Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
3. jún 2008

miri dakujem 😉

pipka
3. jún 2008

aj ty by si si mala dat nejake nove fotky do albumu 😉 nech vidime drobcekov ako rastu... 🙂

pipka
3. jún 2008

lumah, kraasne perinky 😉 aj ja uz mam nachystane, jedna je dokonca po mne 😀

dicinka1
3. jún 2008

lenka dakujem..aspon niekto mi odpovedal..chcela som radu od tehuliek...ale vidim,ze je to zbytocne..ked ja tu pisem jak blba a nikto mi nenapise ani pismeno...tak mi to pripada akoze ----my sme tehulky,tak sereme na snezilky....co oni maju s nami...

lumah
3. jún 2008

pipi má krásnu tváričku Hanka-bude z nej kočka 🙂
Ja som dala do albumu zavinovačky-letné.

mirica
3. jún 2008

dicinka - ono je dosť ťažké odpovedať ti na niektoré otázky - na to aký je rozdiel medzi dlhým a krátkym protokolom ti už odpovedali .....no ale napr ja som tehu po 1IVF , ale ja som mala soft a stimulovala som merionalom - tak ti proste neviem povedať či by som si vybrala gonal alebo puregon ...skôr by sme ti vedeli odpovedať na to ako sa pichajú injekcie , aké sme mali pocity, prípadne či aj nás pichalo vo vaječníkoch pri stimulke a podobne ......

mirica
3. jún 2008

pipi- ja fotky zo sono nemám ☹ žiadne mi nedali ..... môžem len pofotiť ich domček ( moje maxibruško 😀 )
a potom keď zložíme postieľky a doperieme vecičky tak pofotím aj tie

dicinka1
3. jún 2008

mirica..ja som uz raz bola na umelom...stimulovala som fostimonom a mala som 4 jajka..chcela by som vediet cii niekto stimuloval s gonalom,alebo puregonom a porovnat to..ktory je lepsi..alebo napr..prvy krat si napr,stmulovala fostimonom a potom gonalom....po druhy krat..tak po ktorom lieku si lepsie reagovala?

mirica
3. jún 2008

dicinka - ja ti rozumiem , a viem čo by si rada vedela , ale ak sa dobre pamätám , tak nám sa podarilo skoro všetkým prvé IVF a ET , okrem pipi - tá bola tehu po 1IVF a KET - čiže máloktorá z nás čo máme viac tt ti bude vedieť odpovedať 😔 lenka ti dobre napísala , v snažilkách sú témy IVF- nádej pre pokročilé snažilky a potom IVF ra-KET-ky.......tam sú babuľky , ktoré majú za sebou toho viac ( aj my sme tam zbierali rady a rozumy) ja ti za seba môžem povedať len to , že som mala clostilbegyt pri IUI - ten mi robil cystu ....no a potom som mala merional - s tým som mala 6 vajok 😅, ET bol úspešný, tak že k ďalšiemu stimulantu som sa už nedostala 😅

pipka
3. jún 2008

miri, sak pofot aspon ich domcek...nech porovnam 😉

dicinka, mirica ma pravdu, co ti budeme pisat, ked s tym skusenosti nemame, mame si vymyslat? Kazda z nas stimulovala len jednym druhom liekov, tak ako to mame vediet porovnat?A okrem toho kazda z nas reaguje inak na ten isty liek, tak darmo ti ja napisem, ze som reagovala super na gonal, ked ty nanho mozes reagovat uplne inak... Skor sa skus obratit v temach ako IVF a s tym suvisiace temy, tam su baby, co presli niekolkymi IVFkami a maju viac skusenosti...vela stastia 😉

bobess
3. jún 2008

ahojte
prepáčte že sa sem mixujem ... mám jednu otázočku ... sú po laparke nejaké štichy? predpokladám že ste ju aboslovali ... vďaka za odpoveď a majte sa

lumah
3. jún 2008

moj domček sa už ani do fotáku nezmestí. 😝

mirica
3. jún 2008

lumi - môj asi tiež už nie ☹ - asi budem musieť urobiť 2 foto a zlepiť dokopy 😀

bobess- ja som laparku nemala , tak ti nepomôžem 😅

pipka
3. jún 2008

bobess, ja som mala po laparke tri dierky, jednu v pupku, jednu na lavej strane podbruska a jednu tesne nad chlpkami a v kazdej 2 stichy, takze dokopy 6, ale po tyzdni boli vonku a dnes uz po dierkach ani pamiatky 😉
inak je tu aj tema o laparke, skus kuk tam 😉

pipka
3. jún 2008

miri, ja mam teraz taky domcek ako ty si mala v 20tt 😅 tak este sa na fotku zmesti, len nemam fotak, kym sme v prerabacom stadiu, tak musite vydrzat 😵 😀

gabika24
3. jún 2008

bobess minimálne - tak jeden, dva štichy.
dicinka - ja som stimulovala merionalom a menopurom - teda v Heliose.
prvé IVF som absolvovala v bratislave - to som mala 20 vajok a oplodnilo sa 16 (vyšiel nám 3.ket - posledný pokus - už sme nemali viac mrazáčikov, et sa nekonal kvôli OHSS). v heliose som pri 2.ivf mala len 1 vajko, aj sa oplodnilo, ale neudržalo. no a pri 3. ivf som mala 9 vajok, ale 4 boli prázdne, 1 zdegenerované, dve dvojkovej kvality a dve jednotkovej. no a oplodnili sa dve a z tých máme teraz v brušku dva malé zázraky.
vieš, pri každej stimulácii môžeš zareagovať ináč - teda ja som takým prípadom. a je asi jedno aké lieky, dôležitejšia je asi veľkosť dávky... ale naozaj neviem. každopádne ti prajem, aby ti toto ivf vyšlo...
ináč, nemyslím si, že tehuľky kašlú na snažilky, hlavne nie tie tehuľky, čo sa snažili dlhšie a sú po ivf - veď to sami zažili... držkaj sa...
pekný zvyšok dňa babule

lumah
3. jún 2008

mirica dobrý nápad 😀 😀 😀
bobes ja mám jeden na kraji pupka a jeden kusok vlavo pod pupkom-su malé. 🙂

dicinka1
3. jún 2008

pipka stacilo iba napisat ze neviete a nie si ma nevsimat... 😀

dicinka1
3. jún 2008

gabika 24 dakujem ti krasne..pomohlo to...vazne..pa -...drzkajte palceky 😀

mirica
3. jún 2008

tak a už mám maxidomček v albume 😀 a idem žehliť minivecičky 😀

adrina
3. jún 2008

pekný maxidomček....mirica 😀 😀 😀

lenka20
4. jún 2008

pipinka mala hanka je naaaaaadhernaaaaaaaaa 😵 😵 😵 krasne dietatko, urcite z nej budete mat velku radost, tatinko nech si uz chysta flintu na napadnikov 😉 😵

gabika24
4. jún 2008

ahojte babulky.
pipka pekné fotečky, Hanka je kočka už teraz 😉
pekný deň všetkým 😀

kada
4. jún 2008

ahojte babule tehule ja sa mam super len nic nestiham a to este nemam doma drobca 😀
v piatok si idem pre bonusa moc sa tesim alebo mozno az v pondelok uvidim co mi poveda dnes
ja si idem pre maleho ako do obchodu to bude sranda este doma
som zvedava ako si budeme nazivat drte nam palce a myslite na mna pozdravujem dracika 😵

ika26
4. jún 2008

ahojte baby, som tu nová, bola som u doktora Hermana prvý krát 16.5.2008 na IVF- úspešné, chcela by som sa vás opýtať ako sa ráta umelé oplodnenie na týždne to znamená chcela by som vedieť v ktorom som týždni? ak má niektorá z vás čas odpíšte mi prosím 🙂

mirica
4. jún 2008

ika- gratulujem k úspešnému IVF a fazulôčke(kám) 😵

ja síce čas mám , ale asi ti nepomôžem , lebo ja som mala IVF soft - čiže som stimulovala od 2DC , odber bol 10DC a ET bol 12DC . Ja som ti teda rátala normálne od prvého dňa poslednej mrchy 😅

lucia121
autor
4. jún 2008

Ja so mala normalne IVF a tyzdne sa mi rataju tiez od prveho dna poslednej mrchy.Malo by to sediet podla toho, ako to pisu v pase na koniku, takze si 6tt 🙂

gabika24
4. jún 2008

ika26 malo by to byť podľa poslednej menštruácie, len niekedy je to pár dní rozdiel (ale nie až taký veľký).
a srdečne gratulujem.... 🙂

ceeruti
4. jún 2008

Holky,tak jsem dala do Albumu Alenku 😀

gabika24
4. jún 2008

ceeruti je krásna 😵 😵 😵