Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mirica
20. mar 2008

aj ja som čítala , a čakám kedy tento "úžasný nápad " preberie aj naša vláda 🙄

hanbiť by sa mali - z naších daní dostávajú 100.000,- platy - tak oni si môžu dovoliť zaplatiť UO 😠 , aj z nich vyliečia narkomanov a alkoholikov ........ och taký jed do mňa vošiel .......najlepšie je , že to podávajú tak , ako by sme to mali všetko zadarmo - však aj ten preplatený sa dopláca -a nie málo 😠

Som zvedavá, či si taký Dočolomanský zaplatí teraz liečbu rakoviny - keďže ho prichytili ako si veselo fajčí 😠

pipka
21. mar 2008

babulky, ooo ako vam zavidim, ze uz s prerabkami pomaly koncite.... 😅

nastastie si ani ja nebudem musiet lamat hlavu, co so stavebnym odpadom. mame firmu, co mi zabezpeci vsetko, dokonca sa potrebujem zbavit starej manzelskej postele, tak este aj to mi ponukli, ze zlikviduju.
o peniazoch nechcem pocut, to necham na draheho, sak mame stavebne, a este nejakych sto tisic nasetrenych, tak snad sa zmestime... 😅 😎

a co sa toho preplacania UO tyka, tak to je ozaj vrchol, snad len potom by od toho upustili, keby sa to bytostne tykalo niekoho z nich 😠 a oni su taki drzgrosi, ze aj ked maju stotisicove platy, chceli by usetrit co najviac...svine! 😠 🙄

loss
21. mar 2008

pipi ahoj ako sa mate,kolko si uz pribrala?male uz kopka?

lumah
21. mar 2008

dracik, adri, kada - čakáme chlapcov. 😀

kada
21. mar 2008

ahojky tehuleno tak ja sa vobec nepripajam ja nic neprerabam 😀
juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj LUMAH gratulujem tak babule prihlaste sakto vsetko caka
chlapcov ja ano 😀

loss a ty si kolko pribrala ja uz som velka ako dom pozerala som si fotky kde som bola
este stihlunka

pipka
21. mar 2008

lumah gratulujem k chlapcekom, dcerka sa potesi 😉 😉

lossik ajooj, no celkovo mam zatial +4kg, ale este to pojde hore, lebo len teraz mi zacina chutit 😀 😀
male kopka, najma vecer pri telke, asi bude po maminke televizny pavucik 😀

kada ty zacnes prerabat az po porode 😀

pipka
22. mar 2008

Krasne ranko a este krajsie sviatky vam vsetkym zelam, s vodou ani s vodkou to neprehanajte, radsej dajte po vajci 😀 😀 😀

mirica
22. mar 2008

ahojte babule -hi ja mám silný pocit , že aj ja budem mať dvoch chlapčekov 😀

pridala som konečne foto bruška- teda skôr brušiska 😅 - no som sotva v polovičke - asi budem potrebovať za chvíľku vozík, na ktorom si ho budem tlačiť 😀

lumah
23. mar 2008

pipka dcera sa moc nepotešila, chcela jednu babu, ale teraz už sa teší.
mirica idem okuknuť tvoje brušisko. 😀

lumah
23. mar 2008

tak ja mám určite väčšie. Ale pekné bruško máš. 😀

kada
23. mar 2008

mirica tomu hovoris ze fazulky to su uz pekne deturence tak ja mamvecsie brucho ja strasne priberam
uz neviem co mam robit to ide same hore 😝
nevadi vsak nech je BONKO zdravucky.
lumi uz mas vybrate mena ? 🙂
dam nove foto tak potom kuknite tak sestra mi hovori ze som venusa som taky maly tlstoprt 😀 😀 😀

mirica
23. mar 2008

kada, lumah- ja som si povedala , že je jedno ako obrovská budem,len keď budú detičky zdravučké 😵

ale už som si kúpila topánky čo sa len nazúvajú 😀

pipka- moje vystrájajú tiež až vtedy keď si lahnem k telke - kým behám tak sú spokojné 😀

babuľky práve som si uvedomila, že som od zajtra v druhej polovičke tehu 😀 😵

kada
24. mar 2008

mirica super ja sa budem tesit ked ja budem aspon 31tt 😀
tak merala som si brucho mam krasnych 104cm pane boze 🙂

dracik1
24. mar 2008

lumi, teda, to je dobre...ten Harbulak s Drabekom robia len samych chlapcov 😀 a mas vybrate pekne mena...dufam, ze je vsetko OK

adrina
25. mar 2008

bréé ránko tehulky.... 😀 😀 😀
pracovný tt začal opäť....ja iž od polsiedmej zarezávam.... 😝 😝
zajtra idem o 15:30 na 4D, tak dúfam že tajomstvo našej fazuľky bude odhalené...a bude to babenka, aby som potvrdila že výnimka potvrdzuje pravidlo..nakoľko tu vštky umelinky čakáte chalanov... 😀 😀 😀 😀

dracik1
25. mar 2008

ahojte tehulky...adri, ja uz tiez zarezavam v dobrej nalade 😀 .....ale sa sa uz normalne tesim , ze budem od maja doma...nevedela som si to sice predstavit, ze co budem roboit, ci sa neunudim....ale fakt sa tesim, hehe

pipka
25. mar 2008

dobre ranko...
tak co, vysibane? 😀 Ja som dostala iba tak jemne, zato roznymi sibackovymi smradlavkami-vonavkami som pachla... 😅 😀 😀

pipka
25. mar 2008

tak som zvedava, ked sa rozrodime, aky bude konecny pomer chalani : baby 😀 😀 😀
...myslim, ze je jasne, kto zatial vedie...

dracik1
25. mar 2008

pipi, ty si uz 19tt 🙂 , krasa....baby, ale nam tie tt ubiehaju , co?
ja nenavidim sibacku a moja rodina to vie 😀 , tak sa ani nepokusaju radsej o nic aby som nebola nastvana....ja zasadne travim sibacku na lyzovacke......

mirica
25. mar 2008

ahojky- to ja sa teším , že som už v robote - celé sviatky sme upratovali a triedili 🙄 - už mám toho dosť - hurá robota 😀

mirica
25. mar 2008

pipka- ja tiež nenávidím šibačku - a voňavky už vôbec nie kvôli migréne - tak som sa tento rok vyhovorila 😅 a všetci mi ohladom na môj stav dali pokoj 😀 😀

pipka
25. mar 2008

dracik, vdy o 5tt za tebou 😀 😀 😀 stupa mi to rovnako ako tebe a kazdej inej 😀
inak ja sibacku tiez nemusim, ale ked mam okolo seba tolko deti...no neurob im radost 😀 a zase tradicie niekto musi udrzovat, tak sa vzdy obetujem, jedina v rodine 😅 😀

pipka
25. mar 2008

mirica, no taky smrad, co na mna vcera nastriekal brat, to si este necuchala...ten by ta zabil 🙄 😀 😀 😀
normalne som musela dat prat vsetko, co som mala oblecene, a to som mala vsetko ciste 😅

adrina
25. mar 2008

mňa manžel včera trošinka teplou vodou osprchoval, ale na dvakrýt..že raz mňa a druhý krát mnašu bambulku 😵 😵 😵
a čo sa týka tých vraj voňaviek,čo nás nimi oblievajú..tak to je des...

pipka
25. mar 2008

adri....buduci rok nas to asi neminie... 😀 😅 😀 a toboz ak budeme mat nahodou baby 😅 😀

ceeruti
25. mar 2008

Ahojky holky 😀 Tak koukam,že pomalu všichni budete mit chlapecky 😀 Gratuluji a pro nas jen dobře,alespon budou ty nase holky mit z čeho vybírat 😀
U nas vse v pohode,ve 31+0 tt mela mala už 2048g,takže to bude pekny cvalda 😎

kada
25. mar 2008

ahojte babule tak som tu mame dnes pocasie hrozne je to ako v aprili 😀
ceruti tak to bude ale cvalik som zvedava kolko bude mat tenmoj dala som nove foto
tak sa potom kuknite len som to nevedela otocit 😀

pipka
25. mar 2008

kada kraasne brusko 😉
inak fotku otocis tak, ze kliknes na tie sipky nad fotkou, ked sa dostanes do svojho albumu...bud doprava, alebo dolava 😉 😉

pipka
25. mar 2008

inak aj ja som pridala nove foto bruska 😵

mirica
25. mar 2008

pipka- peknučké bruško 🙂 - zobrala som lupu a našla ho 😀