Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

mirica
26. feb 2008

kika312 - ten opar si dostala , zrejme preto , žže máš tými hormónami trochu nabúranú imunitu . Ale vraj tie mastičky na opary(zovirax a pod) by si si dávať nemala , keď si tehu... ináč by to nejak vadiť nemalo

dracik1
26. feb 2008

baby caute, marodujem, boli ma hrdlo, soplim a chce sa mi furt spat.....
boze , baby, ja som taka stastna, ze VAm vysledky vysli dobre......
kada, ale pozor, jarne slniecko moze riadne uskodit- pamatam si na jarne lyzovacky, po ktorych som mala ksichtik o cislo mensi........
mirica, takze chlapcek 🙂 a mozno vrtielko bude princezna tanecnica 🙂

lumi,aj som ti pisala o tom morfologicko utz, ja som objednana do www.euromedix.sk , poradila mi to janet z dvojiciek a mam na dr. Holana same dobre referenie, ze je odbornik v oblasti prednatalnej diagnostiky...

mirica
26. feb 2008

dráčik- podla toho ako to vrtielko tlklo a kopalo to druhé - je to chalanisko ako vyšitý 😵 😀

kika312
26. feb 2008

dakujem Miri.pouzivam hojivy zazrak z avonu,myslim,ze je prirodny.Nevies mi povedat v ktorom tyzdni by som mala byt ,ked mi vklad som mala 13.2,a kedy bude uzv?

mirica
26. feb 2008

kika- približne sa to ráta 14 dní pred oplodnením . ak si mala vklad 13 a nemala si PK tak , by som to vyrátala , že to bude cca od 30.01.
ja som mala test HCG 14 deň po ET - potom na sono som mala ísť po 2 týždňoch - vtedy bol vidno gestačný vačok a srdiečko bilo o týždeň neskôr 😵

pipka
26. feb 2008

draculik, tak si chora? Booze, rychlo sa uzdrav, ked je tak kraaasne. Ja som dnes vybehla aspon pre noviny a normalne som si to pocasie vychutnavala, som si aj na lavicke pred domom posedela 😀

kika, rata sa to normalne od prveho dna poslednej ms, aj doki ti to tak bude ratat ak bude vysledok testu pozitivny a potvrdi sa aj na ultrazvuku. 😉

mirica
26. feb 2008

pipka - tak sa to ráta aj pri KET ? však kopa babuliek má ket neskôr než by mali normálne ovulku. to potom nevadí?

kika312
26. feb 2008

Tak som potom 4tt+3.Pipka a ty sa ako mas?Jedno sa z tych troch predsa uchytilo.To je super!!! 🙂 A utz ti kedy robili?

pipka
26. feb 2008

mirica, ja som ostala tehu po KET a ratal mi to presne tak, ako keby som ostala tehu prirodzene 😉

kikus, mam sa fajn, utz mi robil spociatku kazde dva tyzdne, no ale naposledy povedal, ze uz nie je nutne tak casto, vraj to tiez nie je dobre, tak uz len 1x mesacne, najblizsie idem 5.3 na 3D 🙂
kika a ty uz si testovala? Ako vies, ze si tehu? 😕

lumah
26. feb 2008

dracik skoro sa uzdrav, viem aké to musí byť nepríjemné 😒

kada
26. feb 2008

lumah tak to mi potom robili bolo vsetko v poriadku
babule ja idem 4.3 na 4D juuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii uz sa tesim mooooooooooooooc 😀
dufam ze bude vsetko v poriadku drzte mi palce nech je maly v poriadku

kada
26. feb 2008

dracik skoro sa uzdrav nemozes byt chora 😀
kika nemala by si mat opar nieje to dobre spytaj sa hned doki co sa moze stat
dufam ze je to len oslabeny imun. sistem 😀
pipka a preco si na pn mas neaky problem ?
lumi uz chodis do prace alebo sieste doma

lumah
26. feb 2008

kada ako ti závidím, si ešte pamätám ked si ty bola v 17tt, sa mi to zdalo tak strašne daleko do mna a už si v 24. Ale to letí že? 🙂
ja už som vypísaná definitívne na PN od včera. Nevieš čo je s adrinkou? Asi jej napíšem sms.

kika312
26. feb 2008

Kada citala som,ze he sa v tehu pocas hormonalnych zmien.A ked som ho uz mala predtym,tak adi pokial to ovsem nie je pasovy herpes.Uvidime povie dok.Pipka bola som na krv a hcg bolo35,ale bola som12.den

lumah
26. feb 2008

kočky telefonovala som s adrinkou, tak má angínu a teraz sú u rodičov, lebo majú doma všetko rozbombardované kvoli prerábke, tak ani nemože ísť na net. Inak je v poriadku a pozdravuje vás. 😀

kada
26. feb 2008

lumi tak aj ty ju pozdravuj nech je rychlo zdrava a kedy ides na ult.
das si povedat co to bude?
boze mne sa to strasne vlece nech uz som aspon v 33tt to sa uz budem vytesovat a potom si zacnem prat vecicky

dracik1
27. feb 2008

boze baby, aj adri je chora...mna porazi, ja si davam taky pozor , asi ma prefukalo a to stale nosim capicu ako puk.......este dobre, ze i to neudrelo na pluca 😲 .....

nas byt vyzera po vcerajsku tiez podobne, prerabame, vsade sa nieco kopi, pivnica je plna, v piatok dojdu majstri a tak to bude poracovat az do buduceho tyzdna...len dufam, ze nam tu skrinu dojdu namontovat co najskor.....

kada
27. feb 2008

dracik super tak vy uz prerabate aj ja by som si isla vymalovat
ja velmi rada robim ja si kedy kolvek sama vymalujem a niecoporobim uz som si kupila aj novy koberec
ale ten si dam az ked pridem s porodnice ale neviem ci to vydrzim 😀

kada
27. feb 2008

a inac baby prajem vam krasny den rychlo sa uzdravte 😵

pipka
27. feb 2008

kada na PN som vlastne uz len "pre istotu" Zo zaciatku som krvacala, tak ma nechal doma a kedze robim v skolke, tak mi povedal, ze do konca 16tt nech radsej zostanem, potom uz by sa snad nic nemalo stat, tak ma snad pusti a chvilku aj porobim, kym pojdem na MD 😉

Dracik, tak uz prerabate? Boooze, aj nas to caka 🙄 uz sa tesim 😅
najradsej by som uz detsku izbicku zariadovala a vecicky prala...no to kym bude.... 🙄 😝 😀

dracik1
27. feb 2008

kada, aj ja strasne rada prerabam...ked sme prerabali pred 2 rokmi/ menili sme okna, strierkovali, brusili parkety, kupovali novy nabytok/ som sa v tom vyzivala....ale teraz mam z toho hrozu....ale mamina je taka zlata, zoberie s volno aby mi pomohla upratat...teda upratovat bude ona, lebo ja uz nevladzem....
takze dufam, ze do piatku kym dojdu majstri sa dam dokopy, nechcem aby som bola chora......

kada
27. feb 2008

no dracik tak si lahni a odychuj ja stale nico robim uz ma to nebavi 😝

lumah
27. feb 2008

ahojte kočky! Moji chustici ma už kopkaju a vyduvajú sa . 😀

kada
27. feb 2008

no dievcata tak toto dnes tu nikto nebol

pipka
27. feb 2008

super lumah, ty sa mas, ja stale nist 🙄 aj ja uz chcem kopkanie 😅

pipka
28. feb 2008

Dobre ranko maminky, snad dnes nas tu bude viac 😉 slniecko nam krasne svieti...normalne to laka k pocitacu 😀 😀 😀

dracik1
28. feb 2008

baby caute, bola som dnes na poradni, cakame 1 chlapceka, doki mu videl pipika.....zatial je vsetko OK, lumi testy AFP mi vysli OK....vsetko pomery nad 1:1000 a Downov syndrom 1:430 , dokina povedala ze je to OK...., dufam, ze mi to potvrdia este v pondelok na tom morfologickom UZT.....

pipka
28. feb 2008

dracul, ides uz teraz v pondelok na ten morfologicky utz? Hod mi do IP cislo na toho Holana, aj ja sa u neho chcem objednat 😉

mirica
28. feb 2008

Ahojky

dráčik - blahoželám ku chlapčekovi 😵 ja tebe sa to druhé schováva? 😀
na ten morfologický utz ťa poslal genetik alebo si išla sama?

lumah- aj ja už cítim 2 týždne- úžasné však ?

pipi- možno máš už aj ty pohyby , len si ich ešte neuvedomuješ - moje sú také slabučké v podbrušku- asi tak ako by ti tam behala bublinka

dracik1
28. feb 2008

mirica, schovava , ale aspon sa odmerat dalo.... 🙂
ja som doki povedala, ze amnio nechcem pokial budu dobre vysledky a ona absolutne nenalieha ani navsteve genetika..... baby z temy Cakame dvojicky mi poradi ten eromedix, ze dr. Holan je odbornik na prednatalnu diagnostiku.....morfologicky utz robil aj moj doki, ale vies na malickom UTZ a za 15 -20 min, vyzera by vsetko OK....... ja uz mam 35 r ..a tento morfo som si vybavola sama z vlastnej iniciativy namiesto amnio, poradila mi to aj moja svagrinka, je lekarka, ze dnes ak su dobre sono pristroje + skuseny sonodoki tak by to malo dost " nahradit " amnio......
mirica ty si uz bola na genetike? lebo lumi odporuci ten morfo utz.... namiesto amnio

pipi poslala som 🙂