008

kada...pohodička už...skončili daňové priznania...tak som si konečne vydýchla....
bábatko si veselo kopka...na váhe stojim už 3tt...ale bruško mi podrástlo..ale tiež mám pocit,že som ako loptička....
zajtra idem do poradne..hádam naše bábo už roztiahne nožičky... 😀 😀 😀

lisula
2. apr 2008

Ahoj babenky, sory že len vtedy píšem ak niečo sa mi deje. Ale potrebujem vedieť bo ma porazí stoho premýšlania. Boli srte všetky na 3d v prvom trimestri? Ja idem 1.krát teraz v 20tt. Tak neviem či je to ok. Ako už stým nič nezrobím, ja len na upokojenie. Či som sama? ☹ Dikes kočky

gabika24
2. apr 2008

ahojte, pekný deň prajem - aj keď to vonku príliš pekne nevyzerá.
mandy - veď aj ja som ako ty - len o trošičku viac... kedy ideš na sono?
adri, tak nech to je babula 🙂

mandy55
2. apr 2008

gabika az 22.4 a ty?

kada
2. apr 2008

lisula neboj 3D bude v pohode

inac pozdravujem nove babule tehule 😀
adri ty sa mas zesi tak malo pribrala ja som ako slon uz mam 16kg na sebe ledv a poviem jednu vetu 😀
tak som sa rozhodla ze zacnem drzat dietku trosku
adri nemas chud na cigu ja by som si tak zapalila ked som vonku a pijem kavicku 😵

gabika24
2. apr 2008

ahojte.
mandy, ja mám sono 10. 4. - my sme minulú stredu videli dve bambulky v maternici, teraz by už mala byť vidieť akcia srdiečok.
babule, dik všetkym za privítanie, držte palčeky naďalej.
pekne tehuľkujte 😉

adrina
2. apr 2008

kada..ja som ako prasiatku priberala pri chalanoch..raz 35 a po druhé 25kg...a to som mala pocit, že nejem...a aka som bola bambula...teraz mi nechutí jesť...šprtam sa v jedle a máločo mi je po vvôli....hmmm..tak aspoň raz nebudem ako súdok rozkošná...xixi...a fajčila by som, až by som plakala... 😀 😀 😀 😝 😝 😝

ninna78
3. apr 2008

ahojte.
Prosim vas viete mi poradit, ako dlho a ako postupne treba znizovat utrogestan? Mne z centra dali spravu, ze treba brat 3x2 tab. do konca 10tt a obvodna gynekologicka mi uz zaciatkom 9tt kazala davku znizit na 3x1 tab. Ja som si davky zatial neznizila. Ako ste ho brali vy? Dakujem.

adrina
3. apr 2008

ahoj baby..tak po dnešku to vyzerá,že to je dievčatko... 😀 😀 😀

pipka
3. apr 2008

juuuj adri, tak supeeeer, k mojej Hanke partacka 😀 gratulujeeem 🙂 🙂 🙂

pipka
3. apr 2008

ninna, ja som brala utrogestan az do konca 14tt, ale od 13tt som postupne znizovala davky, kazdy den o jednu menej, 3x2, cize sest, dalsi den 5, dalsi 4....az do vysadenia. 😉

gabika24
3. apr 2008

ahojte.
adri, gratulujem k dievčatku...
ninna, ja som pri prvom tehu dávky neznižovala, brala som stále rovnako až do vysadenia. neviem od čoho to závisí... 😉

lisula
3. apr 2008

Ahojte babenky. Nina ja som brala utrogestan asi len do 6tt. Potom som už nemusela. Aj kamoška tak isto. Jedine duphaston dlho.

lumah
3. apr 2008

no baby mi hovorte o veľkých bruškách, ja si už naň aj pohár postavím. 😀 😀 a fučím ako slon, drahý ma musí obúvať a vyťahovať z auta ako starú babičku.
adrinka tak predsa babulkaaaa! Veľmi ti to prajem. 😀
kada booože ty už 30tt, si pamätám ešte ked si bola v 17. 😀

mirica
3. apr 2008

babuľky - len v skratke - všetky pozdravujem - nič nestíham , audit síce odišiel ale prechádzame na nový program ☹
doma ešte nie je zapojený počítač a okrem toho upratujeme 😝

adri - jupííííí -tak že princeznička vyšla 😵
pipka- tiež gratulujem k dievčatku
lumah - nič si z toho nerob , mne tam drží už aj menší tanier - dnes som sa dostala na 100 kg
dráčik - držím palčeky nech je všetko v poriadku
ninka -to je u každého iné - ja som brala až do 19tt

ja budem mať 21.4. ten test na cukor - ale budú mi ho roibiť ináč : ja si mám doniesť rohlík natretý maslom a syrom + šunku 😀 😀 - nebudem musieť piť tú presladenú gebuzinu - juchúúú

kada
3. apr 2008

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy super ako mi to leti len nech to este vydrzi strasne sa tesim uz by som si
doniesla domov vsetky veci postielku atd. 😀

adri supis ze dalsia babulka ten moj fesak 😀 si bude mat z coho vyberat 😀
lumi ako sa citis dufam ze je vsetko ok.
pipka pozdravuj drcika nech sa drzi ze jej vsetky drzime palceky 🙂

kada
3. apr 2008

babulky tak ja mam uz 66kg taky maly slonik som ja 😀
neva vsak to potom vybeham snad 😵

nina ja som utros tiez brala do 20tt

pipka
3. apr 2008

ajojteee,
tak ja zajtra poobede vyrazam za dracikom, tak pozdravy odovzdam 🙂
inak ja mam pocit, ze mne za dnesnu noc narastlo brucho...rano som si pripadala o tri cisla sirsia 😀 😀 😀

lenka20
4. apr 2008

ahojte tehulky, tak ako sa ma dracik, pipinka uz si bola 😕 😕 😕

lumah
4. apr 2008

kočky dracik odkazuje, že sa to zklepšilo, že ju ani nebudu musieť zašívať a v utorok by ju pustili. 😀 Chvalabohu, už zostane doma, ved to bolo neunosne s dvojičkami sa vláčiť do roboty. 😒
kada ked som otehotnela s dcerou, váčila som 57 kg a ked som išla rodiť-68. Teraz pred otehotnením som riadne pribrala z tých všelijakých injekcií a tabletiek, začala som na 72 a ked som bola naposledy pred vyše týždnom u dokiho vážila som 81. Hruuuuza. 😝 Ale ked pozriem na svoje brucho, ani sa nečudujem. 😀 A to prečo si tak dlho brala utros? Ja asi dva mesiace len.
Inak cítim sa dobre, drobci kopú jeden cez druhého. Dnes som si kupovala poštolky a malé plienky v zdravotníckych potrebách, tie nohavičky vyjdú 61sk a plienka 30. Kupila som 40 plienok a 4 nohavičky, na začiatku vraj treba na jednorázové nohavičky dať plienku a poštolky kvoli klbikom. Hádam bude pre každého drobrca stačiť 20 plienok bavlnených. Musím sa predpripraviť, keby som náhle musela zostať v nemocnici.

andy111
4. apr 2008

ahojte kocky uidem sa k vam pridat, so doteraz koli daniam nemala casu ani citat a toboz najist takuto dobru temu kedze pod nu spadam aj ja.
ako cumakujem a citam problemov je tu haba dura nastastie ze nam sa podarilo na 1 krat a nebit maleho krvacania a par zrazenin na zaciatku doteraz neviem ze vo mne rastie babulka
k vahe len tu v tejto teme pisete kolko ste ktora pribrali ja to mam za 11 a dufam ze nic viac nebude bo mam siroku zakladnu 😀 doki povedal ze som ako slon a ze sa mi tam zmestia aj dve ale staci jedno ze vdaka.ako zistujem podla pohybov vie sa zahrat aj sama.
ja som bola na 3d az po 24tt bola uz pekne clovieckovska.
ok idem spat bo zajtra asi kukneme nejake obchody este nic nemame 😀 😀 😀

pipka
5. apr 2008

ajojteee,
no vidim ze lumah nevydrzala na moje spravy z nemocnice... 😅
tak dracik vas vsetky pozdravuje, ma sa uz lepsie, pokecali sme zo dve hodky 😀 ak vsetko dobre pojde, tak v utorok ju pustia...ona sa mi ozve, tak dam vediet 😵 alebo napise rovno sama 😉

kada
5. apr 2008

ahojte tehule tak som rada ze dracik je ok 🙂
lumi neviem ci ti budu stacit tie plienky lebo ty budes mat dve ale asi ano budes prat o dusu
lebo aj v postielke musia byt plienky alebo nie
vcera som bola na kontrole maly je ok a vsetko olkolo je v poriadku valibuk moj maly uz sa nan moc tesime uz mam vsetko kupene uz nic nepotrebujem veci mam tolko ze neviem co mu budem oblikat 😀
este kupit neake prkotinky a som hotova 😀

vo stvrtok idem na prietoky dufam ze to bude vsetko ok

pipka
5. apr 2008

juuuj kada ako ti je super, o chvilku budes mat maleho valibuka doma 😵 😵 😵
drzim palce na stvrtok.

lumah, ja som dostala 30 obyc plienok a 5 tych velkych, hrubych, tak snad to bude stacit 😉