Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dracik1
6. mar 2008

pipi, ten dooki co robi amnio v GF je odbornik , robi v Ruzinove, citala som o nom...kamoska vravela, ze to boli menej ako ked ti beru krv....pipi, je mi to strasne luto, ze to vyslo akura tebe.....ale vo vseobecnosti sa vie, ze tieto testy nie su moc spolahlive......

pipka
6. mar 2008

sak ja sa nebojim zakroku, aj keby bolelo, to ja zvladam v pohodke, len aby babo bolo ok. Viem ze to je nejaky odbornik, lebo ked mi Drabek dnes volal, tak kym povedal jeho meno, tak vyslovil asi osem titulov 😅 😀
a to je zaruka odbornosti... 😀

dracik1
6. mar 2008

pipi, to som rada, ze uz davas aj smejkov 🙂

kada
6. mar 2008

pipi neboj sa vsetko bude ok vsak aj na 3D bolo babatko v poriadku tak sa nemusis nicoho bat
tam sa ti podla mna stale ratali tie dvojky co si cakala 🙂
neboj a vysledky budes mat kedy
povedal ti doki

pipka
6. mar 2008

kada v 18-19tt spravia amnio a potom do troch tyzdnov su az vysledky...to je najhorsie...to cakanie... 😅 🙄

elis.1
6. mar 2008

ahojky, zdravím vás po dlouhhhé době, nevím, jestli je trady ještě ta sestava, co na začátku, každopádně vám přeju i s holkama pohodové těhulkování, žádné problémy a skvělé miminkování a ať se vám vyhne dlouhý pobyt v nemocnici, jako jsem měla já, držte se!!! 😉

kada
6. mar 2008

ahojky elis a co bolo nieco zle dufam ze nie stale sme tu tie iste

elis.1
6. mar 2008

🙂 ahpj kada, no akutní císař, ale větší ztráta krve, po pár dnech znovu na reviozi dělohy, takže takový trochu problémky kolem a hlavně mě udržovali 3 týdny a pak jsme další měsíc byly s holkama ve špitálu, protože byly měsíc na jipu, takže trošku komplikace,ale už jsme zaplať pánbůh doma, co nového? někdy vás zas dočtu, musím běžet, paopapa

kada
6. mar 2008

jej elis tak ty uz mas babulky a kedy sa narodili v kolkatom TT nove neni nic vsetky budeme mat chlapcov tak to
vyzera jedina adrina bude mat asi dievcatko tak si ho priala 🙂
tak som rada ze je vsetko v poriadku

mirica
7. mar 2008

ahojky

pipi -ak boli dielčie výsledky OK - tak to bude v pohode , uvidíš . Možno to vyšlo pozitívne , len kvôli veku , a preto lebo bolo IVF - tieto faktory sa vraj započítavajú do rizika 😕 .... aspoň to tak vysvetlili mne 😅

kada
7. mar 2008

dobre ranko babule tak ja dnes idem dufam ze mi povie len super spravy drzte mi palce 🙂

pipi fakt to bude v poriadku nebojky drzim ti palceky 🙂

dracik1
7. mar 2008

ahojte babulky....kada, drzim palce aby sa Bono obratil tvarickou a neskryval sa 🙂 , elis tusim rodila v 33 + 3 tak pisala v dvojickach.....
pipi, mirica ma pravdu......dufam, ze nase slova su ti aspon trosku utechou......

pipka
7. mar 2008

ajojte babulky, dakujem velmi pekne, snad mate pravdu, no ved uvidime, co sa dozviem v utorok na konzultacii, budem sa pytat na VSETKO 😅

vela bab mi pisalo, ze aj ony mali vysledky AFP pozitivne a amnio vysla dobre, tak dufam, ze aj u nas to tak bude....budem sa aj modlit 😵

kada
7. mar 2008

no uz som tu zase nic to je maly chuligan ale videla som pipika a gulky 😀
je o tyzden velky teraz ma 860g a nieco cez 30cm on bude velky po tatovy 😀
skusim si sem dat foto

kada
7. mar 2008

kuk album 😀
jej dracik ja som nevedela ze tak skoro rodila elis a nevies preco tak skoro

pipka
7. mar 2008

jeeej kada, je kraaasny, presne si ho viem predstavit, ked sa narodi. Tento 3D to je maly zazrak 😵 😵 😵

kada
7. mar 2008

dik pipka
😀

pipka
7. mar 2008

rado sa stalo, sak ty mi to v 26tt vratis 😀 😀 😀 😀 😀

kada
7. mar 2008

jasne ze ti to vratim budem sa vytesovat akeho krasneho chlapca cakas
a co povies na deticky elisine su nadherne ani by som nepovedala zesa narodili skor

baby kde ste vsetky cooooooooooooooooooooooooooooo to som tu len ja a pipi

pipka
7. mar 2008

jeeezisi su naaadherne, aj ja take steeem 😵

asi uz vsetky vikenduju... 😀

kada
7. mar 2008

no asi hej

ceeruti
7. mar 2008

pipka-ja mela pozitivní prvotrimestrialní(přesnější 😠 ) screening na DS 1:9-podstoupila jsme CVS-obdoba AMC-jen je to odber z placenty a mimi je v poradku.Ja vím,že je to strašne,proto přeji pevne nervy 😉

pipka
7. mar 2008

ceeruti dakujem snad sa dockam dobreho vysledku aj ja 😅 😵

ceeruti
7. mar 2008

Určitě!!!!!!!! Držím vsech 8 palcu a 4 pesti!!!!!!!

pipka
8. mar 2008

bambulky vsetko najlepsie k dnesnemu sviatku MDŽ...s alkoholom to neprehanat 😀 😀 😀 karafiaty prijimat je povolene... 😀 😀 😀

pipka
9. mar 2008

ajojtee, to tu od vcera nikto nebol? 😕

lauritka
9. mar 2008

jej babulky...nahodou som si vas trosku pocitkala..ved som mala byt tu s vami 😒 ste zlate , ze na mna obcas myslite.... pravda je taka, ze by sa to mozno aj podarilo minuly mesiac prirodzene, ale nemalo sa to kde uchytit. 😒 sliznicu som mala len 4mm.....mrchu este stale nemam..teraz prebehla dalsia ovulacia, ..dnes pijem cervene vino..ale vidim to blede..zase asi nedostanem mrchu. uz je to od kyretu strasne dlha doba 🙄 v podstate som mala poslednu normalnu mrchu v oktobri...odvtedy som ju nevidela..to je des co ??? osud sa so mnou kruto zahrava.
aspon jedno ma tesi, ze mi hormony funguju v poriadku, akurat sliznica nejak nedorasta..neviem ako sa to bude dalej riesit. ak nedostanem mrchu do dvoch dni, zase budem musiet ist na uzv, ci uz nejako podrastla. 😔
nemam sajnu kolko musi byt aby zacala mrcha..mozno 6mm ??? museli ma teda riadne vycistit... 🙄
tak by som tu bola rada s vami a uzvivala si strasti a radosti tehulkovania.... snazim sa mysliet optimisticky, ale niekedy ma pochyti depka, vsak to poznate... prikladam grafik, aby ste videli, ze je to krute 😖 mat ovulku a nemat mrchu. naplujte na mna tehu virusy 🙂 ..hadam sa aj ja dockam tohto roku. gratulujem denke-prvej mamicke 😵 drzte sa vsetky. http://www.fertilityfriend.com/home/198576

pipka
9. mar 2008

ajoooj lauritka, to je teda nespravodlive s tou tvojou lenivou mrskou 😅 ale neboj, ona nakoniec pride a tebe nasledne dorastie krasna vysoka sliznica a babatko tam bude ako vo vaticke 😵

baciliky posielam, chytaaaaaaaj....Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😨 😨 😲 😲 😉

lauritka
9. mar 2008

🙂 😅 pipka dakujem....rano si pridem po dalsie ked tu budu kocky 😉 😵 🤐 😵 😵

pipka
9. mar 2008

ked nacerpas od nas vsetkych virusy...to by v tom bol cert, aby sa to nepodarilo... 😵 😵 😵