Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

dicinka1
3. máj 2008

LAURITKA...UZ SI TU?SUPER.....Drzkaj sa...

adrina
3. máj 2008

babenky..ja idem na MD 21.6....ale ešte budem pracovať ďalej...až do sekcie...
dnes som sa vážila, tak už 2tt stojím na váhe, no super,lebo predtým mi vybehli naraz 3kg...takže zatial som -+9-10kg
lauri..stále držkám palčeky 😉 😉 😉

dicinka1
3. máj 2008

lauritka..ta ciarocka silnie...super

pipka
3. máj 2008

lauritka neboj, tie nevolnosti este len pridu... 😀 este budes chciet aby neboli.... 😅 😀

pridala som vam nove fotky do albumov, tak kuk 😵
adri, ja mam nastup na MD 23.6., som sa dohodla s dokim, ze 8 tt pred terminom pojdem, nech si oddychnem, a predtym este dovolenka, tak od 9.6. mam volnooooooooo 🙂 🙂 🙂

pipka
4. máj 2008

dobre ranko, nikde nikto? 😕 😉 varite nedelne obedy? 😀

dracik1
4. máj 2008

pipi, ja som nakukla, 2 dni mi je celkom dobre, tak sa spacirujem po byte a robim poriadok 😀

lumah
4. máj 2008

lauritka mne zle vobec nebývalo a pozri na to brušisko. Akurát šaliem zo žahym už ju mám celé dni-či jem alebo nejem-stáááále.Som z toho už na nervy niekedym v noci spávam skoro v polosede. 😖 no čo už, musím to vydržať.
tentokrát ti to vyjde. ja to cítim-na betoon. 😀

lauritka
4. máj 2008

lumi dakujem..ano jasne, ja viem, ze nemusim vracat, len po minulej skusenosti by ma to ukludnilo hihi.. ale dnes poobede ma trochu naplo na vracanie 😀 tak som sa vytesovala.

kada
4. máj 2008

cafte babule tak zase dnes mama s babkou chytili osial nakupnu horucku no ja neviem kedy to malemu vsetko obleciem uz sa tesim mozno za mesiac tu budem mat maleho pinda uz sa neviem dockat
za 2tt saidem dohodnut na porod 🙂 nech mi to rychlo uleti

lauri nebuj teraz to uz musi byt 🙂

lumah
5. máj 2008

lauri to je sila že? Keď sa vytešujeme z toho, že je nám zle. 😀 Veľmi ti to prajem a teším sa že k nám zakotvíš zas a už tu zostaneš. Kolko embryjok ti vložili? Ak dve alebo tri, by som sa zasmiala, keby sa ti uchytili dve ako mne, mala by si to jedným vrzom. 🙂
kada ako sa cítiš a kam ideš rodiť? Množstvo plodovej vody je už asi v poriadku predpokladám, že?

gabika24
5. máj 2008

ahojte.
lauri, testíky sú peknučké - čím ďalej tým viac. už to nie je žiadny "duch" 😀
neboj, ešte ti bude zle. mne pri malej ani veľmi nebolo.
lumah mne na žáhu pomáhalo mlieko - len také neprevarené. pri malej ma trápila strašne. to som chodila niekoľkokrát cez noc do chladničky po mliečko...teraz to ešte len začína, aj keď včera mi dala zabrať.
pekný začiatok týždňa všetkým 😵

lumah
5. máj 2008

gabika jas som tiež mala pri dcere zahu, ale pri týchto dvoch je to oveľa horšie či jem alebo nejem-stále ju mám a niekedy ma až napína alebo dráždi na kašel. To mllieko možno vyskušam tiež, len ked nemám nan vobec chuť teraz.

gabika24
5. máj 2008

lumah to ani ja nemám naň chuť, ale hlavne, že mi zabralo... 🙂
ináč ja teraz kašlem ako starý fajčiar, ale nádcha mi už prechádza...

lumah
5. máj 2008

ja pokasliavam akurát pri tej zahe. Ale mi tu jedna poradila z lekárne Samaritan.

gabika24
5. máj 2008

lumi, ďakujem. aj tak dnes idem do lekárne,tak sa spýtam. ale dúfam, že mi to už prejde. veď sa to naťahuje týždeň.
ináč, dnes sa mi strašne drieme, asi idem ukecať malú, nech si ľahneme skôr. 🙂

dracik1
5. máj 2008

caute babule...lumi, aj ja mavam niekedy zahu ale nie taku hroznu, mne zasa pomaha surova zelenina - mrkva a kalerab - uz sa citim obcas ako zajac 😀 , predstava, ze by som sa mala napit mlieka, brrrrrr nechceeeem, nenavidim mlieko - lubim ho akurat v kave al. pudingu
lumi, ak nepomoze mlieko, normalne si kup nieco v lekarni a supni si to pred spanim, dufam, ze ti to pomoze....

kada
5. máj 2008

cafte lumi daj si lyzicku horcice plnotucnej ta ti urcite zabere 🙂
inac sa mam super konecne teraz je plodoveju vody vela tak sa moc
tesim uz sa tesim aj na maleho chrusta juuuuuuuuuuuuuuuuuj 😀 zajtra zacnem prat tak sa vytesujem
bola som kupit avivazky a prasky v rakusku
lumi rodit budem na kramaroch mam tam znameho 🙂

dracik1
5. máj 2008

boze kada, horcicu, brrr to je tusim este horsie ako to mlieko 😀

ceeruti
5. máj 2008

Lauri-koukala jsem jak Ti čarka krásně tloustne!!!!!!!!! Dřím pesti a nepouštím!!!! 😀
Jinak samo zdravím všechny. 😀

murasek
5. máj 2008

ahoj ceeruti, jenom nakukuju, tyjsi jeste cela? 😀 co mala, nechce se ji?

lumah
5. máj 2008

dracik aj ja na mlieko nemám chuťm to si dám radšej jogurt.
kada na kramaroch rodila aj kamoška a bila spokojná. 🙂 horčica mi nevadí, ale dat si ju len tak... 😅

mirica
5. máj 2008

ahojte babulky

keby ste vedeli čo som vyviedla ja : v piatok bolo teplo a boli sme nakupovať - kúpila som si chladenú bublinkovú malinovku a spálila si hrdlo ☹ teraz ma celé bolí a kašlem - a to mám ísť zajtra k očnej - ja mám takú protivnú doktorku - keď sa mi podarí kašlať u nej - vyhodí ma bez vyšetrenia ☹

lauritka - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii- gratulujem úplne nahlas - podľa mňa to je jednoznačné 😵

kada
5. máj 2008

mirica nic si z toho nerob aj mna boli hrdlo v sobotu som sa napila studenej malinovky 🙂
ceruti ty si este cela kedy to vsetko vypukne uz sa neviem dockat 😀

pipka
5. máj 2008

lumi, ja mam taku strasnu zahu tiez kazdy vecer, okolo osmej zacne a pali az kym nezaspim, mne ale pomaha mliecko, ja ho nastasie lubim, tak u nas teraz spotreba mlieka stupla denne na take dva litre 😅 lubime si dat s Vilkom aj kakavko 😀

mirica, ja som presne toto absolvovala pred tyzdnom, zacalo to hrdlom, preslo do nadchy a zakoncila som to zachvatmi kasla... ☹ no nastastie ovocie, zeleninka, cajicky a mliecko s medom pomohlo 😵

lauritka
5. máj 2008

dakujem babulky, ja citim , ze teraz to bude ono. v stredu vam napisem ake bolo hcg, ale mam pocit, ze bude vysoke 😉 drzkajte sa.

adrina
5. máj 2008

lauri...nebojkaj..je to jasné..si tehulka... 😀 😀 😀

pipka
5. máj 2008

laurit, drzkam palciskaaaaa 😎

gabika24
5. máj 2008

lauri, bude to ok. už som nedočkavá na tvoju správičku... - aká potom musíš byť ty? 😀

ceeruti
6. máj 2008

Ahojky těhulky 😀
murasek-no jo,jsem porad 2v1 a vypada to,že dlouho zustanu,té potvoře se ven prostě nechce 😕 Už jsem jak hrošice mam nahore nejakych 22kg ☹ Já mam porad hlad,jsem rozežrana jak prase.
Lauri-to víš,že bude hcg vysokanské!!!!!!!!!!!
Kada-vždyt Ty už to mas také za par,ale vleče se to teda příšerně 😒 A to počasí mě teda s*re maximalne,hazi mi to s tlakem,jsme jak po flámu 😝

pikha
6. máj 2008

ahojte kocky,pekny dnicek 🙂 chcem sa vas spytat, som po prvom IVF a vyslo mi pozitivne HCG iba 25 jednotiek, mali ste niektora takuto hodnotu s tym, ze z toho bolo tehotenstvo? Diky moc