Tehuľky po IVF. Pridajte sa

lucia121
3. dec 2007

Zakladam tuto temu pre vsetky,ktorym to konecne vyslo, ale aj pre tie, ktore sa na IVF chystaju, a dufam, ze nas tu bude velmi vela 🙂

pipka
6. jún 2008

fuuu, tehule, kde ste? 😕 tema sa nam prepadla na druhu stranu 😅

tak my uz mame vymalovane, cez vikend sa pustame do upratovania, uz to zacina prichadzat do tej fazy, na ktoru som sa tak tesila 😵 kazdym dnom sa nieco vylepsi...v stredu namontuju nove dvere a zarubne, ideme kupit novy koberec....uz sa tesiiiiim 😵

dufam, ze ked uz budem doma, tak sa sem dostanem aj castejsie 😉
zelam krasny vikend 😉 😉 😉

lumah
8. jún 2008

tak kočky-mám už za tým a zvykám si na nové prierzvisko. 😀 😝

sue13
8. jún 2008

Ahojte baby. Som po 1. IVF, dnes 16ty den po ET a uz štvrtý deň ma velmi preháňa.... Prosím Vas mal niekto taketo starosti po IVF ako ja? Moze to s tym suvisiet? Dakujem za kazdu radu...

rkatka
8. jún 2008

Ahojky holky jsem tu nová, tak nevím co a jak. Byla jsem 4 krát na IVF a konečně se to povedlo. Chtěla jsem se zeptat jestli nevite kdy jde vitět na ultrazvuku kolik se uhcytlo vajíček. Zatim moc děkuju

lenka20
9. jún 2008

ahojte tehulky 😵 😵
prosim vas ako sa ma dracik 😕 😕 uz je domka alebo este v nemocke 😕 😕
ahoj pipi 😉

mirica
9. jún 2008

lenka -dráčika si nechali ešte v nemocnici

lumah
9. jún 2008

lenka ešte je v nemocnici-mala zlé výsledky krvi v piatok.

kada
10. jún 2008

tak cafte tehule ja uz tehula nie som 😀 vsetkym vam drzim palce aby vam to dopadlo
tak dobre ako mne
my sme uz od vcera doma velmi kruta noc nevadi 🙂
pozdravujte dracika nech vsetko dobre dopadne drzim jej palceky 🙂
dam nove foto do albumu

lenka20
10. jún 2008

chuda dracik, tak ju odo mna pozdravte, nech sa drzka 😉

lucia121
autor
10. jún 2008

Cauko Kada, maly je zlatý 🙂 Baby, jake vlozky si kupujete do porodnice?Po cisarskom som mala normalne always-ky, ale po normalnom porode sa neodporucaju, aby sa rana nezaparila...

mirica
10. jún 2008

lucia - ja som si cez net ( stránka 4mama.sk) objednala tie popôrodné vložky aj s týmy jednorázovými a sieťkovanými nohavičkami - také vraj treba zobrať

kada
10. jún 2008

LUCI JA SOM SI KUPILA OBYCAJNE NEAKE LIDIE A NOHAVICKY SIETKOVE
MOZES ICH AJ PRAT NA 60STUPNOV

mandy55
10. jún 2008

rkatka na UTZ je to vidiet po 31 dni od ET

lucia121
autor
10. jún 2008

Dik, idem dnes aj do zdravotnickych potrieb, tak mozno tie poporodne tam budu mat, ked nie, kupim Lidie.Kada, ja idem rodit na Kramare.Ako to tam prebieha?

dracik1
10. jún 2008

caute babule, dnes som sa vymodlikala domov, ale musim lezat, lebo mi hrozi zasa nemocka.....liekov beriem strasne vela a k tomu este nejake injekcie na riedenie krvi 😖

kada, maly je krasny, cely ty 🙂

lumah
10. jún 2008

draaaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik vitaaaaaaj! 😀

loginka
10. jún 2008

baby, mozno blba otazka , moze byt mimomaternicove tehot. po IVF?
mam totiz stale spinenie, vyse tyzdna, ET som mala 24.5., tak ma napadaju blbosti

gabika24
10. jún 2008

loginka, môže byť, ja som tiež mala. ale špinenie nemusí byť kvôli mimomaternicovému.
špinila som trochu aj teraz (dokonca párkrát to bolo dosť krvi) a som tehotná... kedy testuješ?

dracik, ahoj, aj baby v rakeťáčkach sa na teba pýtali, ako sa máš. som rada, že si už doma, držkajte sa 🙂

loginka
10. jún 2008

2. test som mala v piatok, som tehotna, ale mam kvoli tomu obavy, kedze to neprestava, asi zavolam do centra
myslela som si ze nemoze, kedze sa vklada do maternice, ale ono asi moze poputovat

lenka20
11. jún 2008

ahoj draaacik - drzkaj sa moja, myslim na teba nech este troska podrzich chalanov v brusku a hlavne nech ste vsetci zdravucki 😵 😵 😵

lumah
11. jún 2008

kada zmen si pas, ved už nie si tehu. 😀

dracik1
12. jún 2008

lenka, dakujem, budem sa drzat, dufam, ze aspon 2-3 tyzdne 🙂

lumah
13. jún 2008

adrinka leží v nemocnici, má niečo s močákom a ladvinou a pozdravuje vás. 🙂

dracik1
14. jún 2008

lumi, ze dakujeme a ze pozdravujeme aj my....a nech sa rychlo uzdravi....baby, vy ste nechali nasu temu spadnut hlbokohlboko dole 😀

pipka
14. jún 2008

ajojte tehulky, narychlo vas zdravim, bo som u nasich na nete... my este stale prerabame a nemame zapojeny net, ale tento tyzden by mal byt prelomovy a vela veci nam dojdu namontovat, tak sa nam konecne chyžka zacne podobat na utulny bytik 😀
snad do tyzdna budem mat dom aj net a pripojim sa uz z domu.

lumah, stale nevidim svadobne fotky...som zvedava aka si bola nevesticka, tak sup sup... 😀

adrinu pozdravujem a drzim palceky a draculik ty sa mi drz, lezkaj a odpocivaj 😉
zatial prajem pekny vikend, paaa 😵 😵 😵

kada
16. jún 2008

cafte tehulky my sa mame super len este stale nemame normalny rezim
luci kramare su super bola som velmi spokojna a baby si pochvalovali aj ten
nadstandart tiez boli spokojne ale ja som ho nemala bola som na 8c a tiez mile sestricky 😵
pozdravujem adrinu a dracik ty si daj tiez pozor drzim vam palceky nech to uz tiez mate za sebou

kada
16. jún 2008

baby neviem si zmazat ten 40tt ako to mam urobit
😀

lucia121
autor
16. jún 2008

kolko vas bolo na izbe na 8.posch.?

lumah
16. jún 2008

pipka dobre dááááám, 🙂
inak už ležím od dnes v nemocnici. 😝

gabika24
16. jún 2008

lumi, držkaj sa 🙂