Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
18. jan 2008

cafte babule tehule lumi nie ja nefajcim fajcila som pred tym nez som otehotnela
teraz mi to vadi ten smrad z cigariet
no som zvedava baby co budete met aj ja sa moc tesim na mojho anielika
uz nech ho mam pri sebe to bude take rozmaznane decko

adrina
18. jan 2008

ahoj kada..ja už tiež vytešujem..akurát robím prieskum porodníc po okolí..ja viem,že mám ešte kopec času,ale chcem byť pripravená

kada
18. jan 2008

adri ty to beres vsetko hopom ja budem rodit na kramaroch mam tam znameho
uz minule som sa ho pytala ci by ma odrodil a povedal ze jasne

lumah
18. jan 2008

kada, adrinka by už najradšej išla rodiť! 😀 😝

dracik1
18. jan 2008

caute baby, neverite, ale aj ja by som isla najradsej uz rodit... 😀 , uz by som tych bambulakov mala najradsej pri sebe 🙂 a rozmaznavat ich veru nebudem, ja som prisna, moja svokra je prisna, tak mi to snad moji rodicia nepokazia...... 😀

daiquiri, je to mozne, ze sa potis, ved ti v tele nastavaju hormonalne zmeny...ja mam teraz uplny opak, predtym som sa strasne potievala, teraz ani kvapka 🙂 a ze by ti nastavali malicke tehu nevolnosti??? 😉

daiquiri
18. jan 2008

dracik1: děkuju za odpověď, je to děs, každý den si musím brát čistý pyžamo 😀
Nevím, já mám pořád tak nějak žaludek na vodě, ale dneska mi ta cesta neudělala dobře 😖

adrina
18. jan 2008

lumi...tu v PP je hrozná nemocnica, nepáči sa mi..ani preferencie na pôrodnicu nie sú najlepšie..a moj známy robí v pôrodnica, moc ďaleko pre mňa...ale som si našla,že v Spišskej,čo mám len kúsok, je pekná zrekonštruovaná nemocka, však pozriete
http://www.zzz.sk/?content=porodnica_spisska_no...
a máš pravdu,najradšej by som bola porodená... 😀 😀 😀

dracik1
18. jan 2008

daiquiri, no, nechcem ta strasit, ale mne zacalo byt blbo cca v 6tt a je mi dodnes 😀 a zacalo to zaludkom na vode....to cestovanie ma vzdy ztak rozhadzalo, ze som po vystupeni z busu najradsej vsetko ovracala 😀
najlepsie je furt nieco chrumat, ja si kupujem take celozrnne pohankove tycinky......aspon mam vlakninu

adri, ja chcem rodit v ruzinove, najradsej by som sla na antolsku, ale ruzinom mam 15 min peso....ked tam budem chodit do poradne, tak sa aj prejdem, inak by som asi skysla.....a lekara mam uz vybrateho, ja mam strach z porodu, este aj dvojciatka a k tomu je strasny baby boom a nemocky budu totalne preplnene 😲

adrina
18. jan 2008

dracik...ja som oboch chalanov rodila v porodnici v mojom rodnom mestečku,ale tam ti nejako zaspali dobu...hrúza..a teraz nejako mám potrebu odrodiť to,čo najbližšie k domu...a do sSpišsej to mám 20min.autom...pohoda..lekára nemám vybratého..ešte pozisťujem o dmužovej sesterky, ona je sestrička v Spišskej...ale aj tak ma čaká sekcia, ale chcem spinálku, nie celkovú narkózu..ježiši,uešte len končim prvý trimester a už si vyberám pôrodnicu 😀 😝

daiquiri
18. jan 2008

Ach jo, to jsem teprve ve 4tt, to si ještě užiju 😢
Kamarádka mi taky říkala, že s sebou vždycky něco nosila, třeba müssli tyčinky nebo aspoň jablko.

adrina
18. jan 2008

ja už konečne nemám taký plávajúci žalúdok...ale i tak veľa vecí nemusím...xixi...zajtra ideme plávať, tak dúfam,že nechytím žiadnu pliagu 😝 😝

kada
18. jan 2008

adri tak si daj pozor aby si fakt nic nechytila ja by som to nerizkovala ale isla by som aj ja
no ja by som sa s nim uz tak mojkala a chodila po vonku
dracik aj ja som prisna no ale neviem ci mi to ostane ked ho uvidim budem mudavat dvojnasobnu lasku
ked som tomu prvemu nemohla dat tak dam ju nemu 😉
inac sa strasne nudim

dracik1
18. jan 2008

adrina, vyzera to v tej nemocke fakt dobre...a ta cena za vybratie lekara 3000 sk je super, v Ba sa za vybratie lekara plati 7000 sk, spinalka, dalsich 2500 sk, 500 sk za nadstandart - ale ten nemusim

kadusa a co to cvicenie? sup sup sa prihlas na nejake, 🙂

kada
18. jan 2008

juj dracik hned by som isla ale kazdy chodi do prace ja musim chodit s nieky aby ma tam dokopal 😀
mozes chodit so mnou ked chces a musim sa spytat doki ci mozem chodit
v pondelok idem do poradne tak sa jej opytam

prcekpet
18. jan 2008

ahoj tehulky, dneska jsem byla poprve v poradne a dostala spoustu papiru kam mam jit na vysetreni, jsem na zacatku 11tt a mezi 12 a 13tt se chodi na nejaky screening. Tak jsem se tam dneska objednavala a ta sestricka rikala a jmenovala nejaky test za 1450,- Kc, je to nejaky test na Downuv syndrom, ale to je prece soucasti tripple testu a ten hradi poj.? Poradite co je to zac? diky. P. 🙂
kada - taky nepracuji a sem tam se taky nudim, ale ted mi hodne spadl krevni tlak, tak jsem rada, ze funguji. Mam 95/55. 😒

adrina
18. jan 2008

dracik..písala mi jedna baba, čo tam teraz porodila..že je to tam super, aja výborna starostlivosť...ja sa tam pojdem niekedy v apríli-máji pozrieť

kada
18. jan 2008

prcek tie testy su take ze odmeraju siju a potom ti zoberu krv a v 16ttti urobia afp testy to sa potom
spocita a povedie ti vysledok je to na to aby nemuseli robit amnio centezu

romaana
18. jan 2008

Dracik, byvas v Ruzivve? Ja ano, Ostredky. Tiez by som chcela rodit v Ruzinovskej nemocnici, mam to tiez blizko. Bola si sa tam uz pozriet? Mas aj lekara vybrateho?
Kada, ja som tiez abstinujuca fajciarka, prestala som mesiac pred IVF, manzel este v auguste. Teraz si na cigaretu nastastie ani nespomeniem, tiez som doma ako aj ty. Rada by som uz ostala bez tych hnusnych cigariet navzdy! Len ci to pojde???
Minule tu bola kamoska, prave pred domom dofajcila, ked ku nam prisla. Strasne mi smrdel ten dym, hnes som jej dala zuvacku a bundu na balkon 🙂

dracik1
19. jan 2008

caute baby, prcek, tie testy su na slovenku zadara, ale lekari ich moc nerobia....zalezi od lekara a skor iba vo velkym mestach, je to novinka a citala som, ze su velmi spolahlive....az na 80% a lepsie ako testy afp testy...tak drzim palce...mne ich robili, nam namerali siju 2 a 2,5 / to nie som moc nadsena, lebo to je vrchna hranica/ a krv si mam zavolat...tak som zvedava....stale rozmyslal o tej amniocenteze...ale isla by som na nu iba keby sme mali katastrofalne vyseldky......a co ked iba jedno babo bude postihnute? ja by som si ho asi nechala, bolo by to tazke, ale .....no este nebudem spekulovat.....verim , ze vsetko bude na 100% ok
prcet, aj ked to stoji 1400 cz, urcite na tie testy chod

romanka, ahoj , este je skoro na obzeranie nemocky...ale lekara mam uz vybrateho, dr. Krizko ml. a citala som na neho same chvaly, ja si radsej zaplatim lekara, lebo predsa len mam 35 r a cakame dvojicky

baby, okolo mna minule isiel na ulici ujo, fajcil a mna 3 x paradne naplo.......je to take smiesne, lebo ludia co ma vidia, ako ma napina, neviem, co si o mne mzu mysliet 😀 , romanka a ako sa inak mavate? ja byvam v Prievoze 😀

romaana
19. jan 2008

Dracik, tak to fakt nie si daleko 🙂 Na jar, ked uz bude pekne a svietit trosku slniecko, mozme sa spolu niekde stretnut a dat spolocnu prechadzku. Co ty na to?
Ja uz lepsie, tehotenska nadcha dufam na ustupe, teplotu sice poobede mam, aj v noci plny nos, ale citim sa podstatne lepsie, nejak mam viac energie a posledne 4 noci som normalne spala, comu sa velmi tesim 😉
S lekarom to budeme aj my urcite riesit tak ako aj ty, dopredu si vaberieme a zaplatime. Mozno mi aj posunies svojho 🙂. Nevies, ci Harbulak z GF este rodi? Ja mam jeho ako svojho lekara. Ma uz odrodene roky, ale asi teraz sa venuje len neplodnosti.

kada
20. jan 2008

ahojte babule tak ja budem rodit na kramaroch mam tam svojho lekara

dracik tak mi sme sa museli uz niekedy asi aj stretnut ja tiez byvam v prievoze 😀
boze aka je ta bratislava mala ked budes chciet mozeme dat prechadzku po prievoze 😀
dnes som mala strasnu noc havkaci ma stale budili asi nieco pozrali lebo mali sracku fuj
v noci som tu behala o sto dvesto

denka28
20. jan 2008

dracik, krizko je vynikajuci mne robil prefukovanie vajcovodov, bol najsamlepsi fakt, nedala som mu ani korunu, ale tak sa o mna staral... super vyber

kada
20. jan 2008

ahoj denka ajty tam budes rodit v ruzinove ?

kada
20. jan 2008

baby a vy te vydeli mojho chrustika kuk do albumu rychlo

dracik1
20. jan 2008

kada, jasne, ze sme videli, je krasnunky, my ideme vo stvrtok na maly , prvy 3D aj s drahym, tak som zvedava 🙂
kada v prievoze, napisem to do Ip
inak k tomu cviceniu, ked mi uz nebude zle a budem sa citit aj vecer ako clovek, mozeme si ist zacvicit...
denka, mna na laparke operoval Drabek a tiez som mu nedala ani korunu.....ale porod dvojiciek, moj vek 35r a ten strasny baby boom, ja mam skratka strach aby ma nerodil nejaky pako z ruzinova, lebo tych je tam dost.......

kada, z tych psov si nic nerob, ja uz tiez nespim druhu noc, nejak sa neviem uvolnit.....

baby, jasne s kociarkikami alebo na predlzenej materskej urobime stretko...ja planujem ist na matersku koncom aprila, cca v polovici maja, lekarka mi vravela, ze s dvojkami sa chodi 6-7 mesiac....uvidim ako sa budem citit....

denka28
20. jan 2008

kada neviem kde budem rodit. v piatok som sa vratila z nemocnice a pustali ma s tym, ze kto vie co bude, krcok nie je 100% ny zasit ma nemozu lebo tam mam myom, takze radsej ten porod neriesim, lebo mi je z neho na grc.

denka28
20. jan 2008

dracik ja ta chapem, ja lenze doky bol strasne super aj bez peniazkov, tj je super, lebo to sa nestava casto, ked ja dostanem sancu planovane rodit aj ja si zaplatim, neboj 😉

dracik1
20. jan 2008

denka, ty si bola v nemocke? to je inak bohovske poveda zene v 25tt , ze bohvie co bude 😠 , jaja nechcem ist do nemocky bez vybrateho lekara a to prave pre toto, co ti povedali......verim, ze ak sa o mna bude starat len jeden lekar, tak budem hlavcne psychicky v pohode...a nie keby sa mali u mna vystriedat mraky lekarov a kazdy navrhovat nieco ine....zblaznila by som sa a to uz teraz 🙄

denka, davaj si na seba pozor, ziadna namaha, ale ved ti to vies 🙂 , drzim strasne palce, aby to dopadlo OK

kada
20. jan 2008

denka moc si otvorena kamoska bola tiez otvorena od 5 mesiaca tiez ju nemohli sit a este tomu mala
kontrakcie tak brala megnezium a dva tyzdne v klude lezala a vydrzala to az do 38tt mozno by to
vydrzala aj dlchsie ale doktor jej povedal ze uz nemusi cakat tak jej urobil cisarsky a ma krasne dve babule
tak sa nicoho neboj drzim ti palceky neboj 😵

kada
20. jan 2008

dracik poslala som ti IP dufam ze si to dostala
lebo akurat sa mi vypol pocitac 😉