Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

cikyta
27. aug 2008

Diky taea..........Na krvy som bola 14 den po ET a ked mi volali,tak vraveli , že je to jednoznačné a vysoké a ja som stratila reč na iné pýtanie.Ked som si robila teh.test na 10den po ET,tak som mala čiarky na teste ako niektoré babenky 13den.

fedra
27. aug 2008

cikyta ...v Heliose sa meria betaHCG, takze to by Taelke asi moc nepomohla ta hodnota.
A sila tych // zavisi aj od toho ci je to po PK alebo bez nej.

cikyta
27. aug 2008

fedra,porovnávala som si testy po PK dievčat.tak,ako som mala ja..........Ale to je jedno.Základ je výsledok a tomu nemôžem doteraz uveriť!......Ja a tehotná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
28. aug 2008

Dievčatá,chodíte niektorá počas tehotenstva na genetiku?

dicinka1
30. aug 2008

je to tu divne vsak?baby rozbehite to tu...no sup-sup!!!!!!!!!a o takych cca 20 dni..sa k vam pridam aj ja.....ake musite byt staste..ked sa dozviem,ze som tehulka..normalne sa zblaznim!
ved to bude neuveritelne! 😵 😵 😵 😵 😵

cikyta
30. aug 2008

Ja sa snažím dicinka! 😉

dicinka1
30. aug 2008

ja vidim ciky..tak rada by som tu chcela byt medzi vami..velmi to chcem...ale ja sama bez pomoci to nedokazem...snad nam doky pomoze..a stanem sa tehulkou..ciky..od stredy budem stimulovat.. 😉

cikyta
30. aug 2008

Dici,niesi sama,kto môže mať dieťatko len s lekárskou pomocou.....O to viac si vážime partnera a o to viac sa tešíme na dieťatko,......................................ako ludia,ktorý prišli k dieťatku prirodzenou cestou. 🙂 Tak ti od stredy drží palce,nech ide všetko ako pa masle!

dicinka1
30. aug 2008

ciky...dakujem ti...snad mi to vyjde..preto sa tesim..lebo tomu verim...

dicinka1
1. sep 2008

halooooooooooooo

dicinka1
1. sep 2008

baby..ako ste si vypocitali den porodu?od akeho datumu?od poslednej menstruacii?dajme tomu..ze by mi to vyslo..to ivf..poslednu menstruaciu som mala..29.8.2008.. kedy budem mat porod?viete mi to vypocitat?

tetadolly
1. sep 2008

Ahoj dicinka 😀 jak se máš? Držim ti moooooooc pěstičky ať se vám to povede. 🙂

dicinka1
1. sep 2008

ja sa mam fajn..caka ma stimulacia....bojim..bojim..ale co neurobim pre mimi..vsetko na svete... 😵
nevies ako sa to pocita?

tetadolly
1. sep 2008

dicí to fakt nevim, ale jestli máš na mysli optimální den k oplodnění, tak se to počítá minimálně půl roku cyklu, udělají z toho průměr a to je pak období v polovičce cyklu k oplodnění. např. máš cyklus po 32dnech 7dní tak v období mezi 14 a 22.dne cyklu je optimální období k oplození, ale ty máš asi na mysli něco jinýho co? 😀

dicinka1
1. sep 2008

ano..ja mam namysli...ze ak budem po umelom oplodneni...a menzes som mala 29.8..tak kedy bude porod cca?

tetadolly
1. sep 2008

jo už ti rozumim, ty jo ale jak se to počítá to fakt nevím, termín porodu ti sdělí podle poslední menzes, což by bylo cca3.5.09 ale fakt nevim jak to počítají, já to mám podle UZV, takže mi to vychází na konec ledna a podle prvních pohybů mi to posunuli na polovičku ledna, takže já budu čekat od15 do 31ledna, takže fakt nevim no a tady mi zase píšou že 3. února, ale existuje odkaz, kde ti to vypočítají, je to myslim že www.babyastrology.cz nebo com. skus oboje

dicinka1
1. sep 2008

nie 3.6?

tetadolly
1. sep 2008

ty jo možná jo? dici promiň já jsem špatná na počty, počkej nějak k tomu dojdem, takže poslední menzes je 29.8.08 to znamená, že k oplodnění by mělo do jít od 10.9. do 19.9(např.) to znamená, že menzes 29.9 je vynechána.-je to 14dní
29.10. je to 6tt
19.11 je to 8tt
19.12. je to 12tt
19.1.09 je to 16tt
19.2 je 20tt
19.3 je 24tt
19.4 je 28tt
19.5. je 32tt
19.6. je 36.
19.7.je 40tt
hele to je divný mě to nějak nevychází, to bys byla v tom rok 😀
počkej to bude jinak mrnki na ten odkaz. k těm týdnům se počítaj ještě dny a já si nepamatuju jak to v tý tabulce je promiň

cikyta
1. sep 2008

Ja som mala posledný menzes(1 začatý den menzesu)20.7.a v profile mi to takto vyrátalo.Ešte si počkám na UTZ-čo povie lekárka.

dicinka1
1. sep 2008

ok..ciky..aj ja som zvedava..ja si to potom dam podla teba... 😀

tetadolly..dakujem..si zlata...nerob si so mnou starosti 😵

cikyta
1. sep 2008

Dobre dicinka. 🙂

dicinka1
1. sep 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ciky..zalozila som temu jun 2009...a tam som ta spomenula..sice tak..aby nikto nevedel,ze kto to je..ten clovek... 😉

cikyta
1. sep 2008

Jáj dicinka,ty si číslo.Ale aspon vidno ako neskutočne silno si to želáš.A to je dobré.Už to musel zbadať aj pánbožko a tá založená júnová téma nieje zbytočná! 😀 Stredu vela síl do injekcii a s úsmevom na tváry!Chceš predsa kvalitné vajíčko a usmievavé bábo! 🙂

dicinka1
1. sep 2008

ano ciky...joj si zlatulinka.....je tu malo takych skvelych ludi...ako si ty... 😉

pipka
5. sep 2008

ajojte babulky, to uz sem nikto zo starych znamych nechodi? 😕 kaduska, gabi, lenulik, kde ste? 😕 😵

pipka
5. sep 2008

dracik odisla na vidiek na dovcu, a ostatne?
my uz veselo rastieme, vacsinou hajame a maminku posluchame, tak som rada 😀 von chodime uz takmer kazdy den, tak sa vytesujem zo slniecka...len nech vydrzi 😎

dicinka1
5. sep 2008

halo halo?kde ste?

kada
6. sep 2008

ahojky pipi jasne ze sem chodim ale od nas tu uz nikto neni asi by sme mali zalozit novu temu umele mamky 😀
pipka niekedy mozes iást s nami na prechadzku aj s dracikom 🙂
bonuso je uz velky chalanisko za dva tt ho budu ockovat moc sa netesim to budu place
uz spinka celu noc je svetovy maminka je konecne odychnuta jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😵

babule vsetkym vam drzim palceky nech ste take stastne ako my vsetky co
sa nam to podarilo moc moc vam drzim palceky tfuj tfuj tfuj

pipka
6. sep 2008

juuu kadus, super, jasne, pocasicko nam praje, tak mozeme niekedy spolu vyrazit, dracik oddychuje teraz na dzedzine 😀 ale mozeme zatial aj bez nej. my mame teraz od ockovania zatial pokoj, ja len cakam na reakciu na to, co ju ockovali este v porodke proti tbc 😅 ako to zvladal bonko? velmi mu to hnisalo? 😕

my zatial vstavame presne kazde tri hodky, takze v noci spim rozne, ale cez den s hankou dospavam 😀

loss
7. sep 2008

pipi vidim ze krasne rastiete a drzkate sa 🙂