Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
5. dec 2007

ringyo ty uz mas mimi a co sa stalo nedari sa

ringyo
5. dec 2007

😉 Kada Díky aj tebe si fajn,že si odpísala.cauko!

pecka
5. dec 2007

ringyo a ako dlho beries ten clostyl? Ako dlho sa snazite?

kada
5. dec 2007

pecula hej mylit sa je ludske 😀 😀 😀

co ja viem ja som ich mala 6 alebo 8 bunkove ked mi ich v kladali a mrazikovia su jedno bunkace.dala si si to robit tu kontrolu oplodnenych vajok

ringyo
5. dec 2007

kada,neviem,nechodila mi pravidelne mens.,Potom,zase ja som k dokimu chodila,ako sa mi chcelo,a možno to bola chyba,že som to zanedbávala.Teraz mi nasadil duphaston ,má mi prísť mens.,a potom sa mám ja ozvať dokimu,neviem,čo chce,ked vtedy ma nemôže vyšetriť.Vies mi neako poradiť?Prosím ta!Cauko!

ringyo
5. dec 2007

Pecula,clostyl.som začala brať v novembri teraz.Potom mi po nich nasadil duphaston a čo bude dalej to neviem .Inak mi hovorí doki,že folikuli sú tam malé,len jedna sa zvätšila a to nestačí na oplodnenie,tak vôbec neviem !PA-PA

pecka
5. dec 2007

Kada, my sme tu viedli dost dlhe debaty o PIGD pre a proti...., ale ja som bola jasne proti, takze nemame.

pecka
5. dec 2007

ringyo, myslim, ze ostanes na clostyle aspon 3 mesiace, aby doky vedela usudit, ako ti ten dominantny folikul rastie, a duphaston mas na upravu cyklu. Niektore baby s touto kombinaciou liekov otehotneli v pohode, ak nemali nejake ine problemy.

kada
5. dec 2007

jej tak to ti neporadim ale myslim ze ked dostanes mrchu tak potom ti moze asi nasadit liecbu ale neodkladaj to aby si uz mala to mimi skus sa este niekde informovat pozri inu temu chod k snazilkam tam ti viac poradia

ringyo
5. dec 2007

😎 díky moc !PA-PA !dobrú nocku niekedy sa vam ozvem,ešte raz díky moc !!!!!!!!!

kada
5. dec 2007

peculka preco si to myslis len tak v skratke ze to je zle kamoska si to dala a podarilo sa na prvu supu.mala len jedno vajko a to sa na koniec rozdelilo 😵

pecka
5. dec 2007

kada, ake sme mi duo poradkyne 😉

Ja som nepovedala, ze je to zle, to nie. Ale z dvoch dovodov by som to nechcela. Prvy je ten, ze ja mam tazke PCO vajecniky a vystimulovat z nich nejake normalne foliky bola fuska nad fusky, ked sa dalo malo stimulantov, tak foliky vyprodukovali nezrele vajka, a ked sa zase so stimulantami pridalo, potom som mala hyperstimulak, no a z tej urody, co som nakoniec vyprodukovala, este keby sa embrya mali narusit odobratim bunky na PIGD a vdaka tomu neprezit. A druha vec je, ze pigd sa robi hlavne preto, ak su v rodine nejake geneticke vady, tak aby sa im takto predislo. Ale aj tak si robis prenatalne geneticke vysetrenia, takze myslim si ze je to zbytocne vyhodenych 36 tisic. Je to priserne drahe! To je moj nazor.

adrina
5. dec 2007

ježiš mária..sex je zakázaný a ja som sexíkovala..začínam mať výčitky 😵 😵 😵

adrina
5. dec 2007

asi už spinkáte..a mne sa nejako nedá.. 😉 😉 😉

kada
5. dec 2007

aha pecka aspon viem nieco nove dakujem mozeme si zalozit poradnu 😀

adrina ty si aka svinucha ty si sexovala mala sisi dat aj za mna

adrina
5. dec 2007

noo..ale až na 14deň od ET..a to som týždeň pred tým pôstila...juj..teraz neviem..môžeme, nemôžeme??? 😝 😝

pecka
5. dec 2007

adrina, no vidis, ale myslim, ze ak sa citis v poho, tak to nevadi.

Kada - zeby dalsia tema "kada a pecka radia" 😀

pecka
5. dec 2007

adrina radsej sa opytaj 😉

adrina
5. dec 2007

noo..ja neviem,asi sa cítim v pohode..keď som sa už po mužovi vešala 😀 😀 😀 ..klasické tehu príznaky..ale dnes si nevrznem.. 😉 😉 😉

adrina
5. dec 2007

zajtra idem na UZV..tak sa radšej opýtam 😉 😉 😉

pecka
5. dec 2007

idem spat, uz nemozem udrzat oci. Adri zajtra machulky!!!!!!!

Ahojte kocky! 🙂

kada
5. dec 2007

no pecka to bude sranda

jejjejejej uz sa tesim na zajtr ADRI hned pis

adrina
5. dec 2007

papa..pecka...ja tiež pomaly pojdem..papa...kada 😵

kada
5. dec 2007

papapapa

lumah
6. dec 2007

dobré ránko! adrinka ja som tiež sexikovala a skončilo to nijako, lebo mi to pri tom utrogestane ani nejak nechutilo. Som z neho bez chuti-ja ho zapíjam, zvykla som si ked som mala zapáleny močák.

lauritka
6. dec 2007

ahojte mamicky..pecka krasna fotecka 😎 adri tesim sa na tvoju 😉 dufam, ze si nasla ten fotak 😀

adrina
6. dec 2007

bré ránko...som po UZV..našli sme jednu machuľku..na ďalší UZV idem o 2týždne..

lauritka
6. dec 2007

🙂 adri vitaj aj tu :D nejak to tu zanedbavame 🙄

adrina
6. dec 2007

však áno..zanedbávame..xixi 😀

kada
6. dec 2007

dobre ranko tak gratulujem adri ze je tam aspon jedna
dobre rano lauritka