Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

gabika24
29. júl 2008

dicinka1, ja som mala dlhý protokol - poznám len dipherel., iné nie.

mirica
29. júl 2008

pipka- ja som to presne takto plánovala- a takto som si to aj pozisťovala. Keďže nie sme zosobášený priateľ nemôže len tak nastúpiť na materskú ..... je to tam presne určené - ak by chcel ísť na MD - musel by doniesť môj úmrtný list . alebo rozhodnutie súdu o zverení detí do starostlivosti ...vzhľadom na to , že toto absolvovať nemienime jediné možné je že nastúpi na rodičovskú dovolenku - to sa dá ..
my sme si to preštudovali doredu- jediný komu s to nezdá je sociálka

ešte presne kvôli tomu som nenastúpila na MD - zákon neukladá povinnosť nastúpiť na MD , ale keď nastúpiš - tak si na nej 14 týždňov- priateľ by teda nemohol nastúpiť na rodič.dov skôr ako potých 14 t

ella1111
29. júl 2008

tak som si vydychla,pekne nam bije srdiecko.kolko vam meralo malicke v 7tyzdni?

fedra
30. júl 2008

ella ... no vidis, ja som ti to vravela. Som rada,ze je vsetko v poriadku 🙂
Nasi drobcekovia mali 8,5mm - 6tt+5 a druhy 6,5mm- 6tt+1

gabika24
30. júl 2008

ella, skús pozrieť http://tehotenstvo.academy.sk/, tam si zadáš dátum poslednej menštruácie a nájdeš popísané info o tom, koľko meria bábätko, ako sa vyvíja a pod. 😵

gabika24
30. júl 2008

a zabudla som vás pozdraviť - takže ahojte, pekný deň želám. ja idem žehliť - nepridá sa niekto 😀 😀 😀 😀

fedra
30. júl 2008

gabika, ver bmi ze radsej by som doma zehlila ako sedela teraz v praci 😝

gabika24
30. júl 2008

verím 😵
keby si videla moje velikááááánske bruško... musím odfotiť a hodiť sem,ale nemám doma foťák 😵 - no hlavne, že bábätinká pekne rastú a kopkajú... ináč, každý sa pýta, kedy už idem rodiť, keď poviem termín, tak zaznie uf, to je ešte dlho... no potom vysvetľujem, že je bruško väčšie kvôli tomu,že sú bábätká dve 🙂 a my sa z toho riadne vytešujeme 😵
pomoooooooooooooooooooooc, nemôžem sa dokopať k tomu žehleniu 😅

pipka
30. júl 2008

ajojte 😉
gabi, ja mam zo spolupatricnosti k tebe pred sebou tri varky na zehlenie 😅 🙄 ...tiez to odsuvam ako sa da, ale dnes to uz urobim aj keby bolo 100°C 🙄 😀

mirica a nemohli ste sa dohodnut tak, ze ty pojdes prvych 14tt na MD a on ta potom vystrieda na RD 😕 😵
Moj drahy stale sniva o tom, ze by chcel ist na matersku, ale ja mu tu radost nechcem dovolit 😀 😀 😀 ja o tom totiz basnim asi od kedy som zacala robit v skolke...co je 16 rokov... 😎 😀 😀

culinka2
30. júl 2008

ahoj holky! tak sa pridavam do VAsej diskusie 😉
pozeram zname tvare : fedra a ella.....ahojte!
ja som tehulka po KET, chodila som do Sanus Jihlava, ale 1. neuspesne ICSI som absolvovala v Brne.....ale odtial som usla aj s nasimi mrazacikmi, teraz mam jedno v brusku.... 😉

culinka2
30. júl 2008

tehulky, poradte mi prosim!
musim sa priznat, ze prezivam tehotenske nevolnosti uplne naplno a to som v praci...je mi zle, zvraciam a ta kyselina v puse......poradte, co by mi pomohlo? dakujem VAm!

pipka
30. júl 2008

ajoj culinka, vitaj u nas 😉
no na nevolnosti ti neporadim asi nic 😅 treba vydrzat...ja som tym presla tiez, musis si len hovorit, ze za ten vysledok to stoji 😉 niekto hovori, ze treba jest v malych davkach...no mne ani to nepomahalo...ani nalacno este pred vstanim z postele zjest nejaky suchar...ale ved vyskusaj 🙂

ale na zahu, ci kyselinu mam super recept, bohuzial som sa to dozvedela uz minuly tyzden a trapim sa s tym od prvych dni tehu 😅 treba zjest pred spanim 3-4 obycajne mandle, nie solene ani v cokolade...len klasicke olupane biele mandle...normalne som nechapala...uplne v pohode som zaspala, ziadna zaha, nic 😎 😵 😵

culinka2
30. júl 2008

jeej, pipka, dakujem Ti! si zlata, tie mandle si urcite este dnes pojdem kupit.....dakujem! 😉

pipka
30. júl 2008

Nie je za co, ja som neverila, vyskusala som ...a nechapala som ako to hned zabera 😕 😀 😀

lucia121
autor
30. júl 2008

Už som dala fotky 🙂

ingulka
30. júl 2008

lucia... krasne foto ;) este raz blahozelam...

pipka
30. júl 2008

luci, na spapanie je...a tie licenka...mnam mnam 😵 😵 😵 kraaasny je 😉

pipka
31. júl 2008

dracik, ako sa ma jurko? uz je lepsie? 😕 😉

pipka
2. aug 2008

halooo, tehulky a maminky, kde steeee? 😕 😒

adrina
2. aug 2008

ahoj..tak aj ja už som maminka..23.7. sa nám narodil tretí mušketier Damian..4500g a 53cm sekciou...ale hneď ma ja operovali...tak len dnes som došla konečne z nemocky.... 😉 😉 😉

pipka
2. aug 2008

adriii, tak gratulacia k malinkemu 🙂
a preco ta museli operovat? 😕 😨 zelam rychlu rekonvalescenciu a poslusne babatko 😵 😵 😵

pipka
2. aug 2008

adrina je kraaasny, a aky je vlasaty 😎

lisula
4. aug 2008

Ahojte nové maminky. Blahoželám k mrnouskom. Kočky zároven sa vás chcem spýtať či ste si dali pupočníkovú krvičku mraziť? neviem sa rozhodnúť. Ako ide skôr o peniažky. ten začiatok je trochu drahý. a už len ivf nás dosť stálo na začiatku, však viete samé. poradte mi prosím.

pipka
4. aug 2008

lisula, my sme rozhodnuti si dat odobrat a zmrazit, snad to nikdy nebudeme potrebovat, ale radsej sa chceme poistit 😉

mandy55
4. aug 2008

adri gratulujem,

tak uz vas zostava len zopar a potom nabehneme my, co sa pomaly blizime k cielu 🙂

pipka
4. aug 2008

mandy, aspon konecne nebudem mat pocit, ze som tu ostala posledna... 😅 😀

fedra
4. aug 2008

jaaaj pipka, ved ty uz si takmer v cieli ... to uz aj dopluvnes na tu pasku 😀
Co ja chudatko na samom zaciatku

dicinka1
4. aug 2008

baby....poradili by ste nam v teme...?vy ste uz tehulky...Ako zvysit sancu na uspesnost IVF+ICSI mam taku temu v snazilkach....co robit,aby sa ta sanca zvysila...co by sme mali...a co nemali robit,pit,jest..kuk? https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... dakujem......

pipka
4. aug 2008

fedri neboj nist, aj ja som raz zacinala a poviem ti ani neviem ako a som v cieli, straaasne to ubehlo 😵
neboj, na jar uz budeme kocikovat obidve 😀

pipka
4. aug 2008

dicinka, hlavne to neuhanaj nasilu, co ma prist pride a nijako tomu nerozkazes 😉
prirode sa rozkazat neda a darmo tu budes zakladat stale nove a nove temy ako tomu pomoct, tolko moj nazor.
podla mna si este mladucka a mas kopec casu, tak nestresuj a nechaj to na prirodu. ja som si na babatko musela pockat az do mojich 35 rokov, tak kam sa ponahlas? 😎