Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

adrina
20. feb 2008

ja uvidíme..len nech je zdravučká babula jedna...očakávaná..xixi

kada
20. feb 2008

ja som si to nerobila lebo ja viem ze cakam valibuka 😀 😀 😀
ahojky denka y sa mas ty uz mas 30tt aj ja chcem uz byt tak vysoko

mirica
20. feb 2008

kada- ty máš aspoň 23tt - a aspoň vieš aké vecičky kupovať 😀 to ja smojimy úbohými 16tt sa teda ešte riadne načakám 🙄 - a to ja by som už najradšej aj rodila - strašne by som ich už chcela mojkať 😅 😅

ja viem , mala by som byť vďačná , že sa zadarilo na prvý krát ,a nie vymýšlať 🤐 🤐

kada
20. feb 2008

mirica vies mne sa to strasne vlecie lebo som stale doma muz pride az vecer a taksomstale sama
ale kamoska je tiez doma ale este je kosa vonku aby sme sedavali vonku
tak este mesiac musim pockat aj ja sa na nich strasne moc tesim uz aby bol jun 😀

pipka
20. feb 2008

dracik, tak som si spravila graf a u nas to vyzera na chalana 😅 😀

dracik1
20. feb 2008

denka, takze chlapec? , ved si pisala, ze dievca....baby, v tom gynfive robia len chlapcov 😠
lauritka nic...ved nakukni tema IVF raKETacky...su tam vsetky......
mirica, z toho si nic nerob, aj ja by som ich chcela uz mojkat a teraz ked sa mi tak hmyria a je mi z toho trosku na vracanie ☹ ale tiez mozem byt rada, ze na 1 x sa nam zadarilo lebo ked citam baby z raketaciek, tam to vyzera presmutne ☹

pipi, tak co na kontrole, poreferuj co ti vsetko povedali....som zvedava

mirica
20. feb 2008

dráčik-aj ja chodím čítať ra-KET-KY , radšej sa ani nepripájam, lebo si s tt v pase pripadám nepatrične - bože tak strašne by som im všetkým dopriala fazuľôčky ...normálne si niekedy od tej bezmocnosti aj poplačem 😢 😢

kada
20. feb 2008

no cafte tak som tu bola somchytat trosko bronz
boha ja budem hneda 😀 😀 😀
ale nemozem to prehanat konecne je krajsie pocasie baby dojdite robim akurat bublaninu
no som zvedava ci sa mi podari
no aj mne je moc smutno kedcitam baby v raketky je to smutno viem sa vzit do ich koze

denka28
20. feb 2008

kada milujem, ze mi tyzdne zacinaju konecne na 3 😀 , uz iba 2 tyzdne a family mi konecne dovoli zacat nakupovat pre maleho!!! booozenko, uz chcem prat a zehlit tie malinke vecicky, ufff 🙂

dracik, neviem mozno som bola tuky tuk a pisala som namiesto chlapca babu, ja to dovolim, odkedy som tehu, nejak inak mi funguje mozog (alebo ze vo mne rastie chlap ? ) 🙂

pipka
20. feb 2008

dracul, tak vsetky vysledky z krvi, co robili aj cytologia negat. chvalabohu, protilatky tiez v poho, ostavam este doma do konca 16tt, to mam medzitym aj 3D, tam to vsetko skontrolujeme, medzitym urobia aj tie AFP testy a ak bude vsetko ok, tak snad aj do roboty uz pojdem 😉

pipka
20. feb 2008

mirica nemaj strach chodit do raKETiek, potrebuju trosku motivaciu a rozvirit tam tie nase tehu bacily 😵

pipka
20. feb 2008

denka, ooo ake krasne tt, aj ja uz chceeeem 😅 😀

denka28
20. feb 2008

ppka neboj, vsetko pride casom 🙂, boze ved teraz som bola na oplodneni a uz mi chlapcek chce vyskocit spomedzi rebier 🙂 ten cas tak ryyyychlo bezi 🙂

dracik1
21. feb 2008

caute tehule, musela som tuto nasu temu vytiahnut z hlbokeho spodku 😀
pekny den ....

kada
21. feb 2008

cafte prajem krasny den 😀

ale je trosku uprsany uz sa tesim na nedelu ma svietit slniecko a ma byt 14stupnov

kada
21. feb 2008

dracik celu noc sa mi snivalo ze som chodila po obchodoch a nakupovala som ti kocik a ziadne pre teba nemali

dracik1
21. feb 2008

kada, ty si zlata, dakujem 😀 , to ma byt fakt v nedelu 14 st.?????? to by bolo super, strasne sa tesim na jar.....
inak s tym kocikom to vyzera biedne.....lucia mi pisala, ze na Sustekovej maju 1 dvojickovsky kocik a to za sebou, este pojdem kuknut na tu Kosicku........ale ked ani tam nic nebude, ja neviem.....ale zmierila som sa s tym, ze idealny kocik asi nebudem mat 😀

kada
21. feb 2008

to neva urcite neaky najdeme este posledna sanca pojdes do rakuska do humi a tam su tiez neake

romaana
21. feb 2008

Dracik, vcera sme boli na tej Kosickej, maju tam viac kocikov pre dvojicky, aj za sebou .... no vyber super, vsetky znacky a kopec modelov .... ale brutal ceny, predrazene ako hrom, ale ako inspiracia to je tam fajn, vyberies znacku, model a mozes luskat na nete a hladat si ho co najlacnejsie. Rozdiel na niektorych, co som pozerala je aj 5-6 tisic a v Rakusku urcite bude este lacnejsie.

dracik1
21. feb 2008

romanka ahoj, tak vy cakate chlapceka....co som hovorila, ze v gynfive robia len chlapcov...ako sa mate, ste zdravi, vsetko OK? ved napis castejsie

to som rada, ze si mi povedala, ze na kosickej maju viac druhov...baby, zla sprava, kocik, ktory som mala vybraty uz nevyrabaju 😖 a tak zasa odznova.......

pipka
21. feb 2008

Kada ty mas aspon sny k veci...ale mne sa dnes snivalo, ze ma na nejakej chate v lese chcel zbalit Pyco 😀 😀 😀
no chapete to?

pipka
21. feb 2008

dracik neboj, do jula urcite kocik zozenies 😉

kada
21. feb 2008

pipka tak to bol jeden z tych lepsich inac mavam same horory ale este
lepsie su tie o sexe fuuuuuuuuuuu tie su super 😀 😀 😀
uz aby bol august a prekotim toho mojho manzela jaaaaaaaaaaj ako sa uz tesim
alebop supnem jedem este tesne pred porodom 😀 😵 😵

dyta
22. feb 2008

ahojte tehulky,
straaaaaaasne sa s vami tesim, ze sa krasne zagulatievate 😉
chcem sa vas spytat,
idem prvy krat na IVF, uz som zacala stimulovat...ja aj manzel sme uplne v poriadku, a nejako nam
to nevychadza uz skoro 3 roky..
na kolky krat sa vam podarilo otehotniet?..
dakujem za odpoved a dufam, ze sa coskoro ku vam pridam 🙂

kada
22. feb 2008

dyta tieto baby su tiez v poriadku tiez sa im nedarilo tak na prvy krat sa im to podarilo 😀
len ked pojdies na vkladanie tak odychuj aspon tyzden hlavne sa nenadrapuj a nevysavaj
mne sa to podarilo az na druhy krat
ked ste v poriadku tak sa potom priprav na dvojicky daj si vlozit dve embrika 😀

dracik1
22. feb 2008

ahoj kada, ja mam toho dneska nejak vela a tak som sem ani nenakukla......, ty si uz 24tt?????to leti, co?

dyta, my sme boli na tom asi uplne rovnako ako ty, obaja v poriadku, 3 roky nic a podarilo sa na 1x...kam chdis do centra?

lumah kde si??????

pipka
22. feb 2008

ajojteeeee 🙂

pipka
22. feb 2008

tak kukam, ze mame terminy pekne mesiac po sebe 😀 jedna v juni, druha v juli a tretia v auguste 😀 😀 😀

dracik1
22. feb 2008

pipi, ale ja ten moj porod vidim tiez na koniec juna.... 😀 ...ale inak fakt, pekne nam to vyslo 😀

nana77
22. feb 2008

ahojte baby!
citam vas pravidelne a dovolim si na chvilu sa k vam pridat 🙂 dyta, nam to vyslo tiez na prvy krat a pritom u nas to bolo tak, ze ja som bola v poriadku a manzel nemal spermie. vydolovali ich z neho az operaciou (mesa/tese). mali sme stastie, lebo po stimulacii mi odobrali 5 vajicok, z nich len 4 boli dozrete a isli na oplodnenie a z nich sa podarilo oplodnit len dve. no a tie teraz cakame 🙂 😀 🙂 drzim palce, aby ste mali kopec stastia a podarilo sa to!
dracik, ahoj! pisala si, ze v gynfive robia len samych chlapcov.... no my sme boli v iscare a tiez dvaja chalosi... 😀