Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
8. sep 2008

ajoooj lossik, ano ano snazime sa vas dohnat 😀 😀 😀

vela spinkame, papame...a bohuzial aj stale stikutame 😅 🙄 ...aj vy? 😕

dicinka1
8. sep 2008

kada..dakujeme... 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ingulka
8. sep 2008

Ahojte, ja len tak na rychlo hlasim, ze od 01.09.2008 som mamickou malej Martinky 😉 od vcera sme uz aj doma z nemocnice, ale fotecky mam zatial len v MOB - co najskor doplnim do albumiku 😉

cikyta
8. sep 2008

Ingulka-gratulujem ti k Martinke...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

taella
8. sep 2008

ingulka gratulujem a nech dieťaťko čo spinká v perinke rastie na radosť ockovi aj maminke 🙂 🙂 🙂

dicinka1
8. sep 2008

ingulka..zo srdiecka gratulujem.... 😉

pipka
8. sep 2008

ingulka gratulujeeeeeeeeeeeem k Martinke 😵 😵 😵 a cakame na fotky 😉

lucia121
autor
9. sep 2008

ingulka, gratulujem, a tiez cakam fotky 🙂

ingulka
9. sep 2008

dakujem babenky za gratulacie 😉

foto v albume doplnene ... kuk tam

hava77
9. sep 2008

ingulka gratulujem, dnes som na teba myslela 🙂 🙂 🙂
fotky malej su krasne aj si vybrala pekny datum narodenia, prajem veeeeela zdravicka stasticka a lasky

pipka
9. sep 2008

ingul martinka je nadherna, tak este raz seeecko naj a drzte sa 😵

gabika24
9. sep 2008

ingulka z celého srdiečka gratulujem 😵 😵 😵

dicinka1
9. sep 2008

ingulka..joooj je krasnucka..ake nadherne babiky sa rodia po ivf..vsak? 😵 😵 😵

mirica
9. sep 2008

ingulka - ďaľšie IVF-čiato na svete 😵 jupiiiiii , obroooooovská gratulácia 😵 😵

veracruz
10. sep 2008

ingulka, gratulujeeeeem. Martinka je krasnucka, drzte sa a hlavne prajem vela zdravia... 😵

takyna
10. sep 2008

Ingulka gratulujem k Martinke je nádherná 😵

kada
10. sep 2008

taik najprv vas vsetky zdravim pipi jasne ze mozeme dat neake to stretko moc sa budem tesit kedy kolvek ja sa prisposobim
ingulka ty si bola aj tehotna 😀 boze ako rychlo ti to preslo to len ja som bola asi dva roky tehotna 😀
mne sa to strasne vlieklo
maly je svetovy uz uplne vnima a od oktobra ideme plavat tak sa tesim a uz papa aj hippky a z toho sa strasne vytesujem a vsetko mu chuti je zlaty ked to papa
to ze papa vsetko nemozem povedat doktorke ta by mi dala nakopala by ma do zatku ze ma len tri mesiace a uz papa vsetko 🙂

pipka
12. sep 2008

tak my sme dnes absolvovali dalsiu poradnu, slecinka uz vazi 4300g a meria 55cm, takze rastieme ak z mliecka 😀
kadus, hodim ti do IP cislo na mobil, a dame si vediet kedy a kde,jo? 😵 😵 😵

pipka
12. sep 2008

hodila som do albumu aj nejake nove fotky, tak kuknite 😉

dicinka1
24. sep 2008

ahojte..ake ste mali priznaky tehotenstva par dni po et? 😕

kada
25. sep 2008

cafte hlasim ze som prisla z dovolenky bolo super 😀
dracik a pipi som doma volame si 😀

petronela7
25. sep 2008

Ahojte, som po IVF a v utorok mi sestricka po odbere krve oznamila, ze ~som tehotna~ ...
Bol to velky sok, kedze som si doma robila 2tehu testy, ktore vysli negativne + den pred odberom krve som dostala menzes, takze to tehotenstvo bol velky krasny sok!!!
zajtra idem opat na krv - 2 potvrdenie tehotenstva...

Ale chcela by som vas poprosit o radu... mam menzes a doteraz bolo len spinenie, ale dnes od poobedia ma nesmierne boli cele podbrusie az mi to vraza do noh (su to priznaky presne ako pri menzese) a krvacanie sa spustilo trosku viac ako doteraz...
Mate skusenosti s menzesom pocas tehotenstva?

pipka
25. sep 2008

kadus, supeeer, tesime sa na spolocne kocikovanie 😀 ako bolo na dovci? 😕 😵

pipka
25. sep 2008

petronela, nechcem strasit, ale ja som po prvom IVF zacala krvacat a hoci mi tiez potvrdili tehu, babo potom odislo 😔 povedali ti ake vysoke si mala hcg? 😕
veeelmi ti prajem, aby to nebol aj tvoj pripad a tvoje tehu vydrzalo az do konca 😉

petronela7
25. sep 2008

ahoj pipka, nie nepovedali, ja som v tom soku sa na nic nezmohla...
a ake by malo byt v norme>? dik

kada
26. sep 2008

jasne pipi volame si a pojdeme kocikovat tesim sa moc na dofce bolo super ale kratko este by som ostala 🙂
petronela tebe drzim palce nech vsetko dobre dopadne ja som krvacala ale bola som v 8TT a to jedno sa asi odislo

pipka
26. sep 2008

petronelka, ja neviem kam chodis do akeho centra..ja som chodila do Gynfivu a tam je nad 10 tehu, ale v skutocnosti by malo byt vyssie a hlavne by sa malo kazdym dnom zdvojnasobovat, to je podstatne, preto sa chodi na krv dvakrat. Ja som po prvom IVF mala Hcg 14 po dvoch dnoch stale 14 😒 potom som vysadila utrogestan a zacala som krvacat no hcg napriek tomu stuplo na 34...no krvacanim sa postupne znizovalo az bolo 0, tak sme vedeli, ze prvy pokus nula bodov 🙄 ale po dvoch mesiacoch sme sli na KETko a tam som uz na teste mala dve ciarky pred odberom krvi, a po 14 dnoch som mala hcg v krvi 468 a na treti den od odberu sa zvysilo na 1620, tak to som uz tusila, ze je to o inom ako to prve...no a boli to dvojky, co mi potvrdili v 6tt na ultrazvuku 😉 Hoci si to jedna bambulka v 12tt rozmyslela 😔 , ale aspon nasa Hanulka vydrzala a teraz tu vedla mna pekne spinka 😵 😵 😵

pipka
26. sep 2008

kadus, buduci tyzden ak bude pekne, by sme mohli v utorok 😉
v stredu, stvrtok a piatok mame poradnu, kardio, neurologiu a este si mame ist na slavnostne odovzdanie 2000sk prispevku na MU Ruzinov....som zvedava, ako to postihame 😅 😀

petronela7
26. sep 2008

pipka dakujem za odpvoved... dnes som bola na 2krvnom odbere, o 2pm si volam po vysledok...
Hcg som mala 90 pri prvom odbere, uvidime dnes...

kada
26. sep 2008

pipi aj ja si pojdem pre dve tisicky mam sa tam zahlasit alebo co ja som z ruzinova