Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

kada
10. jan 2008

babulky aj ja by som vam sem hodila neake fotky ale ja to neviem ako sa to robi
pyta sa blondyna 😀 hahahahaha

dracik1
10. jan 2008

ahojte, kada pisala som ti v IVF snazilky 😀 , adrina, fotky este stale nemas...

daiquiri, ahoj, tak gratulujem, ze sa to podarilo, dufam, ze to dotiahnete do vitazneho konca 🙂 a z brucha si nic nerob, vsetky sme tu ako slonice 😀 a mna tesne po otehotneni strasne boleli kolena

daiquiri
10. jan 2008

dracik1:
děkuju moc, taky si to přeju, to každá maminka, hlavně my co se snažíme dlouho 😀
To jsi mě utěšila, kolena mě bolí taky 😖

dracik1
10. jan 2008

daiquiri, to si babo berie vapnik - som sa dnes dozvedela v poradni u dokiho - preto ta bolia kolena, mna boleli strasne, trvalo to asi 2 - 3 tyzdne, potom to preslo, teraz mi je uz len zle 😀

kolko embrijok ste si dali vlozit?

kada
10. jan 2008

baby pozrite albumik

lumah
11. jan 2008

kada jeejdanenky, ved to je už hotový človek! 😀

adrina
11. jan 2008

bréééééé ránko....
kada...krásne foto

daiquiri
11. jan 2008

dracik1: děkuju, to jsem nevěděla..
dvě 🙂 Třeba budou dvojčátka 😀

dracik1
11. jan 2008

ahojte baby, kada, to je krasne babatko, ja idem buduci piatok do GF na 3D UTZ

daiquiri, takze ste si dali vlozit 2 🙂 , no, to teda mozu byt aj dvociatka, pozor tu sa to len tak hemzi dvojciatkami 😀
kedy ides na prvy UTZ? to by mal doki uz vidiet

adrina
11. jan 2008

čaf dráčik....máš sa??takže už na 3D UZV...sa máš....ja si ešte musím počkať....ale teším sa s tebou.. 😵
býva ti ešte zle??

daiquiri
11. jan 2008

dracik1: a ty jsi v kolikátém týdnu?
Jojo, dvě, přeci jen je to větší šance 😉 Nám by to nevadilo, naopak, stejně bych chtěla dva prcky.
Až v úterý. Myslíš, že už může být něco vidět?

dracik1
11. jan 2008

adri, byva mi stale zle, nevraciam, ale pri hlade alebo divnom zapachu ma napina aj zo 6x je to nechutne.....vecer byvam taka unavena, strasne ma dole picha....+ ma zacina palit zaha + krce v nohach...ale beriem to tak, ze cakam babatka a oni potrebuju ziviny a ja tie ziviny musim jest 😀
adri ja som chcela ist na 3D UTZ az v 16tt ale mali obsadene, tak mi musi stacit aj 14tt....hroza baby poviem Vam , zena mojho sefa je tehotna,naj kamoska z vysky je tehotna, dobra kamaratka z lyzovacky je tehotna, vsetky partacky z dobrych casov maju male mimi........a to uz nehovorim o "celebritach" 😀 😀 😀 a podobne.....

daiuiri, ja som v 12 al13 tt ale skor asi v 12tt lebo vypocty lekarov sa mylia 😀 , neviem, v kolkatom tt si ty, ale myslim, ze v 6tt uz bol minimalne vidiet ten plodovy vacok......, mne videli v 7tt aj srdiecka, tak snad tam budu dve 🙂

kada
11. jan 2008

ahojte tehulky ako sa mas dracik dufam ze tije uz lepsie
adri a ty este ta napina alebo to skoncilo
daiquir dracik ma pri svojom mene v kolkatom tt je

daiquiri
11. jan 2008

kada: já už si toho všimla, jsem tu nově, tak mi některý všci dochází později 😵
dracik1: já teprve necelý 3tt, takže jsem úplně čerstvá, ale dáreček jsem do bříška dostala 24.12., tak doufám, že na tyhle Vánoce budu ráda vzpomínat 😀

dracik1
11. jan 2008

ahoj kada, tak vidis aka si ty sikulka a dala si si tam fotky, vonku je tak nechutne, ze som rano rozmyslala, ze si vezmem volno....ale nakoniec som sa "vykopla " z domu......
daiquiri, to je inak dost pekne, ze na Vianoce...ja som mala punkciu na svoje meniny a povedala som si, ze to vyjde a vyslo 😀 , pekne, povedal, ze narodil som sa na Vianoce 🙂
tak buduci tyzden budes uz viac tt a uvidi minimalne 1 al. 2 vacky pre babatko 😀

kada
11. jan 2008

no dracik som super ze som to tam dala ale baby mi povedali ze mam tam udaje aby som si to
prejstotu oskenovala tak som to vymazala a teraz to neviem oskenovat aby isli prec tie
udaje tak taka sikovna niesom musim to neako urobit

daiquiri
11. jan 2008

dracik1:
viď? 😀 Taky tyhle věci beru jako osudový, přeci to musí mít nějaký význam, aspoň se tím teda uklidňuju 🙂
Ty už jsi překročila to rizikový období, závidím ti, taky bych to chtěla mít za sebou.
Fakt? Tak to bude překvápko 😀

adrina
11. jan 2008

kada....je to lepšie, ale prišla som na to,že niektoré veci, aj napriektomu,že mi chutia nemôžem jesť..lebo mi je z nich blivno 😒 😒 😒
len ja som ešte v robote nepovedala,že som tehu,chcem spraviť daňové priznanie a až potom...len už ma začínajú tlačiť nohavice..tak neviem, či to utajím 😉

dracik1
11. jan 2008

kada, inak to ma prekvapilo, ze tam mas meno, ja som si ho vystrihla, inak mne sa stasne paci meno barborka.....ale drahy ma prehlasoval , ze bude Hanka......a ked to budu 2 chalani, no zbohom 😀 😀 😀

adri, mne stale chuti kysla kapusta, kazdy 2 tyzdne varime doma kapustnicu 😀 alebo pohanku s kapustou ...alebo len tak......a konecne mi zacali chutit aj jogurty, uz som myslela, ze nebudem mat dostatok vapnika 😖 ....ale tym mojim zlatickam som dala cez vianoce vapnikovu bombu- napratala som ich makovymi slizami az mi bolo 2 dni zle a mak obsahuje najviac vapnika 😀

daiquiri, si doma, alebo chodis do prace?

kada
11. jan 2008

no dracik ale mna to vobec nenapadlo ani mi to nevadi ja kazdemu poviem ze mame umelacka
vsak ked sa nedari tak mozno doktor pomoze tak nam pomohli 😉

adrina
11. jan 2008

dračik...ja neznášam hlavne variť,tie výpary mi veľmi smrdia..hlavne mäsko nemusím vôbec...
jogurty milujem, aj actimel si dám každý deň...a tiež jablko i paradajku..bez toho sa mi deň neráta.... 😀 😀

daiquiri
11. jan 2008

normálně chodím do práce...

adrina
11. jan 2008

ja tiež chodím do práce, ale s veľkým sebazaprením..nechce sa mi ale vôbec 😵 😵

daiquiri
11. jan 2008

Tak já jsem fakt na začátku, pokud nebudou problémy, tak chci chodit co nejdýl.
Kvůli penězům a taky pak budu doma hodně dlouho 🙂

adrina
11. jan 2008

ja tiež si to odcodím..doma sa budem nudiť ....a tak mi to aspoň rýchlo prejde 😉

lumah
11. jan 2008

tak kočky ja zjem všetko čo nezje mňa 😀 - mäso, jogurty, ovocie aj zeleninka-všetko môžem a preistotu každú hodinu do niečoho zobnem.
Adri pribrala som 1,8 kg-dnes som sa vážila ráno 😝 . Ale podotýkam, že ja som vôbec nevracala a odzačiatku som bola stále hladná xi.

adrina
11. jan 2008

lumi..xixi..že 1,8kg...a povieš mi,že nosíš tehu gate..nechápem..ja som pribrala 3,5kg...a nosím ešte všetko ako predtým..len trošku obtiahnutejšie.. 😉 😉
aká si vysoká??ja mám 184cm

kada
11. jan 2008

no na mna nemate heheheja som pribrala 5kg a nosim vedsie rifle ja tiez papam vsetko
od kedy som prestala vracat cez den moc nie ale vecer a v noci velmi vela
aj ja by som chcela chodit do roboty ja sa tak doma nudim pre boha 😒 😎

dracik1
11. jan 2008

kadusa vydrz, ja sa tiez strasne bojim, ze sa nieco stane a skysnem doma....zosaliem....kada, za chvilku bude marec, dlhsie svetlo, krajsie dni, budu prechadzky, skus to cvicenie co som ti hovorila....., ja sa tento rok neviem dockat jari a cirikania vtacikov......budem uz asi strasne velka na jar.....ale tuto zimu nenavidim, chybaju mi sice lyze.....ale nie vzdy sa vsetko da 😀

kada a pekne priberaj, nie sice moc ale tak akurat...... dnesny gyndosovia sa hnevaju na mamicky co si davaju strasne pozor, ja sa tesim, ze konecne budem mat prvy krat v zivote nad 65 kg 😀 a na tie ozajstne didi 😀

kada
11. jan 2008

dracik tak ty musis byt chuda ked cakas na 65kg jasne ze priberiem ale s mierou nechcela by som moc
popraskat aby som nemala srie pri prvom mam srie len na bokoch a teraz si davam krem na brucho
a v noci som mala strasny krc v nohe to bolo strasne
dracik hej chcem sa potom opytat doki ci mozem chodit na cvicenie a chodila by som aj plavat alebo nieco
ale to asi nerisknem s tym kupanim koli infekcii
uz aj ja sa tesim na jar ked budem moct sedavat na slniecku a brat energiu