Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

lauritka
3. dec 2007

ze vraj zazvorove lizatka su dobre na tehu nevolnosti, skuste sa spytat v lekarni.

drak6
3. dec 2007

kada, mne je tak blbo od brucha ako 15 min pred vracanim 😀 ja sa strasne bojim vracania....

kada
3. dec 2007

lauritka ani mne nic nebolo zo zaciatku to prislo v 7tt a teraz to trva

pecka
3. dec 2007

ahoj dracik!!! .... a to je este len zaciatok 😉

ceeruti
3. dec 2007

Mohu se přidat?? 😅

kada
3. dec 2007

drak, aj ja som sa bala ale ono to ide same to je ta sranda len blbe je ked si niekde na veceri alebo v nakupnom centre 😀

lauritka
3. dec 2007

no a prave citam, ze hlavny dovod na ranne nevolnsoti je, ze sa tvoje telo ocistuje od toxickych latok v zaludku, ktore primas potravov, aby sa dietaku dostali len zdrave ziviny. a samozrejme, ze telo tvori teraz vacsiu davku hormonov. a mimochodom, moze byt dovod, ze mi nie je zle, ze som sa detoxikovala uz predtym a stale brala aj beriem vitaminky od aloe ? 🙂 takze mam vyvazenu floru? 🙂

kada
3. dec 2007

ahoj ceruti,aj ty sio po umelom ivf icsi,cakas jedno alebo dve

drak6
3. dec 2007

kada, ja uz nikam nechodim...do roboty nejak dojdem, prezijem a potom rovno domov na gauc a vikendy v posteli

pecka cau...to mas pravdu, ze zaciatok 😀 ale drahy ma obskakuje...tak mi je hned lespie

ahoj cerutti

pecka
3. dec 2007

lauri ty si teraz kolko tt??

lauritka
3. dec 2007

ahojte nove tehulky 🙂

lucia121
autor
3. dec 2007

dracik ty mas teraz stastie, ze sa mozes venovat len sama sebe, lenze ja musim absolvovat vianoce so vsetkym, co k tomu patri, takze aj obchodaky.a vsetko musi zostat po starom.na tom trvam, lebo nechcem,aby mal syn pocit, ze koli tomu malemu bude o nieco ochudobneny.myslim, ze by to bol prvy krok k tomu, aby ho nemal rad.
takze:nakupy, pecenie, upratovanie, dnes idem robit vianocnu vyzdobu-tu mam rada bohatu 🙂 a este to, ze mi sa stretavame na vianoce cela rodina (14 ludi)pri velkom stole a velkom stromceku, a kazdemu treba pod ten stromcek nejaku drobnost......a tym, ze som teraz 2 mesiace vobec nemyslela na vianoce, sa mi to nakopilo, tak makam 🙂

kada
3. dec 2007

drak a v ktorom si tt

adrina
3. dec 2007

no presne také isté pocity mám aj ja...neznášam nákupne centrá..je mi tam na odpadnutie...dracik..sme si kvit 😀

pecka
3. dec 2007

lucia len si davaj na seba pozor, nic neprehanaj, vsetko s mierou, teraz sa musis setrit 😉 ale zas, na druhej strane aspon ti rychlejsie cas ubehne ... 🙂

adrina
3. dec 2007

dráčik..ja tiež mám stach z grciek, neznášam tyčkovať 😀 😀 😀

pecka
3. dec 2007

Ahoj ceeruti vitaj medzi nami 🙂 .

lauritka
3. dec 2007

pecka ja som 5+4 .cize v siestom tyzdni 🙂

lauritka
3. dec 2007

pecka a ty sa ako citis< je ti zle ?

lucia121
autor
3. dec 2007

pecka, jasne ze sa neznicim, ale absolutne nemam cas lezat, este, za som na PN, inac neviem, ako by som to stihla.aj ked, ja milujem ten predvianocny zhon..nemozem za to 🙂 aj teraz vas opustim,idem trochu upratovat a zehlit-velku kopu

drak6
3. dec 2007

kada, ako lucia, 7tt, ale nebola som este na UTZ, tak sa bojim zatial si to tam pisat...
luci, my sme sa dohodli, ze kasleme na upratovanie, darceky...nieco som objednala cez net, ale neroztrham sa...mozno si vezmem par dni volna a nieco doma urobim...ja som v praci od 8.30 - 17.30 az 18 h a poviem ti, ze vecer uz nestihnem nic 😀 , keby som mala velku rodinu, deti a tak, asi idem na PNku alebo si vezmem dovolenku najmenej 2 tyzdne........lebo neviem, ako by som to stihla 😀

ceeruti
3. dec 2007

kada,ano jsem po IVF+ICSI,druhé miminko to vzdalo,tak čekame jedno miminko 😀 Holčičku 🙂
A jestli mohu radit-hodne pijte a mejte prisun bilkovin(dobry je potrav.doplněk,Protifar,KvUli OHSS,nechci dělat chytrou,ale mela jsem 10 folikulu a OHSS 4 stupne!!!! 😒 Tak bacha na nej!!

adrina
3. dec 2007

noo..mňa nič neminie...vianoce ako sa patria..ale manželik pomáha..2synovia chcú všetko, tak ako sú zvyknutý..nič mi neodpustia 😉

kada
3. dec 2007

ja som ostala doma doktorka mi to navrhla lebo som zo zaciatku krvacala

adrina
3. dec 2007

ja by som tiež najradšej ostala doma...ale nejde to... 😢

lauritka
3. dec 2007

ceeruti ale my uz asi ten OHSS nemozme dostat teraz nie?

lucia121
autor
3. dec 2007

a to my sa cela ta "big family" presunieme 1.sviatok vianocny k nam, lebo mam narodky 🙂

lucia121
autor
3. dec 2007

baby, to este ziadna neviete mena? 🙂

pecka
3. dec 2007

lauri neplas sa, to by ti uz pred tym doktor videl, keby si mala co len nabeh na ohs-ko

pecka
3. dec 2007

lauri ja som 5+2 a vacsinou zacina byt zle medzi 7. - 8.tt , pretoze embryo zdvojnasobuje svoju velkost a priamo umerne sa zvacsuje aj hodnota hormonov, tak preto az vtedy. Mne teraz este tiez nie je zle, len sa mi asi tlak znizil, lebo sa mi hlava toci, mam tie bolesti v podbrusi a kozky na dotyk dost bolia, ale este ma zatial nenadrapuje 😉