Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mirica
11. dec 2007

podľa mňa len zatiaľ ti nechcel dávať nádejna dvojičky- ale na druhú stranu , ťa chcel potešiť - a tak ti ukázal 1 machuľku - 😀 uvidíš , keď narastú- už ich nebude môcť schovať 😀

adrina
11. dec 2007

noo..však áno...ešte týždeň si počkám...na tie moje machuľky

mirica
11. dec 2007

zoberme to cez matiku HCG sa každé dva dni zdvojnásobí - ak máš na 14 deň 1370 tak na 15 je to 2055 a 16 deň 2740--- no a dráčik mal 15 deň 1420 a má dve ......tak že... 😀

mirica
11. dec 2007

už som ťa presvedčila? 😕 😕 😀

adrina
11. dec 2007

mirica..matematicky to sedí..nech mi to ukážu na UZV..a uverím...už na týžden v stredu mi vypíšu aj knižku..budem oficiálna tehotka 😉

mirica
11. dec 2007

adrina- nevieš kedy sa dáva knižka? keď je vidno srdiečko ?

adrina
11. dec 2007

asi áno..tak nejako, lebo aj gyndoš povedal,že mám dojsť o 2týždne...skontroluje UZV a dá mi knižku 😉 😉 😉

mirica
11. dec 2007

aj jaaaaaaa sceeeeeemmmm ☹ ☹ ☹

adrina
11. dec 2007

ved ty ideš teraz v piatok na UZV, tak čo bojíš..dajú aj tebe...

mirica
11. dec 2007

Adri- ale mne ešte asi nebude vidno srdiečko... 😢 no a potom budem mať prísť určite až v januári 😠 😠

mirica
11. dec 2007

no čo už - aspoň si pozriem , či sa machuľka zväčšila 😖

drak6
11. dec 2007

baby, ja som volala mojej gyndoske, objednala ma na zajtra, boze po takom dlhom cakani na UTZ mam naraz vsetko...zajtra podam referenciu

kada
11. dec 2007

ahojky je tu niekto lebo ja som tu,,,... 😎

lumah
11. dec 2007

aj ja xcem knižkuuuuuuuuuu! 😀

adrolka
11. dec 2007

Zdravíčko, tehulky. Adrina ty si sa u nás na "čakáme dvojičky" pýtala na to tvoje hcg a či dvojky, že? 😉 Ty vieš, že mne môj gyndoš vedel povedať že sú tam dve až ked som uňho bola na 12tt utz!!! aj to som mu musela ja naznačiť, či tam náhodou predsa nie je ešte jedno. Totiž, prvýx cca 5-6tt utz nevidel iba jedno. Vylúčil mimomaternicové a povedal, že syndróm miznúceho dvojčaťa. No ale mne nedalo, mám známeho gynekológa a poprosila som ho aby ma pozrel. Okamžite videl obidve!!!!xixi!!!! ja som mala na 13 deň od ET 364hcg!!! potom mi robili ešte kontrolné odbery 3x!!!! či to stúpa a ako!!! a to veru krásne stúpalo hore, túším sa to triplovalo. To je ináč veeelice dôležité, aby vám robili aj kontrolné odbery na to hcg, lebo to musí stúpať a nie je jedno ako!!!
Ináč som spriaznená duša s vami, tiež po ivf, na 1x vo Ferticentre!! 😀
Prajem krásne, pohodové tehulkovstvo

kada
11. dec 2007

adrolka kde si bola tak dlho dialo sa nieco ako sa mas

adrina
11. dec 2007

ahoj androlka..díky za vyčerpavajúcu odpoveď...no tak to si dám ešte skontrolovať HCG..a na budúcu stredu UZV..som zvedavá,čo sa dozviem

lumah
12. dec 2007

dobré ránko tehulky! 😀

lumah
12. dec 2007

booožemko, tkto ráno tu nikto nie je ešte. 😒

lauritka
12. dec 2007

dobre ranko, ja som tu...dnes rano mam tkae mrchovske tlaky ale len jemne v brusku, dufam, ze to neznamena ze mrch dorazi 😅

lumah
12. dec 2007

lauritka určite nie, ono sa to strieda-chvilu necitime nič a chvilu ako keby na mrchu to išlo-to je tým rastom🙂

lauritka
12. dec 2007

dobre lumi uz som kludnejsia ;)

adrina
12. dec 2007

brééé ránko....ja po včerajšom presvedčaní,že mám v bruška 2babatka, som ráno skošila k mojmu gyndošovi na UZV a oznamujem Vám,že mám jednu krásnu fazuľku,za týždeň krásne narástla,srdiečko ešte nebolo....a videli sme ju už asj UZV cez bruško...minulý týždeň sme ledva videli bodku cez vaginalny UZV...doki potvril 6-7tt...a na ďalší UZV mám príst hneď v Novom roku... 😵 😵 😵 😵 😵

mirica
12. dec 2007

adrina- no spolahni sa na HCG 😠 😠 😠 ale blahoželám ku rastúcej fazuľke 😀 😀 😀

adrina
12. dec 2007

mirica...a dala som si vziať aj krv...o 14-tej mi povedia,ako narástlo HCG..porovnám s tabuľkami a potom môžem zasa stresovať...xixi 😉

adrina
12. dec 2007

a bavila som sa so sestričkou...a povedala,že podľa HCG si nemysli,žeby mali byť 2..no nechám sa prekvapiť
😉 😉 😉

adrina
12. dec 2007

halloooooooooo babenky,kde ste všetky??? ☹ ☹ ☹

mirica
12. dec 2007

adrina- ja som z toho tera jeleň . teraz tu písala adrolka , že mala 13 deň HCG len 364 a má dvojičky ....a mne sestrička povedala... nop to čo som písalla predtým ....tak sa z toho vysomár 😠 😠

mirica
12. dec 2007

adri- ale stesuješ rovnako ako ja 😀 naši doki budú mať ešte 8 mesiacov čo robiť s takými pacientkami ako sme my dve 😀

adrina
12. dec 2007

však áno..už ani na HCG sa nedá spoľahnúť..ja už som si povedala,že mám 1princeznú..xixi..a k dokimu idem až nejakého 2.1. a dovtedy si to budem vychutnávať... 🙂 🙂